BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@ Hrvoje-tvornicko je dosadno, svako auto isto bljak...

@Ice-MAdzo, znas da postujem tvoj rad drama i da mi se bibi svidja samo tako, ali drug osobno po mom skromnom misljenju, lambo vrata mi idu samo an auta sa dvoja vrata, a sa 4 suicide...ili neces valjda slagat lambo i za prednja i za zadnja ??? :S
 
Član
tibor987 je napisao(la):
@ Hrvoje-tvornicko je dosadno, svako auto isto bljak...

a jesi widio nowog golfa V Gti :lol::lol::lol: na to sam mislio, ili M3 iz twornice :):) al swak ima swoj ukus... owo je za mene preĆerano
 
Član
Ma oke brate, jesu oni fini i sve, ali nema tu individualizma...ne ocrtava tebe, nego nekog dizajnera u art studiju...heb`ga, ja to ne volim i sta ces sad...
 
Hrvoje je napisao(la):
a jesi widio nowog golfa V Gti :lol::lol::lol: na to sam mislio, ili M3 iz twornice :):) al swak ima swoj ukus... owo je za mene preĆerano

a jesi li ti vidio cijene tih auta? mislis da svako ne bi volio sebi uzet novo auto da ima prihode, neznam kako mozes tako izvalit glupost, bez ljutnje kakve al' ovo sto si napisao je nidje veze.. Svako ima nesto sto voli i radi to za sebe, isto tako je ice uzeo starije bmw-a i hoce od njega da napravi nesto sto neam svugdje...
 
Član
i opet znam momaka sto si kupe M3, M5, Golf V i vanjski tuning na njemu doradjuju. kakve to veze ima s novim autom? evo ja imam auto 3 mjeseca staro, i dobiva novu boju - pored sveg ostalog. hvala bogu sto mi, koji uredjujemo auta nemoramo nikoga pitati za odobrenje a kamoli za novac. i icemanovi trijumfi u obliku pokala mu pokazuju da je na pravom putu.
 
Član
Hrvoje je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
@ Hrvoje-tvornicko je dosadno, svako auto isto bljak...

a jesi widio nowog golfa V Gti :lol::lol::lol: na to sam mislio, ili M3 iz twornice :):) al swak ima swoj ukus... owo je za mene preĆerano

Ne znam dali si mozda bio na nekom Street Race-u, pa da vidis kako vlasnici ovih tvornickih auta placu kad ih dere golf kec od 1000 KM...
A vlasnik Golfa glupan ulozio u motor 5000 KM a mogao je vozati puno bolje auto.

To se zove Tuning i mislim da se oko toga vrti ova stranica i vecina raje ovdje, a ne oko sajma tvornickih automobila!
 
Član
ej stavi Noog golf-a 5 i ovog BMW-a i siguran sam da ce ljude kao i tebi vise zanimati bmw-e i da ce privuci vise paznje,jer je na neki neubicajni nacin lijep...a nije seriski i sigurno niko nema ovakog(UNIKAT)
 
Član
Ev citam sta je sve Iceman radio na autu svaka cast , pa ljudi traze 2000 maraka da vam ofarbaju auto u njegovu fabricku boju a kamo li sta vise , koliko ja vidim ovdje pola raje nema predstavu o cemu se ovdje radi (bez uvrede) , ne poznajem momka al svaka cast , pedantno i profesionalno uradjen BMW slobodno se prijavi na neki od HIN event-a ne mozes lose proci. :D

@hrvoje: Jesil vidio BMW M3 Hamann ? F430 Hamann ?, tvornicko je tvornicko... zbog toga mercedes ima AMG.
 
Član
Ajd objasni o čem se tu radi. Auto je auto. Nekima se sviđa, nekima ne. Wtf tolika rasprava o tome?

Svaka čast na trudu i volji vlasniku.
 
Član
ovog bmw vidjam po sarajevu i vidim da niko neostaje ravnodusan
Sto se mene tiče svaka čast jer bez obzira sviđao se nekom ili ne auto je bez sumnje unikatno i jedinstveno i mislim da je to vlasnik i želio..
 
Član
Auto je ono "Fuuuuuuuuuuuu" :) nemam rijeci, sto se mene tice spreman si za MTV - Pimp My Ride :D

Jao negativnih komentara... vjerujem da mnogi od nas na ovom forumu nemaju pojma o tuningu i stylingu (prvi ja), vrhunac dorade mi je bio kad sam promijenio kapice na ventilima hehe. Najlakse je govoriti o "gotovom" proizvodu neznajuci koliko je vremena i truda u njega utroseno, uzmite samo za primjer koliko je vremena potrebno da se promijene 4 kapice :)

Legendo svaka cast na radu, ulozenom trudi i vjerujem odricanju mnogih stvari, ali sta ces to je tvoja ljubav, svako sebe nadje u necemu.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top