BMW E36, Sarajevo

BMW E36, Sarajevo

Vase misljenje ?

  • Odlican

    Votes: 233 52,7%
  • Dobar

    Votes: 100 22,6%
  • Nije los

    Votes: 35 7,9%
  • Bezveze

    Votes: 74 16,7%

  • Total voters
    442
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
JD. je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
@JD. ja sam prvo fino napiso svoje misljenje, a onda su poceli komentari na to, pa sam morao nesto dodat...

@vwfan: pa jel to pimp my ride daleko...ne znam samo na koga se doticna osoba fura, na pimp my ride il NFS Underground, Most Wanted i sl....??

svejedno opet ti ponavljam, ti poredis neki tuning od 20k EUR i vise ulozenih u auto sa standardom u BiH, to nema nikakvog smisla

hajd ti nama iz citave BiH navedi 20 auta na kojima je izvrseno ovoliko ili vise prerada i skidam ti kapu. ne vidis citavu sliku ovdje, nije tema kako bi ko uradio ovaj auto, fazon je u tome sto kod nas ovakvih auta nema, i ne iz razloga sto niko ne bi ovako sredio auto nego iz razloga sto ovdje ljudi nemaju para da toliko ulazu u auta

ja ne kazem da ima dobrih auta, i ja kazem, jest izvrseno puno prerada, skoro svaki dio je preradjen...al se meni ne svidja...unutrasnjost je recimo dobra, al spolja mi se ne svidjaju spojleri i felge...dok su vrata dobro uradjena...znaci, nije da mi se ne svidja cijelo auto, al su mi spojleri katastrofalni i ne idu uz ovo auto...mozda bi na nekoj Supri il drugom japancu bolje stojali...
 
Član
Opcenito su mi ovakve tem glupe, kao sot kazu sto ljudi sto cudi.....svako bi nesto drugo uradio i nesto drugacije stavio....ovo je njegov ukus ne mora biti vas, i opcenito mi je glupo da se govori da je nekoem glupo auto, ne pljujete smao po njegovom autu nego pljujete na njegov trud i ljubav koju je ulozio u njega....nije samo auto pravljeno az kur.enja i da dokaze da ima para, nego ga je radio iz hobija, i iz ciste ljubavi da svog ljubimca napravi ljepsim-SEBI !...Sebi ga je pravio ne vama....

Usto ako vam se ne svidja jel mozete reci samo ne svidja mi se auto ili svidja mi se auto...nije vase da govorite zasto vam se to ne svidja ili da serete kako to treba napraviti...vas je pitano da kazete svoje iskreno misljenje, ali opcenito, a ne da dijelite kantu govana ko kod vas upita sta mislite....

Ukratko, ako zelis dijelit govna drugim ljudima, to ces od njih i dobiti !

Ice, BMW ti ej strava, osobno ne svidja mi se prednji spojler, ali u globalu auto je do yaya, i ne moze da ne ostane zapazen pored toliko truda, novca i zelje da se ucini nesot do njega, i da ne ostane jos jedan dosadni stock bmw u nizu...ima ga ko halve.....

over and out !
 
Član
hahahahahaha da, da ili recimo Skyline kakav dobar da se provoza ovim nasim supljim ulicama...

Ja se dalje iskljucujem iz rasprave.
Hvala svima na lijepim komentarima i ovim ruznim da ne zaboravim.
 
Član
Posto me prozva bezveze evo da ti i odgovorim.
Tema je otvorena za iznosenje misljenja o tvom BMW-u i glasanja.Nerazumijem zasto se palis i pametujes bezveze kad je tema otvorena zbog iznosenja misljenja.Ako ja ili bilo ko drugi nemoze i nesmije napisati sta misli o tvom BMW-u onda ovu istu temu nije trebalo ni pokretati i treba je zakljucati.Naveo sam i opet kazem svaka cast za ulozeni trud i novac.Nesumnjam u to koliko je ulozeno ali ja sam komentarisao ono sto ja mislim.A ako godine,predjeni kilometri i promijenjena auta daju za pravo komentarisanje onda ja i vise nego imam to pravo.Ko me zna zna zasto ovo govorim i nemam potrebu da tebi nesto dokazujem.Ako nemozes podnijeti kritiku na svoj racun nebitno kakve prirode ona bila onda se nemoj baviti time cime se bavis jer neces daleko dogurati.Trebas biti svjestan da nemogu svi imati tvoje misljenje.
 
Član
@ ICE - Odlican, sjedi 5. Treba cijeniti ulozeni trud i novac u svakome slucaju, i to ti nitko ovdje ne moze osporiti. Ukusi se razlikuju, ti si auto uradio po svome, i uradio si ga za takmicenja. Ispunio si oba kriterija, zadovoljan si i pehari su tu, i nemas se sta dalje sikirati ili osjecati prozvanim. Svako ima svoj ukus i gotovo. A ko misli da moze bolje, s ljepsim felgama, drugim autom ili sta ? - bujrum pa probajte. Simple as that.

