BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
a ako je vrijedjanje to sto sam reko da mu je tata kupio auto, sta bi onda bilo da sam mu opsovao mater ili nesto jos...?
o parama necu raspravljat, nit zelim, jer to kolko ko ima para me ne interesuje...skontaj to sam...

jest vrijedjanje iz razloga zato sto to uopste nije bitno za ovu temu ovdje, niti porijeklo auta igra ikakvu ulogu u trudu vlasnika ili uspjehu na takmicenjima i na kraju u izgledu automobila, a ti se uhvatio toga, ocito se hvatas za slamku jer ne znas vise sta da napises

ti da se bolje razumijes u tuning pa taman da imas i 37 godina, dok god auta sredjujes u Photoshopu nemas nikakve argumente da sebe proglasavas nekog strucnjaka za tuning... ako ipak jesi bujrum postavi nam nesto sto si ti uradio pa cemo dalje pricati

dovoljno je da napises da ti se auto ne svidja al jok ti uhvatio srati o tome odakle njemu auto, a glumis neku kulturu i objektivnost i strucnost.

i eto opet si pobio ono sto si napisao u prethodnom postu, ako te ne interesuju pare sta onda imas nagadjati odakle covjeku auto ? kakve to veze ima i sa cim ?

eto ti ces sebi M5 da zaradis cim polozis haha nece ti tata dati ni marke ti si se samostalan rodio :lol:

sretno i uzivaj
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
@tibor987: ako je tema otvorena za kritike, onda se imaju pravo i negativne iznijeti...procitaj moj prvi post i vidjeces da je tu sve normalno napisano, bez ikakvog vrijedjanja i bez lose namjere...a jel to nije dozvoljeno reci, sta bi ja (ili bilo ko drugi) uradio?

@Ajdin: svaka cast, uvijek sam cijenio tvoje izjave i tacno je to sto si rekao...jer ako tema nije otvorena i za negativne kritike, onda nemojte je nikako otvarati...

@trizex: to ako nemam dozvolu, ne znaci da nemam ukusa za tuning...ja sam samo fino reko sta bi ja uradio, a on se odmah uspalio...vidim jos nije napiso svoje godine i vjerujem da nema vise od 20...i meni prica o tome kako nemam vlastito auto, a njemu je sigurno tatica kupio da sincek ima...

necu se dalje raspravljat, vidim da nema svrhe...

Ma nisi skontao, nije poenta u dozvoli, jebes papir, poenta je u tome da ti nemas nikakav projekat ili bilo kakvu modifikaciju na autu, a ni nemas ga. Hvala bogu da ces reci svoje misljenje, ali ja bih ovako, ja bih onako, to ces moci reci kad budes sam radio nesto. Kontas sad?
 
Član
odlicno auto,nije mi jasno sta serete covjeku bezveze,mogu mislit koliko je zivaca ovdje ulozeno,a kamoli para... vidio sam auto u tz na stylingu ,odlicno je..
 

edo

Član
ljudi moji čovjek je postavio auto,uložio u njega,a razlog postavljanja na forum je valjda
da se vidi šta ljudi misle,e sad ICEMAN mora prihvatati i negativne kritike isto kao i
pozitivne,jer svi imamo različito mišljenje,ja sam stekao dojam da čim neko kaže nešto
negativno,da mu ICEMAN pokušava onda nešto dokazivati ili svađati se...

nema razloga za tim,jer boli ga curku šta drugi misle,jer on ulaže keš i vrijeme...
 
Član
Ja sam glasao za odlicno jer je auto stvarno profesionalno odradeno,od kombinacije boja do super ekstra neobicnog spojlera na gepeku,ko ima chrom felge 17 i jos nekih ekstra sitnica,prednji branik jest malo glomazan i neobican mogao je  mozda manji i drugaci bit al to je njegova stvar mozda ga covjek i promjeni kao sto se mnogi djelovi na auto mjenjaju-ovdje je najvise zavidluk u pitanju nek prica ko sta hoce,svaka izmjena na autu je tuning i to ko je malo strucan zna i da vrijedi hvalit-eto toliko od mene i sretno u daljim takmicenjima.:D
 
Član
jaha je napisao(la):
............najvise zavidlik u pitanju...............

