Bmw E46

Bmw E46

Član
Dobro si ti prošao samo karanbolke spricas sitnica je to Sretno u daljnjem sklapanju. I neka si iskusio šta je BMW i kako se zna bacit po putu a da ovako bezopasno prodes. Kao sto si rekao dobra škola samo nadam se da imaš sad vise iskustva i da sljedeći put to pretvorila u jedan diva drift :)
 
Član
Unazadi me nova godina :p dan prije nista nisam radio dan poslije , odmaranje :p a do sada je mogao biti sklopljen , evo karambolke stigle s farbanja ;) prednja karambolka od " idosa "

pc250187.jpg

pc250186.jpg

pc250185.jpg


Znaci radi se , danas sam ga mislio zavrsiti ali mi jedna plastika zafalila koja nosi hladnjak i sve ostade za sutra :( evo jedna slikica ;)
fotografija0325.jpg
 
Član
Evo ga malo se danas radilo promijenjeno crijevo od turbine sklopljen hladnjak itd , sutra idem da radim kocnice i auspuh da mi zavari gdje su mi oni krkani savili kad su ga nabijali na kamion :(
777777777777b.jpg

666666666666666666666.jpg
 
Početnik
Drago mi je da se privodi kraju,odsad pamet u glavu.Super ispalo,samo profi ispoliraj citavo auto nakon svega toga da se neprimjeti razlika nova-stara boja. :cool:
 
Član
Danas sam namontirao karambolku proizvoljno samo ajd da moze se voziti moram kupiti vezni lim i nosace karambolke cini mi se da su malo iskrivljeni pa ne legne fino :(
 
Član
Bit ce dok ja ozdravim evo 2 dana ne izlazim vani , temperatura sigurno se prehladio u garazi :((( al bit ce uskoro ako bog da ;) , nisam rekao juce auspuh napravljen sto su mi krkani otkinuli nabijajuci ga na kamion,kocnica zanja napravljena , voza se :D ide sto je bitno ;) ima sad malo plastika onih i jos karambolku ustimti to je to ;)
 
Član
Ima jos posla al ajd uzeo nekog golfica radil liku :D skpljaju se pare za novi autic i tako :D pa cu nastaviti cim zavrsim evo par slikica davno slikane fale mi jos zastite motora i prednji unutrasnji blatobrani :(
p1080057v.jpg

p1080058a.jpg

p1080052x.jpg


Moze mala pomoc dal neko slucajno ima za prodati ovu plastikicu na slici plss
57097710.jpg
 
Član
Evo malo zimsi aktivnosti mene , bmw-a, i mojih komsija :D
41837529347934737810110.jpg


fotografija0362u.jpg

fotografija0361.jpg


Danas je Bmw zakaparen :( tuga nesto mi ga zao majke mi :/ :icon_cry:
 
Top