@Faya, nisam ja daleko ispred tebe (19 god), i zat ti i kazem da ce ti se perspektiva poprilicno promijeniti kad ti sjedes za volan .Nije dovoljno da ti kazes citav zivot sam oko kola, jel to znaci da te citav zivot neko voza, ili ti citav zivot sarafas oko auta?Kad prvi put nesto sam probas odraditi ili promijeniti pa pocnu jebade, onda ces tek da vidis koliko caka i finti postoji, dalje da ni ne spominjem. A Ice proziva tvoje god, proziva jer si ti rekao kako bi ti ovako ili onako uradio, a nemas ni dozvolu da vozis, ni vlastito auto, ni projekat neki? Kapiras? I NHF, ovom komentaru nije poenta da vrijedja.
 
Član
iza dobra konja prasina se dize - stara narodna poslovica.

A vidim da je i ovdje taj slucaj
 
Član
@tibor987: ako je tema otvorena za kritike, onda se imaju pravo i negativne iznijeti...procitaj moj prvi post i vidjeces da je tu sve normalno napisano, bez ikakvog vrijedjanja i bez lose namjere...a jel to nije dozvoljeno reci, sta bi ja (ili bilo ko drugi) uradio?

@Ajdin: svaka cast, uvijek sam cijenio tvoje izjave i tacno je to sto si rekao...jer ako tema nije otvorena i za negativne kritike, onda nemojte je nikako otvarati...

@trizex: to ako nemam dozvolu, ne znaci da nemam ukusa za tuning...ja sam samo fino reko sta bi ja uradio, a on se odmah uspalio...vidim jos nije napiso svoje godine i vjerujem da nema vise od 20...i meni prica o tome kako nemam vlastito auto, a njemu je sigurno tatica kupio da sincek ima...

necu se dalje raspravljat, vidim da nema svrhe...
 
Član
ma druze ba , bezez se prepires , svako nek fura svoj stil .
ako hoces da furas styling onda moras sve prejebat da bi bio na nivou
a ti ocito nefuras to i trebo si rec dobro ili nije i gotovo . i covjek je odgovorio
da ima 21 godinu

a kad sam vec tu da i ja iskometarisem auto , auto je na zavidnom nivou ,
ima dobrih detalja, dobrih resenja i ideja
al ima par detalja koji u cjelini se nisu bas uklopili( meni je zalpelo za oko
vrata ociscena a ostavio zmigavac na baltobranu :)
 

JD.

Član
Faya_M5 je napisao(la):
vidim jos nije napiso svoje godine i vjerujem da nema vise od 20...i meni prica o tome kako nemam vlastito auto, a njemu je sigurno tatica kupio da sincek ima...

pogledaj malo bolje

Iceman je napisao(la):
Imam 21 god i vozim Street Race od 18, promijenio sam auta koliko ti carapa do sada i ti meni se nadjes srati o autima i tuningu.

Hebo ga, ovdje svi ispadaju glupi jedino ti pametan. Odakle mi sine pehari ajd mi to objasni???

uostalom kad si ti tako pametan i nemas namjeru da vrijedjas ko sto kazes zasto onda ti polemises o tome ko je kome kupio auto ? sam svoje izjave pobijas zato fakat prestani srati ovdje

ako imas frustracije sto nemas vise para i bolje auto idi radi nesto pa ga kupi sebi, a ostavi se toga kako je ko kupio auto, jer nije tvoja stvar i neces nista time dokazati.
 
Član
JD. je napisao(la):
Faya_M5 je napisao(la):
vidim jos nije napiso svoje godine i vjerujem da nema vise od 20...i meni prica o tome kako nemam vlastito auto, a njemu je sigurno tatica kupio da sincek ima...

pogledaj malo bolje

Iceman je napisao(la):
Imam 21 god i vozim Street Race od 18, promijenio sam auta koliko ti carapa do sada i ti meni se nadjes srati o autima i tuningu.

Hebo ga, ovdje svi ispadaju glupi jedino ti pametan. Odakle mi sine pehari ajd mi to objasni???

uostalom kad si ti tako pametan i nemas namjeru da vrijedjas ko sto kazes zasto onda ti polemises o tome ko je kome kupio auto ? sam svoje izjave pobijas zato fakat prestani srati ovdje

ako imas frustracije sto nemas vise para i bolje auto idi radi nesto pa ga kupi sebi, a ostavi se toga kako je ko kupio auto, jer nije tvoja stvar i neces nista time dokazati.

vidim da se izgleda moram ponovo ukljucit...
dobro god nisam vidio da je napiso, al eto nisam ni puno pogrijesio...

a ako je vrijedjanje to sto sam reko da mu je tata kupio auto, sta bi onda bilo da sam mu opsovao mater ili nesto jos...?
o parama necu raspravljat, nit zelim, jer to kolko ko ima para me ne interesuje...skontaj to sam...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top