BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu.BMW je extra.Malo previse napucan za moj ukus.
Ali ne obracaj paznju sta ti ljudi govore.Sredi sebi auto kako tebi najljepse izgleda.
Svaka cast na osvojenim peharima i dabogda na svakom takmicenju osvojio pehar.
 

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
@ ICEMAN: haha, pa jel to ako sam "dijete" ne smijem nista rec...mozda se recimo vise razumijem od tebe...po godinama ne sudi molim te...ja sam cijeli zivot oko auta, tako da nemoj molim te nista pricat jer me ne poznajes...

znaci ispade sad hajmo samo tunirat, pa kako god ispadne...haha, a pricate haj vi kupite, pa sredite...
pa daj mi te pare koje si ti ulozio, molim te lijepo, pa da vidis kako ce se sredit...ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao...

haha cuj ne sudi po godinama, godine su itekako bitne jer sa 17 nemozes imati ni vozacku, ni svoje auto, niti auto koje sredjujes, a mislis da se razumijes vise od nekoga koji ima sve gore nabrojano ? kako to haj nas prosvijetli

mislis da se razumijes mozda tako sto po citav dan gledas na internetu slike auta u koja je skrhano po 20 hiljada EURa i vise i to poredis sa bosanskim standardom, ma bravo to je ta logika, ti bi to tako uradio, naravno da bi. lol

nece tebi niko davati pare, uzmi ti i napravi auto kad se vec tako razumijes pa pocni osvajati nagrade pa onda stani iza svojih rijeci.

i na kraju krajeva nije tema "kako bi vi uradili ovaj BMW?"...
 
Član
nemam komentar na auto suzdrzacu se , samo sam mislio napisati, cuo sam davno od starih ljudi covjek si onoliki koliko mozes prihvatiti kritiku.
 
Član
JD. je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@ ICEMAN: haha, pa jel to ako sam "dijete" ne smijem nista rec...mozda se recimo vise razumijem od tebe...po godinama ne sudi molim te...ja sam cijeli zivot oko auta, tako da nemoj molim te nista pricat jer me ne poznajes...

znaci ispade sad hajmo samo tunirat, pa kako god ispadne...haha, a pricate haj vi kupite, pa sredite...
pa daj mi te pare koje si ti ulozio, molim te lijepo, pa da vidis kako ce se sredit...ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao...

haha cuj ne sudi po godinama, godine su itekako bitne jer sa 17 nemozes imati ni vozacku, ni svoje auto, niti auto koje sredjujes, a mislis da se razumijes vise od nekoga koji ima sve gore nabrojano ? kako to haj nas prosvijetli

mislis da se razumijes mozda tako sto po citav dan gledas na internetu slike auta u koja je skrhano po 20 hiljada EURa i vise i to poredis sa bosanskim standardom, ma bravo to je ta logika, ti bi to tako uradio, naravno da bi. lol

nece tebi niko davati pare, uzmi ti i napravi auto kad se vec tako razumijes pa pocni osvajati nagrade pa onda stani iza svojih rijeci.

i na kraju krajeva nije tema "kako bi vi uradili ovaj BMW?"...

cini mi se da ova osoba o kojoj si ti pisao gleda previse americki Pimp my ride.:icon_smile::cool:
 
Član
Micky je napisao(la):
nemam komentar na auto suzdrzacu se , samo sam mislio napisati, cuo sam davno od starih ljudi covjek si onoliki koliko mozes prihvatiti kritiku.

Dobro mali sam covjek sta sad sa tim???
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@ ICEMAN: haha, pa jel to ako sam "dijete" ne smijem nista rec...mozda se recimo vise razumijem od tebe...po godinama ne sudi molim te...ja sam cijeli zivot oko auta, tako da nemoj molim te nista pricat jer me ne poznajes...

znaci ispade sad hajmo samo tunirat, pa kako god ispadne...haha, a pricate haj vi kupite, pa sredite...
pa daj mi te pare koje si ti ulozio, molim te lijepo, pa da vidis kako ce se sredit...ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao...

Sine ba prodji me se kazem ti digni kredit, nabaci dobre felge na bmw kojeg kupis i stani pored mene na takmicenju.

do tada dovidjenja;)
 
Član
Iceman je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@ ICEMAN: haha, pa jel to ako sam "dijete" ne smijem nista rec...mozda se recimo vise razumijem od tebe...po godinama ne sudi molim te...ja sam cijeli zivot oko auta, tako da nemoj molim te nista pricat jer me ne poznajes...

znaci ispade sad hajmo samo tunirat, pa kako god ispadne...haha, a pricate haj vi kupite, pa sredite...
pa daj mi te pare koje si ti ulozio, molim te lijepo, pa da vidis kako ce se sredit...ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao...

Sine ba prodji me se kazem ti digni kredit, nabaci dobre felge na bmw kojeg kupis i stani pored mene na takmicenju.

do tada dovidjenja;)

ja tvoje godine jos ne vidje nigdje, jel te to sramota?!
ja makar napiso i u clanovima kad sam se predstavljo, a ima i u profilu, pa koga zanima nek izvoli...ja se ne stidim, al samo cu ti rec da mi ne pricas dzaba kad me (ponavljam!) ne znas, i ne znas moj nivo znanja o autima...

a i tema o tvom BMW-u na pungas.com ti je dobro prosla...ne znam kolko ono bi poz kritika, mozes nabrojat na prste, i to jedne ruke...
 
Član
@JD. ja sam prvo fino napiso svoje misljenje, a onda su poceli komentari na to, pa sam morao nesto dodat...

