BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Šteta X-a ipak je to nešta raritetno ali sad će biti puno zanimljivije a i potrošnja će se korigovati :cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

joj sve vadit napolje i prebacivat na rwd,koji poso je tu ....
imas pm
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

joj kako ljepa benga

uh sto me nostalgija puca ......

jos da je sa dvoja vrata .....ih
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

jucer nasao stranca sa xtra dobrim poluosovinama i reduktorom i sve tako da cu to sljedeci tjedan prepakovati na svoju vozilicu zadnji pokusaj brice da od guzice napravi lice :)

Al_Galone je napisao(la):
joj kako ljepa benga

uh sto me nostalgija puca ......

jos da je sa dvoja vrata .....ih

imao sam coupea izgled je bolji to stojim ali funkcionalnost i sve to je na strani limo verzije
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo danas dobio neki fotic pa to odma isprobao :) da vidim kakve su slije sa novom fotkalicom evo rezultata :) prije radova da ga sliknem malo ako bog da do kraja 7 mjeseca nece ni slicno izgledati :) gomila dijelova je nabavljena neke cu tek da nabavim i samo volja puno gajba pive i slaganje pa kako ispadne :)

normal_4a2c125a82df6.jpeg

normal_4a2c12eb597b3.jpeg

normal_4a2c11e1e550b.jpeg
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

nisam baš ljubitelj ovakve vrste vozila al tvoj je prelijep svidja mi se što je sve na mjestu i tip top nema da išta strši i ovo ono kultura bimer i zato cjenim tebe i tvoje auto sretno i čuvaj ga sve ih je manje i manje po hercegovini
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

pomalo ja to za djir sa curom i na pivu nedje otic a samo da je malo parica odvojiti da kupim drugo auto e onda bi ovo tek izgledalo kako treba ali i ovako se trudim da to bude to kosta me ali ko ga jb..e jednom se zivi :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

nisi jedini ija stalno bacam cifre u golfa rupa bez dna al jednom se živi i uživaj ha ja pozz pa se vidimo nekad na pivi nadam se :cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

upadni nekad sa golfocijom na kravicu ili na ceveljusu ovde kod nas ili da organiziramo kakav WEST HERCEGOVINA tuning rostilj na buni ili kod nas ovde bilo dje samo da ima voda blizu :) naravno i da svi ostali budu pozvani :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

ja sam za uvjek bar što se toga tiče nema problema a dobra ideja provozam se nekad i do vas gore ja i tibor na pivušu
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

KOLIKO JE PARA ...

nisam te pitao DA LI JE NA PRODAJU :icon_biggrin:;););)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

moze ja otkad sam prestao ganjati mostarke nedolazim bas cesto u starmo nekad ovako navratim ali kratko ali nedjeljom piva je uvjek mnogo hladna :) a i ostalim da ima poslije 6 :)

@riza bio kratko na prodaju pa povucen sa trzista :) ali bez 3500eura nerealno mi da prodam a svima nerealna cijena pa neka ga :) moze biti samo brzi jaci i ljepsi :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

a ne volim sto je 4x4 :D al nea veze :D motor je bitan :D

nasao sam ja sebi 325i coupe :D ma glat :D

sam polako :D
 
Top