BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
evo posto nisam dugo vremena bio sa vama puno se radilo malo se zaradilo a jos vise potrosilo al usput sam sebi priustio jedan bomboncic ali ljut ko sam vrag
rijec je o 325ix 90 godiste sa dosta opreme el.stakla i siber,el retrovizori,abs, servo, centralno, daljinsko kljucanje, grijanje sjedala...
kupljen od prvog vlasnika sa svim servisnim knjigama i predjenih 153tkm
auto je bilo u skoro pa savrsenom stanju osim par sitnica ( vozacevo sjedalo malo pohabano,napuknuta guma na usisu,i ostećen rukavac( mandžetna) na prednjoj desnoj poluosovini)
i onda taj sudbonosni dan kad sam se uspio nejasno na maloj brzini izvrtiti na meni nejasnom mijestu i zbog nejasnog razloga koji smo kasnije utvrdili ( puko mi zadnji desni disk) malo smo se razbili ali steta je sanirana i auto danas dovezeno od majstora sad slijede daljni radovi da dodje u stanje kako sam zamislio u svojoj glavi ali o tome u narednim mjesecima

evo vam malo slikica pa vidite o cemu je rijec ...


picture004ck0.jpg

picture005dt5.jpg

picture006br3.jpg


a sad malo nekih stvarcica sa ''nekim'' svlovom M i sa nekim /// stal je ono to

picture007tm6.jpg

picture008sy9.jpg

picture009hh6.jpg



i naravno najvaznija stvar u cijeloj prici MOTOR koji radi ko svicarski sat (jer je auto i stiglo iz svicarske )
namontirane su pletenice , chip a u planu je jos nekoliko sitnica oko motora ali ...

picture010ax4.jpg


a evo i fele sta idu na njega cim odradim spustanje i odem po gume uglavnom rijec je o 7.5x17 et30

AzevF.jpg

eto dosta vam za sada bit ce jos
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

respect,bemba je bolid,ak nije tajna,koliko je kostalo ovo zadovoljstvo?i koliko je ponija pod haubom?sta mu je ova oznaka 325iX
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

edoze je napisao(la):
respect,bemba je bolid,ak nije tajna,koliko je kostalo ovo zadovoljstvo?i koliko je ponija pod haubom?sta mu je ova oznaka 325iX

do sada 3000eura bez felga auspuha sta su u izradi i jos gomile stvari koje ce me kostati otprilike jos toliko
a nisu poniji vec lipicaneri uglavnom oko 200 glava
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Super ti je auto,jos kad sredis kako si zamislio ima da grmi.Lako si baura prebolio kad ti je ovaj dosao u ruke hehe samo polako i sretno

@edoze- ono X predstavlja pogon na sva 4 tocka
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

koja je to mashina covjece...jeboteeeeee....svaka cast...nema puno takvih moj jarane...i ko ih ima nece da proda nizasta...pravi si sretnik...good luck...;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

ma super maccina ;), samo se staraj da uvijek imaš dobre gume da ne bi bilo opet okretanja :lol:, ovo je dugogodišnje iskustvo na bimerima :D sa srečom ;) sa one oznake /// M to je M paket opreme :D
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

znam da su dobra kolica i nisam ja sretnik vec je auto sretnik sta je dobilo mene :) a nisam se izvrtio radi guma procitaj sta sam napisao PUK'O MI DISK jer nevozim ni ja bmw od jucer
a ovo je tek pocetak bit ce toga jos :)

evo jos 3 slike koje mi danas nisu htjele da se uploadaju

normal_493afd79862bf.jpeg


normal_493afd1621493.jpeg


normal_493afcabc78bc.jpeg
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Fin autic, kockica bas coolerski izgleda. Samo mi se osjecaj u voznji nikad nije svidjao, bar kod onih 4-cilindarskih modela. Ova djeluje bas ocuvano... ;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

VR6Boki je napisao(la):
Fin autic, kockica bas coolerski izgleda. Samo mi se osjecaj u voznji nikad nije svidjao, bar kod onih 4-cilindarskih modela. Ova djeluje bas ocuvano... ;)

ojecaj u voznji?? hm... bas je taj osjecaj ocaravajuci u kockici :)
a nema kockice bez sestaka a ako se priusti 2.5 e to su cudesa
 
Top