BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo da par slikica postavim danas se malo auto opralo nabrzake i poslikalo da se vidi sta se malkice i radilo na autu zadnjih mjesec dva nista previse ali eto nek se vidi

normal_4981e53e75fb2.jpeg

normal_4981e5a45cca3.jpeg

normal_4981e5fc10102.jpeg

normal_4981e72cd3476.jpeg

normal_4981e74b84af5.jpeg

normal_4981e6d31c1f5.jpeg

normal_4981e6e7b497f.jpeg

normal_4981e6f99fb61.jpeg

normal_4981e70b0986d.jpeg

normal_4981e75c771ec.jpeg


evo uglavnom to je to ugradjene nazad distance od 1.5 cm koje ce uskoro zamjeniti 2.5cm ove idu naprijed retrovizori dectane nova crna unutrasnjost ( osim sjedala koja idu kod tapetara cim se oslobodi termin) prednja maska i cekam jos par crnih sitnica ali i to ce biti uskoro i ugradio malo glazbice cisto da se nadje ( kutiju cu tepacirati cim uhvatim vremena i fino provuci kablove ovo je privremeno sve )
eto tolko za sada bit ce uskoro jos toga dok stignu narucene stvari sve :)
 
BHT Ovisnik
RE: opet se ja uparkir'o :)

fina ti je benga nema sta,nije ona krkanska nego umjerena fina,jos ove felge su mu predobro legle;)
_______________________________
da te pitam jel ovo u tebe x isto kao u novijih znaci pogon na sva 4 il???
 
Super Moderator
RE: opet se ja uparkir'o :)

super BMW.. fino napreduje i svidja mi se svaka cast.. od felgi pa na dalje ;)
jedino sto nije po mom ukusu jesu one 4 rore... ljepsi bi bio sa 2... po jedna na obe strane ili na jednoj strani dvije ovih dimenzija :D
sve u svemu BMW je extra... a jos 4x4 :D
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

rore i jesu dio prerade koju imam u glavu bez njih to nebi bilo to uopce sta sam zamislio
MALA BITNI SU DETALJI :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

extra je bmw u svakom pogledu sviđa mi se jer je kulturan sve je na mjestu i nije ništa pretjeran a motor felgice u pogon to je priča za sebe nemože bolje čuvaj ga i sretno dalje
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

prelijep je a sto se tice ovog rednog sestaka to je jedan od najpouzdanijih motora koje je bmw napravio,sto ne znaci da ovi danasnji r6,v8 i v10 nisu :icon_smile:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

dadao_style je napisao(la):
haso je napisao(la):
extra bmw, samo mislim da su ti suvisni ovi pojasevi

prvo ih kupi i probaj kako su dobri i kako drže pa onda sudi tko ih kupi neće se pokajat

fino se uvezi u ove schrotove i djir samnopm po ovim hercegovackim cestama zahvaljivat ces bogu sta ih imas na sebi :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

bmwscaner je napisao(la):
dadao_style je napisao(la):
haso je napisao(la):
extra bmw, samo mislim da su ti suvisni ovi pojasevi

prvo ih kupi i probaj kako su dobri i kako drže pa onda sudi tko ih kupi neće se pokajat

fino se uvezi u ove schrotove i djir samnopm po ovim hercegovackim cestama zahvaljivat ces bogu sta ih imas na sebi :)

nisam bezveze rekao da su extra od držanja do svega
 
Top