BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ma ljudi pored svih mojih uspijeha, pehara i prvenstveno ovih glasova tj od 76 ljudi 50% je glasalo da je auto odlicno odradjeno, mislite da se zamaram sa ovih par "vrhunskih tunera"???

U svakom slucaju hvala svima na glasovima i svom misljenju.
 
Član
Prelistah sve komentare i sta da ti kazem kolega,ima puno ljubomore ;) Od strca cestitke,na dosadasnjim uspjehima,projektima,ulozenom trudu i novcu! I tvoje auto kako izgleda bit ce jos dosta nagrada i clanaka po novinama ;) samo tako nastavi!
 

IGY

Član
bitno je da si ti zadovoljan, a rezultati se vide, i vidice se i dalje
sta je sa tim avlija tunerima gdje su njihovi projekti, Madzide oni mogu umrjeti od ljubomore a ti kad prodzes pored njih svaki ce se okrenuti za tobom i sa uzdahom te ispratiti, a kasnije srati da ti nevalja auto, a samo zbog toga sto on ne moze imati ni autic takav a ne nesto vise
sretno i uzivaj u dobrim komentarima lose ne citaj :p
 
Član
IGY je napisao(la):
bitno je da si ti zadovoljan, a rezultati se vide, i vidice se i dalje
sta je sa tim avlija tunerima gdje su njihovi projekti, Madzide oni mogu umrjeti od ljubomore a ti kad prodzes pored njih svaki ce se okrenuti za tobom i sa uzdahom te ispratiti, a kasnije srati da ti nevalja auto, a samo zbog toga sto on ne moze imati ni autic takav a ne nesto vise
sretno i uzivaj u dobrim komentarima lose ne citaj :p

Potpis...;)
 
madzide uzivaj u onom sto volis i sto zelis. ako tebi valja valja svakome. ti ulazes svoje pare i svoj znoj i boli te briga za druge i njihovo misljenje. u svakom slucaju gdje god se pojavis svi te pogledaju. imas svoj cilj i samo nastavi tako. da si uspjesan u tome pokazuju ti tvoji pehari i nagrade na takmicenjima. za ostalo te boli briga. nekim se ne svidja. njihov problem. vazno svidja se sucima na takmicenju i tebi i to je najbitnije od svega. na svaku ovu kritiku samo se nasmij i pomisli na neki od pehara koji si osvojio ili na onaj koji ces tek osvojiti u narednoj sezoni.
eto toliko od mene. sretno u daljem zivotu. sto vise osvojenih pehara. pozzzzz.
 
Ma bembarica je samo takva, odlicna za moj ukus, bas ono sto ja livo, samo jedna mala stvarcica nedostaje, Madzide nabijaj te KONJE vise :D
 
Početnik
madzide brate bmw-e ti je beze
lijepsa je laguna od mog starog nego to a za mog golfa da negovorim
:p


samo nastavi tvoji su pehari i ove godine
puno srece u daljnjem radu pozzz
 
Član
Prvi put sam auto vidio kad je bilo takmičenje blizu Tuzle i očaro sam se.
Svaka čast.

Pozzz
 
Član
ovaj BMW-e se od sada ne moze vise takmiciti u Styling-u jer je previse dobar uvijek pobijedi.
Federalni sud BIH.Gos. Madzide nemate pravo zalbe.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top