BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Crn ko MRAKA :icon_smile: dobar bimer opasno još da je 2 vrata bio bi extaza ali kada je sa 4 malo mi je manje sportski, ali sve u svemu je moc! A kolegin je bolestan naopako bas mi se svidja! Pozz sretno :123:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

cabrio je bio jos bolji samo sad nije spusten vracen je na obicne spirale radi prilaza kuci koji mu je pravo sjeban
a sad bi trebao kod sebe zavrsiti i zadnju sajbu i spustiti x-a maximalno pa na red dolaze branici i unutrasnjost u kozu presvuci pa onda na cackanje motora ovih stotinjak konja mi nekako ''okracalo''
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Tvoj je strašan sad,pravi si hitman :D A kolegin je ubica isto,kod vas je to ludilo,ovdje nema kockica nijedna da valja
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

dodi do u ljubuski vidit ces jos barem 3 u ekstra stanju vako nesto poput ova dva
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

normal_49e0b421e5e65.jpeg

normal_49e0b3f07f15c.jpeg

thumb_49e0b3dbb6467.png



evo posto mi svi govore spusti auto bla bla bla danas uvaljene prednje crvene i zadnje ljubicaste spirale auto se ponasa dosta solidno samo sto radi mekanih serijskih amortizera nema zeljenu krutost ali uskoro ce plinski amorti i to sanirati :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Kralju benga zvizdi, sve je extra samo po meni retrovizori nikako ne idu uz kockicu a mogao si ostaviti niklovani prsten na felgama... moje misljene... sve u svemu kocka je beton :cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

e ovako posto sam pokidao sve zglobove sta sam nasao po hercegovini ( a nema ih puno haha ) odustao sam od x pogona izgubio sam zivce pogotovo nakon zapaljenja pogona na putu u mostar na sr nedavno ( radi toga i nisam vozio ) u toku sljedeceg tjedna sve se cupa van i ostaje samo RWD dakle zabava je zagarantirana dosadila mi ova neprirodna stabilnost auta :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

eto ga bit ce jos bolji sa samo zadnjom vucom...barem meni..
 
Početnik
RE: opet se ja uparkir'o :)

BMW :icon_sad:

lijep je, nekad sam i ja imao ovako nešto :icon_smile:
 
Top