BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

probao sam sa 9x17 azev A ali zbog trapa koji je siri za 5 cm nego u obicne kocke kaci pi...cka o rubove previse tako da sam odustao od toga a ove cu pokusati da sredim kako sam zamislio pa nece falc ni trebati :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Šteta što ti te nisu mogle,mogu mislit brutalnosti..Jel baš puno fali prostora?
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

i previse jer ovo je x i nezelim se odreci ovog originalnog ix kita tj ovih plasticnih prosirenja i ove 7.5x17 mi kace malo ali to mogu sanirati ali 9x17 previse
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Druze,

jesam li ti vec reko da ti je auto mjera?

ako nisam evo sad ti kazem

Pozz
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

bmw ti je stvarno dobar imam i ja ix vec duze vrijeme samo jedna stvar ako hoces da ti ostanu prednji zglobovi ispravni moras auto vratiti u noramlu znaci ix se nesmije spustati.pozdrav
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

smije se x spustati ali do neke odredjene granice i naravno manzetna ako pukne isti dan mjenjaj inace cao bok sa zglobom a ko ce to vozi odignuto nebi ranjen hahaha
do sada sam spalio par zglobova vecinom na trkama neskuzim da je manzetna pukla pa nakon cjelonocne jurnjave ujutro vidim sranje ali ko ga jbe :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

nikako druze nema kako nisam pokusa da spustim svog nemoguce ja sam uzeo nove zglobove narucio nema sanse pitaj koga hoces ko zna sta je ix ja imo 525 24v ix-a pokido zglobove nikad nisam mogao naci samo stavi glavu 2,5 2,7 bregast i ventile od te glave pa ces da vidis sta je ix ja sam na svog stavio nije da ide neg leti i imam jos u planu dosta toga da uradim
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

kod mene je vec glava 2.5-2.7 dizne od 2.5 24v pojacan dotok zraka na protokomjeru jaci dotok goriva na dizne sad cu ugraditi 7 diznu ( onu za hladni start od 323 ) i cekam chip i na autu su 17ke i auto nije previse nisko tako da.... a najveci problem kod spustanja x-a je neravnomjerno spustanje ( ako je vise spusten naprijed nego nazad to unistava diferencijale ) i ako je previse spusten pa ti na neravnini udari poluosovina od krak sasije e ona pukne zglob automatski
ozim tako auto vec 6 mjeseci a kolega vec godinama ima IX i gewinde su na autu i nisko je do poda bez velikih problema

p.s. dje si narucivao zglobove nove i kolko su para?
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

bmwscaner je napisao(la):
kod mene je vec glava 2.5-2.7 dizne od 2.5 24v pojacan dotok zraka na protokomjeru jaci dotok goriva na dizne sad cu ugraditi 7 diznu ( onu za hladni start od 323 ) i cekam chip i na autu su 17ke i auto nije previse nisko tako da.... a najveci problem kod spustanja x-a je neravnomjerno spustanje ( ako je vise spusten naprijed nego nazad to unistava diferencijale ) i ako je previse spusten pa ti na neravnini udari poluosovina od krak sasije e ona pukne zglob automatski
ozim tako auto vec 6 mjeseci a kolega vec godinama ima IX i gewinde su na autu i nisko je do poda bez velikih problema

p.s. dje si narucivao zglobove nove i kolko su para?

narucio preko Mirze u Njemackoj 460 km izasli a ovdje kod nas traze za polovan 150 km
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

javim ti se radi toga jer usoro u planu je slaganje jednog ix-a samo za trke gola skoljka motor i pogon :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

bmwscaner je napisao(la):
javim ti se radi toga jer usoro u planu je slaganje jednog ix-a samo za trke gola skoljka motor i pogon :)

hehe i ja sam poceo ovog slagati radi trka pa je malo zafalilo para jer imam sada na umu kompresor da mu uvalim rece mi ovaj ima neki covjek u Bijeljini to radi.
p.s imas jednog stranca u tomislav gradu ima na marketu pa pogledaj
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

normal_4a3bd7316cf3c.jpeg


evo danas je okino pa da je uvalim tu :)
 
Top