BMW e30 325i M tech2 projekt

BMW e30 325i M tech2 projekt

Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

bmwscaner je napisao(la):
ovo je cabrio od onog momka sta je bio samnom onda u mostaru lud momak pravo :eek:)

A skonto sam da je od njega reko je sam 24v i to je kraj brate! Aj posalji mi slike spigla na PM kare momak da ih vidi i to je to!
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

CoL3-99 je napisao(la):
gfsdhbn b gfsdafd ngtdrhdr svršio po tastaturi pa brišem:D šala
stvarno prelijep bimer,jedina kocka koja mi se sviđa,mnogo ljepse ovakve felge nego one crne:cool:,a taj drugi malo je reci da je lijep,samo mi nekako na ovaj style ne ide ta hauba,al to je samo moje mišljenje:icon_smile:
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
jel mi vjeruješ da umirem od smijeha dok ovo pišem , evo plačem , kolko je smiješno , majke mi....ahahahahahahahah , a inače bmw je perverzija :cool:
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

svak cast obojici na ove dvije benge imate smisla i radite to kulturno
sretno u daljim radovima
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

danas uzeo sveti gral svakog IX vozaca prednje gewinde :) slike uskoro cim uhvatim vremena da ih ocistim malo i uglancam :)
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

evo malo slika danas nabacio amortizere nazad doduse polovni bilstein ali ko novi i prednje gewinde sa novim bilstein punjenjem auto lezi ko pegla na cesti to nije normalno malo kruto na rupama ali jbg zato na dobrom asfaltu doslovno nenormalno nema sanse da pomakne ix pogon i zakucan uff..... :) evo malo slika

ovo sam skino sa auta njegovi rodjeni tek im 19 god hahha

normal_4a82fbbfed124.jpeg


a ovi su dosli na njihovo mjesto naravno sa novim odbojnim gumama one su bile malo lose

normal_4a82fb465f78c.jpeg


i prednji sa novim uloskom bilstein i novim odbojnim gumama i jastucima

normal_4a82faaf0ade4.jpeg


a evo garazice dje se to sve radi na mom autu kolega radi u losim uvjetima ali u tijeku je gradnja vece i bolje :)

normal_4a82ffbd21490.jpeg
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

hehehheeheh samo nastavi sa poslom bas bolje izgleda sa srebrenim azev ....
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

335i je napisao(la):
hehehheeheh samo nastavi sa poslom bas bolje izgleda sa srebrenim azev ....

a stas kolega znas da ja imam malo poremecene standarde oko izgleda auta meni ovo sivo bezze to svak ima danas opet vjerovatno budu crne :) a mozda i nebudu hahahaha
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

hehhehehhe marko ja nebi svoje ofarbo u crno
ali mozda ce bit kod tebe 9x16 nesta cuo ja hehehe
 
Član
RE: opet se ja uparkir'o :)

pa ako budu te 16ke to je do jaja onda samo reci tome od koga si cuo tu info da se pozuri sa dostavom hahaha;) ma uskoro radim ove na novo u sivo dakle ispravljanje one 2 sta sam ti govorio i lakiranje da budu ko nove cim malo vremena vise ufatim
 
Top