BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
driver_boy je napisao(la):
ovaj BMW-e se od sada ne moze vise takmiciti u Styling-u jer je previse dobar uvijek pobijedi.
Federalni sud BIH.Gos. Madzide nemate pravo zalbe.

hehehehe hvala al sam dobio info da ce biti jaka konkurencija ove godine, vidjet cemo sve u glavnom :icon_smile:
 
Član
znas onu pjesmu neki novi klinci,neki novi klinci...jbg trebas nesh i ti malo poraditi jos na bmw-u ako mislis da je jaka konkurencija,mada je bmw sila extra(jebote ponavljam to stalno ko papagaj)
 
Član
de nam se onda barem malo poigraj s mastom... sta mozemo ocekivati da ce se ili da bi se moglo promjeniti na njemu... :lol:
 
Član
pa daj objavi ako nije politicka tajna sta se radi???da i mi znamo jbg,bar nesh u kratkim crtama da se bar moze na slutiti
 
Svaka cast za BMW-a super si odradio pos'o, a vidim neki napadaju samo, to je dokaz bosanskog mentaliteta, cisti zavidluk, ti znas svoje i tako si uradio auto i super je ispalo.. I ako bi ja mozda htjeo sta mijenjati na njemu da mi se ne svidja nema potrebe da govorim za tvoje auto, jer si ga ti sebi sredio a ne drugim, al bosanci k'o bosanci, samo nek je pljuvat po drugim... Opet, svaka cast za bmw-a
 
Član
hvala puno, za radove nije tajna evo ukratko, lambo vrata su na putu imam ih u utorak, kompletna muzika se radi od poliestera, nova koza, kozno nebo, novi prednji branik od M5 (2006 god), tamna stakla su legla prosle sedmice i tako jos par stvarcica...
 
Član
sorry za off.ko ti radi muziku,jesu li muha i faris zasluzni za buduce umjetnicko djelo{citaj muziku}
 
Član
Nije car audio u pitanju, pricali smo nesto i dogovarali se jos prosle godine al je propalo sve zbog nedostatka finansija..
 
Član
pa zar nije moglo sponzor folovi golovi nesto se skontati,ili cak opcija sad das nesto iduci mjesec jos nesto sljedeci opet tako
 
Član
ej samo ti postavljaj slike,jer to bi zeljela vecina na forumu,a ta lambo vrata jel samo ide na vrata vozaca ili i na suvozaceva vrata,i jesil smislio neki dobar fol za zadnja vrata???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top