Bmw E46

Bmw E46

Član
Ma kazem ti ja okrenu me nasred ceste i tom brzinom samo zagnu prednjom gumom a bio malo ko brijeg odma do toga i sjeba karambolku odozdo prema gore tako sam naprijed intercooler otkino i hladnjak vode napukao malo farovi poiskakali na nosacima ali da se zavariti i na prednjem tosku amortize savio zatom me okrenu i udari zanjim tockom bosno i otkido ga i karambolku sjebo a ovi mi krkani kad su slepali auto odvalili auspuh :(((( danas odo do koridora vidjeti lafete ovo ono i te budalastine damije g osposobiti na gume da staji pa onda ostalo je lako ;)
 
Član
care moj nemoj shvatit lično ali ko god pije i vozi nije mi ga žao ni malo jer ste na žalost učesnici u saobraćaju gdje ima i ostalih koje vi možete ugrozit. Samo se u bolesti, zlu i nesreci covek nauci sta je to dobro tako da se nadam da ćeš u mom postu prepoznati dobronamjernu kritiku i priznati sebi grešku. Auta će biti , nek nikome nije ništa bilo. pozzz
 
Član
rinaldo u potpunosti se slazem nauciti cu se pameti od sad ;) dobra je ovo bila skola samo zao mi autica :((
A zvao sam gox sutra idem po dijelove imam par opcija a marko m hvala na br ako nista ne nadjem zovem te ;)

Evo i par slika od prije nekih 1h sve sam izvadio sto je slomnjeno,savijeno ili udubljeno ,sutra idem po dijelove i moje je da ga osposobim na tockove pa ide u servis oni ce ostalo da odrade :icon_sad:

53955663.jpg

93747864.jpg

88427164.jpg

63334849.jpg
 
Član
Evo danas kupljeni neki dijelovi intercooler hladnjak za vodu hladnjak za klimu je bio neostecen , zadnji lijevi trap cio , ostale su mi jos 2 karambolke prednju sam nasao u idosa inem za par dana po nju , moram kupiti jos zanju i prednji mortizer pa onda idu plastikice na red i to bi bilo to ;) abgd ;)
 
Član
Pamet u glavu brate ... bitno da nikom nista nije bilo i ako si otisao sa autom da pijes brate mili ostavi ga pred kaficem nek te neko dovuce kad se otrijeznis dodjes po njeg ko coek Uglavnom ubrzo da zavrsis auto .... pa o5 da se vozas ;)
 
Član
Hvala ti brate moj , ovo mi je bila skola nadam se ;) nema vise alkohola i voznje to definitivno ! A ako sam u planu popiti auto ostaje u gradu ima taxi ;) jbt mogao sam poginuti zbog sitnice :(

Kako gore rekoh autic se sklapa dijelovi su tu evo par slika sutra idu karambolke i montiranje ostalih dijelova ;)
77280476.jpg

98556892.jpg

92420087.jpg
 
Član
uuu skoro pa gotovo eto ga ko d anije bio udaren...super si sredio...sretno i polahko ubuduće sa bavarcem...pozzzz:cool:
 
Član
Hocu hocu drug moj , a sto se tice bavarca nije to bilo puno sto se tice trapova naprijed amortizer savijen i felga pukla pozadi iskocila poluosovina i lafete popucale samo zamijeni i to je to ;) prednja i zadnja karambolka na farbanju hladnjak i intercooler kupljeni samo jos montiranje ;) sutra ili prekosutra gotov ako bog da ;)
 
Top