Bmw E46

Bmw E46

Član
dobro je ispao carbon, svidja mi se
nadam se da si i one patosnice bacio negdje, bolje da ih nemas nikako nego one sljastece:lol:;)
al da ste uboli carbonom uboli ste, fkt;)
 
Član
Brate bitno je da smo uboli :p a nisam jos bacio cim nadjem neke fine ne Šljašteće onda ove idu vani :D
 
Član
A nek si ti mene stavio na svakoj slici da se reklamiram :D da je makar dernek tam ima zena :lol:

A eto malo nes ukonjeno i carbon dodat i vec je kultura :cool:



Uploaded with ImageShack.us

Inace sad bas kao nova unutrasnjost :icon_smile:
 
Član
jebo te oblak drugo auto svega mi, vec ga adem bio poceo cunirati :D
za dlaku se spasio zlih sila tame i cuninga :cool:
 
Član
Ma bit ce fino dok i ja malo dobijem ukusa sta je dobro a sta lose znam na zenama to primijeniti a s autima jos uvijek slabo :p
 
Član
extra auto! zaljubljenik sam u bmw-a, a pogotovo u ovu tricu. 320d ona grmi :D
razmisljam vec duze vrijeme da uzmem ovako nesto. strasan je.

sretno i puno kilometara zelim!
 
Član
Znam drug samo moram skontati kako se ona skida posto trebao bi je ocistiti kako valja ;) dali netko zna kako se skida dodnji dio volana ?

FeleG6 ma bmw e46 je fino vozilo samo ima manu sto automatski pali asc i neda mu slajdrati a ja to volim sve ostalo je ;) ;)
 
Član
456474931_0356ba4a8d.jpg


Neka te je neko izveo na pravi put.
 
Član
Hahaha :D skontao sam i ja a i pomogli su mi pojedinci na Forumu i uzivo :D znam sta valja a sta je Cuning :p sve sto sija šljašti itd :p jeftine stvari :D
 
Član
Danas testovi uskoro i voznja ako bog da ;)) e ovako posto cd-a orginalnog nema nigdje ni za lijeka sta mislite o nekom obicnom cd plajeru vec sam kupio neki pioneer cd i kontam da narucim adapter mislim da nebi dosta odudaralo :/
http://www.car-hifi-radio-adapter.eu/en/fascia-plate/bmw/bmw-e46-1998-2003-fascia-panel-aerial-adaptor2.html
 
Top