Bmw 640d Coupe I Bmw 650i Xdrive Coupe

Bmw 640d Coupe I Bmw 650i Xdrive Coupe

Član
Problem je sto u aute za divljanje ubacivaju motore za uzivanje :D

Na stranu sve,dizelove performanse su neupitne samo se raspravlja dali ih ubacivati u sportase odredjenih kategorija zbog zvuka,okretaja,dojma itd.
 
MTR je napisao(la):
znam dizele koji brze nabijaju obrtaje od nekih razvikanih benzinjara , jes da im fali taj hod od jedno 3000 o/min , al nabija ga :D

Pa da, nabijaju itekako okretaje, počinju nabijat na 3000 a završavaju na 4000, a oni "visokoturažni" na 4500 :D :lol:
 

MTR

Član
gaga je napisao(la):
zAaKy je napisao(la):
Ljudi božiji, šta vam je.
Zašto se dizeli ubacivaju u mercedese, jer je to auto za uživanje, a ne za divljanje, i u njih su ubacivani benzinski motori, za one koje žele divljati sa takvim autom.
Tako je i bmw uradio. Za one koji žele divljati sa autom kupuju benzince, a one koji uživaju u vožnji dizele.
Tako ja dijelim sva auta, dizel za uživanje, benzin za divljanje, al vi ste stručnjaci
:D

znaci nisi vozio novi mercedesov diesel :D

jok :D , 220 CDI je cudo , ako ces ga cherat sa drugim autom ti treba +30 KS ;)
 
Član
Turbo D sve dok klase super auta je pojeo manje više NA benzince, zato i jesu stvoreni T benzinci i ti motori jesu bolji od T dizela. Neko moje skromo razmišljanje, ;)

Komentari su :DDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Član
MTR je napisao(la):
jok :D , 220 CDI je cudo , ako ces ga cherat sa drugim autom ti treba +30 KS ;)
Nemoze to meda :lol:
834 : 17.4 s. -> Mercedes C 220 Cdi 143 ch.

http://402m.blogger.ba/arhiva/2011/03/18/2717255
 

MTR

Član
GTI FAN je napisao(la):
MTR je napisao(la):
jok :D , 220 CDI je cudo , ako ces ga cherat sa drugim autom ti treba +30 KS ;)
Nemoze to meda :lol:
834 : 17.4 s. -> Mercedes C 220 Cdi 143 ch.

http://402m.blogger.ba/arhiva/2011/03/18/2717255

nije taj ba , novi ovaj sa 170 KS ;)

trizex je napisao(la):
Dizel nikad nece zagrmiti tako da mi se najeze dlacice na jajcima - znaci nula bodova.

doduse u pravu si , ja ovo svoje cudo jos testiram , brale kad ga zadas u 6 milja hjojjjjjjjjjjjjjjjjj mila mati , pa da trosi i dvajs' litara :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rzKeJSXQ5xQ[/video]
 
Član
Stvarno neznam čemu prepirka, dizel benzin, razlika neprimjetna osim u rejsu i zvuku
:D:D:D
:icon_exclaim:
 
Član
zAaKy je napisao(la):
Stvarno neznam čemu prepirka, dizel benzin, razlika neprimjetna osim u [/b] REJSU I ZVUKU

:D:D:D
:icon_exclaim:



zAaKy je kralj :lol: pa o tome se i raspravlja,govori se o dizelu u malo zescim autima ne u Golfu karavanu.
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
Ma opet kažem, neznam šta se prepirete, ha dizel ha benzin, za nas bosance je plin, što jeftinije to bolje, šta nas briga za zvuk i performanse
:D
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
MR2GTI je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Dizel nikad nece zagrmiti tako da mi se najeze dlacice na jajcima - znaci nula bodova.
velika 0:lol:

uzalud utroseno vrjeme novci i resursi bmw-ovog inzenjeringa!

pazi sad ovog :lol:
Mozda u skoroj buducnosti tvrtka planira proizvodnju teskih strojeva pa su nasli idealnu skoljku za testiranja :lol::lol::lol::lol:
 
Top