BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
@Iceman

Svaka ti cast..
Veliko poštovanje.. Koliko posla, i koliko novaca, vremena, zivaca truda..
 
Član
uh,svaka cast druze,vidio sam bmwa u modrici prosle godine extra je uzivo,a tek sad sa novim detaljima...
samo naprijed
 
Član
e owako bmw mi je prije bio FUJ (moje misljenje) ali cijenim rad i trud i to je ono sto to auto izdvaja od drugih i svaka cast na tome, a vidim i novi branik koji je predobar i auto je sad NOVO za mene licno moje misljnje je da je auto tek sad lijep ali o tome nije ovde rijec ve o trudu i ulozenom u auto a u tome si brate moj daleko ispred drugih
 
Član
Kad ti pogledam samo avatar naježim se, svaka cast na ulozenom trudu i novcu...respect za auto... ovo se ne viđa tako cesto na našim protorima...
 
Član
Davor_ je napisao(la):
e owako bmw mi je prije bio FUJ (moje misljenje) ali cijenim rad i trud i to je ono sto to auto izdvaja od drugih i svaka cast na tome, a vidim i novi branik koji je predobar i auto je sad NOVO za mene licno moje misljnje je da je auto tek sad lijep ali o tome nije ovde rijec ve o trudu i ulozenom u auto a u tome si brate moj daleko ispred drugih

pa ako si pratio projekat od pocetka, a vjerovatno nisi mogo si vidjet da je i madzid govorio da mu se ona karambolka i ne svidja bas. al da je moro stavit jer nije mogo naci neku drugu dobru...
a auto je sad, ma joj, sto da pricam madzo kad sam ti stoput do sad reko :) ;)

PS:eek:vo je za davora_ bilo... :D
 
Član
Dobar,Dobar, banik je lijep, a stopke su strojke!
Sa srecomu daljnim radovima (mada ne vidim da mu bilo sta nedostaje) ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top