BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

edo

Član
auto je pojava samo za sebe,a o ukusima ne vrijedi raspravljati...s toga naprijed samo...
i meni se nešto ne sviđa na autu,ali sve u svemu auto je pojava i to je najbolja nagrada...
 
Član
Evo napokon sam ugrabio vremena za koju sliku radova...

Postavljanje lambo vrata morao sam rastaviti kompletan prednji dio vozila karambolke, pragove, farove, blatobrane da bi dosao do baglama








 
Član
Nakon toga na red je dosla dugo ocekivana karambolka ili branik :)

Model Bmw M5 2006 god




Da nebi neki pozurili sa komentarima ovo je samo donji dio odrezan jer je dodan na moju fabricku karambolku...
 
Član
Nakon ovoga nisam imao vremena za slikanje jer sam zurio na defile i stigao u zadnji tren al sve u svemu ovako izgleda na autu








 
Član
I na kraju izdenadjenje koje sam cuvao... Predstavljam vam Flip-Flop Trunk, novo na tuning trzistu :)




Gepek se otvara u vise smjerova:

- Normalno
- Bocno na lijevu stranu
- Bocno na desnu stranu
- Ravno prema gore
 
Član
flip flop trunk sam vidjela vec na jednom autu - super zajebancija hahaha.. svaka cast.
meni ova karambolka mnooogo bolje izgleda na tvom bmw-u iceman nego ona prije.
 
Član
Ma kako ne izgleda skroz drugo auto ne moze se prepoznati drago mi je sto sam se rijesio napokon one:)
 
emir_89 je napisao(la):
kaze mu drot, hajd otvori gepek, a madzo ga pita, na koju ces stranu??? :D

Hahahah dobro si rekao, ice i trebas tako uraditi, ionako su glupi nista ne kontaju hehe


A sto se BMW-a tice, nemam rijeci, valjda cu nekada imati priliku uzivo da ga vidim hehe...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top