@vwfan: pa jel to pimp my ride daleko...ne znam samo na koga se doticna osoba fura, na pimp my ride il NFS Underground, Most Wanted i sl....??
 
Član
Furam se na svoj stil kojeg ti neces nikada imati!!! Imam 21 god i vozim Street Race od 18, promijenio sam auta koliko ti carapa do sada i ti meni se nadjes srati o autima i tuningu.

Hebo ga, ovdje svi ispadaju glupi jedino ti pametan. Odakle mi sine pehari ajd mi to objasni???
 

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
@JD. ja sam prvo fino napiso svoje misljenje, a onda su poceli komentari na to, pa sam morao nesto dodat...

@vwfan: pa jel to pimp my ride daleko...ne znam samo na koga se doticna osoba fura, na pimp my ride il NFS Underground, Most Wanted i sl....??

svejedno opet ti ponavljam, ti poredis neki tuning od 20k EUR i vise ulozenih u auto sa standardom u BiH, to nema nikakvog smisla

hajd ti nama iz citave BiH navedi 20 auta na kojima je izvrseno ovoliko ili vise prerada i skidam ti kapu. ne vidis citavu sliku ovdje, nije tema kako bi ko uradio ovaj auto, fazon je u tome sto kod nas ovakvih auta nema, i ne iz razloga sto niko ne bi ovako sredio auto nego iz razloga sto ovdje ljudi nemaju para da toliko ulazu u auta
 
Član
Joj jos vam treba zvecka da se igrate,daj ljudi opustite se ovo je samo forum :) uzivaj u zivotu dok si mlad vidis sta se desava na danasnja vremena...
 
Član
Inace najvise volim clean look i samo takvo bi auto imao,ali naravno cijenim i tudje ukuse i trud i sve to.Iceman je odabrao extreme look i dobar je u tome koliko god se to nekima ne svidjalo..Svi mi imamo neke svoje ideje i Iceman je svoje uspio realizirati za razliku od vecine nas!Jedino jos neke dobre stopke da se nabace i nema dalje.
 
Administrator
:icon_twisted:mene malo nema i odmah svadja na forumu no no ne moze to tako:icon_evil::icon_evil::icon_evil:
najlakse je komentarisati ne valja ti to, ne valja ti ovo, ja bih ovo, ja bih ono....a sta pa dokle vise....ko god misli da moze bolje i ljepse neka radi i postavi slike pa cemo pametovati...vise od pola ovih koji komentarisu (ne racunam ajdina) ne znaju promijeniti ulje ili filter zraka vec voze u servis a znaju djeliti savjete i pametovati....pogledajte detalje na autu kako su uradjeni bez greske (a na ovom autu ih je mnogo) i to je ono sto se najvise cijeni...a da li se nekome svidja ili ne to ICEMANA ne zanima vazno je da se njemu svidja (kao i svakome svacije) jer on to radi i placa i on ce to vozati...

I NARAVNO DALJE BEZ SVAADJE...:icon_twisted::icon_twisted:
 
Član
@Iceman - jer i tema jeste za tebe...

ne poznajem te ali veliko postovanje od srca tebi... bez obzira koliko balili i pisali kako je sranje i slicno ne obaziri se, stvari koje te ne ubiju samo te ojacaju ima ona poslovica...
Za tastaturom sjede razni tipovi ljudi koje ne treba komentaristati, ne zasluzuju vrijeme za to, isti sjede za kompjuterom i gledaju ovu stranicu i tamo neku u americi i njemackoj gdje su stvari "malo drugacije" ali to njihov mozgic ne shvaca... lako bih ti i ja da smo u njemackoj, austriji ili gdje vani gdje je na svakom koraku tunerska firma ili kojekakva zajebancija za auta... ovdje i ako ima pare neke djelove jednostavno ne mozes kupit... ako budes sretan i kupis na kraju te troskovi dostave sa montazom , podvuci , dodaj, ooduzmi izadju vise nego sam taj dio... recimo jedan Body Kit kosta na internetu cirka 1500 Eura a dok dodje na tvoju adresu cijena se udupla... da ne duljim, bitno je da vecina njih ne zna koliko je potrebno odricanja u zivotu da bi se kupila neka stvar za auto...

Evo jedna mala parodija na moj racun od strane Nurije ( hehehe )
... kaze meni Nurija .. lako je njemu on ima para ... ! pazi imam para za auto... sto mi nije pogleda o u patike , primjetio bih da ih vec nosim 2 godine ako ne i vise :D sada salu na stranu. ja sam i kao nurija i Iceman i kao mnogi drugi ovdje... odricu se nekih bitnih stvari u zivotu da bih sebi kupili recimo veci turbo, novi spojler, jaci woofer, vece dizne i slicno...
( Nurija sala samo nist licno da ne shvatis pogresno ni niko drugi)
E skontaj ti to sada sve i onda podvuci i na kraju dodje neki cyber junak i kaze Smece... pa nemam rijecnik ili se ne mogu nikako izrazit, al pazi koja je to ne promisljenost reci tako nesta za "ovako nesta"... evo meni licno navedeni BMW nije po ukusu , pa sta , boze moj ukusi su razliciti- (citaj ne svidja mi se), ali to nije razlog da pljujem po autu, naprotiv.
kad samo MALO razmislim koliko vremenam, truda, para, volje, zivaca, znoja, i svega drugoga utroseno u dati auto mene zmarci spopaju. drago mi da vidim tako nesta znajuci da je za volanom takav neko.

ne mogu vise mrsko mi ... samo da zazelim srecu u daljem radu, sto vise pehara, para i da svi novi djelovi uklapaju sa sto manje muke :)


pozdrav

tepSIJA...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top