Bmw E46

Bmw E46

Član
Bezpotreban trosak i frustracija... Kad pijes auto ostaje kuci, pogotovo sto je bmw a jos je fin minus udario ovih dana... Nema zajebancije sa bavarcem...

Pamet u glavu sljedeci put kad sjednes
 
Super Moderator
ma nije to nista sto si ti uradio samo sumnjam da je bilo sa 60 na sat dok si sve pootkidao al hajd
al vjeruj to nije nista strasno ;)

P.S. okaci nam slike da vidimo
 
Član
ajd mozda neku pouku izvuces iz svega, pa se nesto i korisno izrodi iz ovoga. jbg, steta jeste, ali ubuduce pamet u glavu i nek niko nije nastradao, ostalo se da rijesiti... ;)
 
Administrator
Nek je glava ziva. Ali te ne pravdam ni malo. Kao prvo prije 2 mjeseca si polozio http://www.bhtuning.com/bmw-e46-t-53771-11.html#pid995316
Znaci vozacku nemas ni 2 mjeseca kako treba, a vec si skrsio jedno auto. I to pod uticajem alkohola. Ako pijes idi pjeske, a ne izigravati neke mangupe jos pogotovo zima, poledica a jos to kao sto neko napisa bmw, gdje trebas znati sta i kako.

Sljedeci put pamet u glavu. Jer ne daj Boze da je kome sta bilo.


LP
 
Član
Evo sad ce slike a idosa imas pp

fotografija0300.jpg

fotografija0302001.jpg


Ajmo ljudi ako neko zna de ima jos dijelova za e46 na tk nek mi da br hitno mi je treba mi desna zanja osovina s lafetama diskom i amortizerom , prednji desni amortizer prednja i zadnja karambolka intercooler to je to za sad pa ce mo vidjeti danje ???? plss
 
Član
joj belaja druze, pravo mi je zao ..
al opet nek je glava ziva , zivot je najskuplji, ostalo sve se napravi, nabavi bolje, ja sam ziv primjer ;)
sredit ce se to
 
Član
Ma u spionici krenuo malo ranije kuci oko pola 11 i srecem kuci s magistrale i poceo da plesem :((
 
Super Moderator
pa dobro sto si se razbio jbg al nemoj nas zezati da si 60 vozio :D
nije ovo nista strasno koliko ja vidim ;)
 
Član
Ja sam dozivjeo kako cojk slupa auto a isao 30 tako da je moguce i sa 60 ovo ucinit samo zavisi kako je se to sve odvilo.
 
Top