BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
stanite ba ljudi, daki prica o ulozenom trudu, svaka cast za ulozen trud, al po meni je ovo izgledom sraanjeee, jer nikako se ne uklapaju ovi branici ili ti ga karambolke u auto, onda ovi angel eyes farovi nisu za njega, meni je ovaj BMW najljepsi kad je fabricki, mozda samo felge stavit na njega...
nemoj se sta uvrijedit, ali meni se stvarno ne svidja i glasao sam za BEZVEZE...unutra tu i tamo bi mogo proc, al s vana nikako...

btw imal idje da je neki prof. tuner uradio BMW-a ovako, nema, nego svi stave neke "suknjice", spojlercice male koji su diskretni i ne narusavaju izgled auta...tako da je moje misljenje, da se za ovo para kolko je ulozeno, a i sami kazete da je puno, moglo uradit daleko bolje...
 

edo

Član
ako je ovo najljepše auto u BiH onda je naša scena dno dna...

ICE MAN svaka čast na trudu,ali meni je ovo samo uništen BMW...ali eto ako išta ne možeš
gradom nezapažen proči...
 

Lav

Član
pa sta je s fordom iz mostara.
ljepsi je od ovoga milion puta.
svaka cast na trudu, al je onaj ford bilje sredjen iskreno.
i prednju karambolku uvijek mozes nac na ebay-u i takodje je lako naruciti da ti dodje na kucnu adresu to znam, jer su mi iz kanade dosli pojasevi i lonac i klipnjace iz holandije. sve preko ebay-a bez ikakvih problema.
Pozdrav
 
Član
Iceman je napisao(la):
ajdin_ze je napisao(la):
Svaka cast na ulozenom trudu i novcu ali ocjena nije los.
Spojler nazad totalno odudara od auta i nidje veze sto bi reko maca.
Karambolke su mi previse kockaste.
Tabla mu svakako svijetli zuto i fabricki.
Sjedista su koliko vidim fabricka samo presvucena a pise da su radjena po narudzbi.
Definitivno radjen da se cuje sto mi se opet nesvidja nikako.Bucan je previse.
I na ovaj izgled neki bezveze motor koliko sam cuo.Meni previse ruznih detalja.
Opet kazem svaka cast na trudu.Ipak je puno posla.

Ajdine, jesi li ti ikada cuo za styling takmicenje??
Znaci sto vise nefabrickih dijelova na autu da dobro izgledaju kao cjelina, i nigdje ne pise da za to takmicenje trebam da imam M3 twin turbo masinu od 500 ks pod haubom!!!
2. nadji mi ti bolje karambolke za njega pa da se dogovorimo odmah
3. sjedista su radjena po narudjbi u tom smislu da je materijal i natpisi po mom chejfu nije kupljeno tako!!!
4. ti si me mozda vidio negdje ili cuo prije 2 mjeseca kada je auto jos uvijek bilo u fazi pripreme i auspuh nije bio zavrsen, sada je skroz druga prica

Iskreno ne zanima me tvoje misljenje niti misljenje Mladena iz Mostara, jer uvijek ima ljudi kojima se ne svidja ono sto je drugima wow, meni je dovoljno priznanje ovi pehari koje sam zasluzno dobio tacnije 3 prva mjesta i dva druga, gdje god sam se pojavio nisam otisao praznih ruku.

Pogledaj malo 22. januara izbor vozaca godine, pa ces vidjeti mene i moje RUZNO auto. Titula najljepse auto 2007 god u BiH nije mala stvar a auto jos uvijek nije kompletirano.

Lijep Pozdrav
S Postovanjem, Madzid Jazic:cool:

nigdje ne pise da za to takmicenje trebam da imam M3 twin turbo masinu od 500 ks pod haubom!!!

Netreba ti to twin turbo da bi imao 500 ks dovoljno je M3 turbo:)
U svakom slucaju autic je lijep...
 

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
meni je ovaj BMW najljepsi kad je fabricki, mozda samo felge stavit na njega...

e bas si i ti lik

pa jel toliko tesko ljudskom mozgu shvatiti da je njegov cilj da auto NE BUDE fabricko

fabricko auto se NE TAKMICI na stylingu, ili fabricko auto samo sa drugim felgama.

ja mislim da je vlasnik dovoljno jasno naglasio u koju svhru auto sredjuje, tako da ovakvi komentari nemaju nikakvog smisla


p.s. Madzide zaboravih te pitati gdje si radio sjedista super su ti ispala u ovoj kombinaciji boja
 
Član
Ljudi samo ne mogu da shvate da je poll napravljen da bi ljudi ocjenili čovjekov rad i trud. Previše su ovo lično shvatili, i svi objasnili ono što bi željeli imati, tj kako sredjan auto. Pokušajte samo ocjeniti ovaj auto medju 10 drugih NFS auta,a ne onako kako se kome dopada...
BtW, ovaj auto svaki put ubere jedan pehar za styling, tako da to sve govori :lol:
 
Član
Uvazena gospodo, fino dignite kredit kupite sebi Bmw E36 stavite bolje felge pa serite po forumima do mile volje.
Lave odlicno bolji je Ford i ja to priznajem al ces ipak mene gledati na proglasenju zao mi je!
Djulba sta ti vozis izvini tuneru pa mozes davati ovakve komentare??
Faya_M5 fulio si sve totalno rekao ti je Alen_P i JD. auto se radi za takmicenja!

