Bmw E46

Bmw E46

Član
Evo jedna od danas :D malo ps i svi zadovoljni :D :pP
380552_2815884882039_1406350573_3141660_111127553_n.jpg
 
Član
Znaci vcrs oko 11 u spionici na zalosto sam skrsio bmw hvala bogu meni nista nije bilo ,na autu oko 3000-4000km stete al nadam se da se moze popraviti , karambolka prednja zadnja i trapovi po otkidani :((((( tuga sutra slike
 
Član
Ma nista malo se popili o,75 a i poledice ufati mozda isao oko cc 60 zabaci me udari lijevom prednjom pa zadnjom lijevom.Odvalio zadnji tocak i malo prednji i karambolke sjebane ono sve manje vise ali krakovi su netaknuti i blatobrani sutra cu vijdeti jest mi zao :((((
 
Član
Ima posla al da se napravit, limarija je citava ,nije nigdje olupljena kolko sam vidio!

treba zamijenit obje karambolke, zastitu motora felge i vidjet na dva tocka sta je pokidano od odara

a lsto kazu sreca u nesreci :icon_rolleyes: ne daj Boze gore sta :icon_confused: napravit ce se ovo ;)
 
Član
Ako bog da oce samo znam da sam ga ssjebo malte ne totalno nikad nece biti isti ako bog da napraviti i kupiti drugo sta ;) ako bog da !
 
Član
Steta, al eto sreca nikom nista sto je naj vaznije a lim ce se napravit.

PS: kakva ti je prednja karambolka jel puno stradala,imam ja jednu nema nikakvih ostecenja stoji mi negdje zabaceno ista kao tvoja ta sto je bila.
 
Top