Zavidlik????Zavidluk valjda.Nije mi jasno sta je problem niti kontam na cemu bi ja njemu mogao biti zavidan?
Na autu zbog kojeg svima pametuje i glumi facu a drugi finansiraju???
Ostavite se suplje.
Jel tema stavljena kako bi raja dala ocjene i misljenje o tom autu?
Ako jest nevidim sta je problem sto sam ja napisao svoje misljenje.
Ako je stavljena da bi ja ili bilo ko drugi pisao ono sto on zeli da cuje nije teme onda ni trebalo biti.Ja nelizem nicije guzove i nit sam ikad nit cu ikad.
Napisao sam ono sto mislim.Ako on nemoze prihvatiti kritiku onda treba da se ostavi sredjivanja auta i pocne da radi nesto drugo.
 
Član
@JD.: opet kazem, necu ni ja imat svoje auto, al se necu ni furat da je moje, nego su reci i sam da je od starog...kontas? ako mi ne vjerujes pogledaj moj profil na pungas pa vidi sta pise za auto, i ja se toga ne stidim...
i opet cu vam po ko zna koji put ponovit, za ulozen trud ne kazem nista, covjek jest ulozio i previse, jer samo sto se meni to u sta je ulozio ne svidja...u pocetku nisam mislio nista lose, al eto kako krenuse price moro sam uci u polemiku...

poz...
 
Član
Madzide brate svaka ti cast,eo da ti kazem ovo i virtuelno :lol:

Auto je predobro ,meni nema mane isto "SPEJS SATL" :D

Sry na izraza ali jedna poruka za Madzida:"LJUBOMORNE DUSE MOGU DA TI P..E !!! :D
 

JD.

Član
ajdin_ze je napisao(la):
Na autu zbog kojeg svima pametuje i glumi facu a drugi finansiraju???
Ostavite se suplje.

ostavi se ti te kompleksaske price...

ko bolan finansira ? jesi to ti isao sa njim kupovati stvari za auto ?

kakve to veze ima ? cak i da mu je pao sa neba ovakav, kakve to veze ima sa izgledom auta ?

napisi da ti se ne svidja auto i goni :D

i naravno da ce ti svako odgovoriti na ovakve postove, jer ovdje kao sto i sam mozes vidjeti nije rijec o izjasnjavanju misljenja o autu nego o omalovazavanju vlasnika auta tom pricom o finansijama i ostalom

i ti onda kazes da nemoze prihvatiti negativne kritike, ti si najmanje pricao o njegovom autu a vise o njemu i njegovom ponasanju a sam kazes da je tema njegov auto ? pa koga pravis budalom, a predstavljas se kao neka ozbiljna osoba, pa de brate malo poradi na tome




@Faya_M5, pa ti i ne mozes pricati za neko auto da je tvoje kad nemas zakonske osnove da posjedujes na svoje ime, nemoj provaljivati

i hajde za kraj de nam reci ciji je ovaj BMW, ko je dao koliko para za njega i ko placa tuning pa da na kraju zakljucimo valja li auto ili ne, kad ocito nije bitan izgled auta nego nesto trece o cemu pojedinci koji ni ne poznaju vlasnika pametuju
 
Član
ccc pa sta je sada ne znate gdje da udarate pa ste poceli po djepu???

Meni tatica nije kupio niti sredio auto, sam zivim od 19 god i sam sebi hljeb zaradjujem, to sam napisao medju prvim postovima a i potvrdio je tepsija kada smo pricali o mnogim odricanjima...
Ajdine znam te licno sjedili smo par puta i postujem te kao majstora koliko toliko i ne vidim potrebu da radi nekih stvari koje su se desile u proslosti i supljih prica drugih osoba tako pljujes po meni...
Mislim da znas o cemu pricam.

Prihvatam negativne kritike covjek sam da razumim da nisu svi istog misljenja al pljuvanje po meni i mom radu ne!!!
 
Član
djulba je napisao(la):
ako je ovo najljepše auto u BiH onda je naša scena dno dna...

ICE MAN svaka čast na trudu,ali meni je ovo samo uništen BMW...ali eto ako išta ne možeš
gradom nezapažen proči...

ja ovdje nigdje ne vidim negativnu kritiku nego uvredu, al sta znas mozda je to samo do mene
 
Administrator
posto je ova tema otisla daleko u OFF a da ne bi prerasla u svadju zakljucat cemo da se smire strasti i ohlade glave....
glasati se moze i dalje
 
Član
Evo tema je nakon duzeg vremenskog perioda ponovo otvorena samo se nadam ovaj put bez suvisnih komentara!!!
 
kakvih je samo glupih komentara bilo i bolje sto je zakljucana...kome se auto ne svidja ne mora da ga pljuje jer je na njemu ocito da je dosta truda ulozeno i svaka ti cast za to, a da je trud imao smisla to se vidi i po svim priznanjima...tako da-samo na prijed sa ostalim planovima, vjerujem da ce i dalje biti odlican;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top