Da ste vecina koja misli tako o mom autu i radu zabrinuo bi se al ste manjina tako da me stvarno zaboli za vase misljenje al ipak svak ima pravo da se izrazi...
 

edo

Član
ICEMAN,ne mora znaćiti ako ja ne bih ovo uradio i ako mi se ne sviđa da odmah postanem
tvoj "neprijatelj" valjda je ovo mjesto gdje svako može izreči svoje mišljenje,a da vozim trenutno
ford eskort 1995 1.6 16V...valjda ti je sad lakše...
 
Član
djulba je napisao(la):
ICEMAN,ne mora znaćiti ako ja ne bih ovo uradio i ako mi se ne sviđa da odmah postanem
tvoj "neprijatelj" valjda je ovo mjesto gdje svako može izreči svoje mišljenje,a da vozim trenutno
ford eskort 1995 1.6 16V...valjda ti je sad lakše...

Ne kazem ja da si ti odmah postao moj neprijatelj ali si postavio uvrijedljiv post.

brate fino sredis svog Fordica po svom ukusu, ulozis previse para jer ova vrsta takmicnja to zahtjeva, ulozis vrijeme svoje kao sto sam ja,odreknes se mnogih stvari u zivotu, postavis temu na forum i mi cemo za komp svi da seremo po tebi i tvom autu, pricamo ja bi ovo ja bi ono a niko nista ne radi, pa da vidis kakav je osjecaj.

I onda pogledas malo svoje pehare i uspjeh koji si ostvario i skontas da se ipak isplatilo, ne novcano jer to mozes zaboraviti nego skontas da si ipak neki qrac u zivotu.

Iskreno meni je bitno sta ce mi reci profesionalni sudac reci na takmicenju nego neko ko ce nekada kao srediti svoje auto!!!
 
Član
Faya_M5:
Pozdrav ljudi, zovem se Damir, zivim u Tuzli, 17 godina, nemam jos polozeno (u toku je polaganje) i nemam svoje auto. Stari voza Xsaru Picasso HDi, tako da cu najvjerovatnije samo to vozat

ccc i meni dijete ostavlja komentare o tuningu i sredjivanju auta...

smijesno, Hvala Faya na savjetu poslusat cu te sve sto kazes!
 
nisam neki filozof ali evo čitam ovu temu čitav dan po par puta i mene osobno iako nikakve veze nemam sa momkom odnosno vlasnikom bmw a ova tama i ovo vrijeđanje pogađaju vjerovatno iz razloga što obojica volimo ovu vrstu sporta i kao što momak kaže tu je velik trud novac ulaganje i sve ostalo no to sada nije bitno i samo ću ovo reći da na ovom forumu ima dosta likova nećemo sad govorit koji su koju su tu non stop online i samo žugaju nevalja ovo nevalja ono kao prvo ovaj bmw i ovaj projekt zaslužuju svaku pohvalu i priznanje jer u danjašnje vrijeme na ovoj krizi svak sređuje golfa dvicu kao ija osobno da imam para sređivo bi ferarija ali uzmi šta ti se pruža i zato ponovo kažem svaka čast momku na projketu jer je dao sve od sebe e sad auto ko auto dali valja kakv je branik kakv je štopa kakve felga to se nema šta komentirat sto ljudi sto ćudi svak ima svoj ukus npr i za mene osobno ima neki stvari viška ali to negledam bitan je finish i ja ti osobno skidam kapu sretno sa autom meni je sasvim ok i dabogda se navozo što više i što duže i nemoj se obraćat šta ti se kaže nego tko ti nešto kaže sretno dalje i sređuj i dalje za sebe ne obaziri se na druge koliko sam ja puta imo uvreda na račun svog golfa iz razloga što je na njemu sve novo a motor osto 1.3 pa govore eno puža vuče se po ulicama da slušam šta bi bilo od mene nego svoj poso i furaj dalje živio brate
 
Član
@ ICEMAN: haha, pa jel to ako sam "dijete" ne smijem nista rec...mozda se recimo vise razumijem od tebe...po godinama ne sudi molim te...ja sam cijeli zivot oko auta, tako da nemoj molim te nista pricat jer me ne poznajes...

znaci ispade sad hajmo samo tunirat, pa kako god ispadne...haha, a pricate haj vi kupite, pa sredite...
pa daj mi te pare koje si ti ulozio, molim te lijepo, pa da vidis kako ce se sredit...ja i dalje stojim iza svega sto sam rekao...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top