BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo i ja napokon pregleda ovo sve....nikako da to ranije odradim al et...elem druze bimer je ko mina..zamjerke nemam sve same pohvale...feluge su mu sjele predobro a izduv je perfekcija totalna...kako sam uspio vidit stope nisi nista diro pa mi nekako zuckaste..jesil ih mislio mijenjat il malo zatamnit da se lijepo sve uklopi u dark look:icon_biggrin:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

stope su samo ispolirane i prelakirane transparentim sprejom u par slojeva i onda bezbojnim auto lakom ono zasad neka stoje tako a naravno crne kristalne cim se smogne malo jebi ga kredit i gradnja kuce pomalo nemogu sve da stignem ali bit ce i to
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

razumijem naravno...sve u svoje vrijeme i u skladu sa finansijama...u svakom slucaju radis ga momacki...respect veliki i kapa dole...kocke su mi lijepe same od sebe a ova je vrh i ne sumnjam da ce biti jos bolja..sretno:cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo malo da vam osvjezim oci ja i kolega danas malo izdrkavali kako mi to volimo reci pa malo slikali moj bimer i njegov cabrio trebala su biti tu jos 2 vrhinska primjerka ali jedan u tehnickom nokazutu od alkohola a drugi otiso da ladi jaja na more pa samo nas 2 ali dosta da se vidi sta s ima hihi

ev malo ruzni ja i lijepa moja KUCKA ;)
normal_4a5a287312e63.jpeg


malo old school prtljaznik da nekazu da je neuredan
normal_4a5a1cc9df607.jpeg


jedan od najcistijih i najzdravijih motora u kocki koju imate priliku vidjeti kod nas to garantiram

normal_4a5a1d38c7a56.jpeg


o sad moja KUCKA malo :)

normal_4a5a1c7083ca6.jpeg

normal_4a5a279305787.jpeg

normal_4a5a281128baf.jpeg

normal_4a5a1b4998015.jpeg




a evo sad mene i majn koleg in d akšn :)
4 door e30 vs. cabrio
2.5 12v vs. 2.5 24v

normal_4a5a2386eb642.jpeg

normal_4a5a25621b948.jpeg

normal_4a5a231fdbe30.jpeg

normal_4a5a26a44adae.jpeg

normal_4a5a220c25d34.jpeg

normal_4a5a27279e438.jpeg

normal_4a5a24bd9843a.jpeg


eto nemojte da drkicu previse bacate tesko se cisti sa namjestaja hahhaa
pa nas popljujte ili pohvalite na vama je red za ovu turu rekli smo svoje :)
 
BHT Ovisnik
RE: opet se ja uparkir'o :)

gfsdhbn b gfsdafd ngtdrhdr svršio po tastaturi pa brišem:D šala
stvarno prelijep bimer,jedina kocka koja mi se sviđa,mnogo ljepse ovakve felge nego one crne:cool:,a taj drugi malo je reci da je lijep,samo mi nekako na ovaj style ne ide ta hauba,al to je samo moje mišljenje:icon_smile:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

hahaha i kod mene je rat style hauba na garazi hrdja nije jos gotova :) onako za skupova da se nadje :)
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

reko sam ti na msn bmw ti je extra jer sve ih je manje i manje po hercegovini ili ih ja neviđam al tvoj je prava bombona samo gu čuvaj i nema dalje i vidimo se uskoro čim tibora nagovorim da upadnemo jedna vikend kod vas na pivu do tada lp iz mostara
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

Jao brate moro si i moju tubu uslikat :lol: zato ti je dobar gepek :D a kocka vec sam ti je pohvalio i prehvalio perverzija na cesti :smajli12: a od kolege nisma znao da je radio haubu bolesno opasno svaka cast brate! Pozzz veliki i vidimo se ubrzo!
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

brate mili perverzno...srce mi zaigra kad vidim finu kocku...svaka cast
 
RE: opet se ja uparkir'o :)

Fine obje al crna posebno...kod cabria da nije ovako hauba al opet...u svom stilu je nekako :icon_smile: ja moram biti za crnu ipak jer sam fan crnih auta još ako je BMW u pitanju, još jako lijep...dobitna kombinacija ;)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

ja ljepseg BMW-a kocku u zivotu vidio nisam i dobro ga cuvaj i nemoj tu haubu da satvljas
 
Top