Bmw 640d Coupe I Bmw 650i Xdrive Coupe

Bmw 640d Coupe I Bmw 650i Xdrive Coupe

Znam ja vrlo dobro kako idu dizeli sa 200+ks, ali vidim da po tvojoj teoriji ne bi bilo loše vidjet jedan 3.0tdi i u Aston Martinu, pa ipak je to motor viskoke tehnologije.

Ma daj molim te, gledaš na stvari površno. Kakve veze ima što su to suvremeni motori velikog okr momenta, da su dizeli atraktivni za sportske aute i užitak u vožnji, v8 ili v12 benzinci opće ne bi postojali.

I uopće ne pljujem po dizelima, jer i sam vozim takvo auto, ali smatram da takvi motori ne pružaju nikakav osjećaj emocija ni užitka u vožnji, a i kvare karakter auta kao što je BMW 6.

A to što se ipak ugrađuju, već je objašnjeno zašto.
 
Član
nermin suljagic je napisao(la):
meni je licno naj atraktivniji audi onaj R8 sa v12tdi-om,strahota razvija 500ks i ubrzava sa oko 3-4 sec do stoje a pri tome trosi 8-10litara... to je tehnologija,u to su ulozeni novci za koje mozes kupiti jednu kompletnu seriju Ferrari-a,ljudi su dokazali da sa tim motorom otresaju legendarne motore, a nasi divni forumasi prde i po tim motorima...
Da se razumijemo pisalo se da ce dizel odrati 100 ks jaceg benzinca a to je glupost nece odrati ni jednako jakog benzinca nego ce ici isto a od ovog znatno jaceg ce debelo ispusiti.Audi R 8 je bolid sa naprednom aerodinamikom i ovjesom i sluzio je da izreklamira TDI ja a ustvari motor koji je unutra je najmanje bitan,on bi pobjedio sa bilo kojim motorom u sebi te snage jer nema konkurencije po izradi sasije.A i sto se tice nove tehnologije buducnost je u malim turbo-benzincima , nastupa njihova era. ;)


JD. je napisao(la):
ko o cemu bosnjo o potrosnji... userete svaku temu pricom o potrosnji, hajde razumijem za ona ajmo reci obicna auta, al za ovakva auta... nemam rijeci

bitno je da selo vidi da se ima za novi auto, ali ako ikako moze daj da trosi ko upaljac :lol: to je ta politika ovih novopecenih sto vozaju skupa auta, nece imat za kifle al ce uzet sto skuplje auto
;)



Porschefan je napisao(la):
I uopće ne pljujem po dizelima, jer i sam vozim takvo auto, ali smatram da takvi motori ne pružaju nikakav osjećaj emocija ni užitka u vožnji, a i kvare karakter auta kao što je BMW 6.

A to što se ipak ugrađuju, već je objašnjeno zašto.
@Porshefan
Zamisli da si neki lovas i kupis novog 911 a pod haubom stekce dizel od par sto konja ali ipak dizel da manje trosis :lol: .Ja mislim da je to tvoja nocna mora.Kraj automobilizma.

Porschefan je napisao(la):
Kakve veze ima što su to suvremeni motori velikog okr momenta,
Ono sto je bitno to su suvremeni dizeli velike snage,to je bitno i to ih cini brzima poput benzinaca.Nekad je dizel imao 2000 kubika i 50 ks.
 

JD.

Član
nermin suljagic je napisao(la):
zato ti vozis auto sa 1.4 motorom a sminkas ga kao da je 2.0 turbak pod haubom!!!!!


nemoj misliti da sada pljujem po astri tvojoj ili po tebi,ne dao bog jer netreba mi to.. imao sam i ja golfa sa 1.4 motorom i vozio sam ga jer nisam imao potrebe za nekom azdahom pod haubom,a pri tome mi se svidjao izgleda cetvorke...

polako brate sta si uopste htio reci?

naravno da vozim 1.4, ja sam realan i vozim auto u skladu sa mogucnostima, ali zato ne gledam na potrosnju, vozim se svaki dan i vozim se koliko hocu i koliko trebam, mada i ovaj sporet potrosi 8.5-9 po gradu...

ali nisam se zaletio zaduzio i slicno pa na silu kupio 2.0t da se mogu furat pred rajom, pa da mi stoji u garazi i da ga vozam samo vikendom jer obicnim danom nemam za kifle zbog rate za leasing, ko pola nase lijepe bosne

eto u tome je poenta ;)
 
Član
Porschefan je napisao(la):
Znam ja vrlo dobro kako idu dizeli sa 200+ks, ali vidim da po tvojoj teoriji ne bi bilo loše vidjet jedan 3.0tdi i u Aston Martinu, pa ipak je to motor viskoke tehnologije.

Ma daj molim te, gledaš na stvari površno. Kakve veze ima što su to suvremeni motori velikog okr momenta, da su dizeli atraktivni za sportske aute i užitak u vožnji, v8 ili v12 benzinci opće ne bi postojali.

I uopće ne pljujem po dizelima, jer i sam vozim takvo auto, ali smatram da takvi motori ne pružaju nikakav osjećaj emocija ni užitka u vožnji, a i kvare karakter auta kao što je BMW 6.

A to što se ipak ugrađuju, već je objašnjeno zašto.
Za to objasnjenje neznam al ipak mislim da dizeli,najbolje da ostanu pod poklopcem nekog radnog ili teretnog stroja :cool:
 
Član
Meni je zanimljivo da se od toliko proizvodjaca jos niko nije usudio ugraditi dizela u neki serijski supersportski autic. Cak i Audi koji forsira toliko dizele i njihov napredak, pa cak su prikazali i R8 TDI, al ni njega nisu ubacili u proizvodnju, nego je sve ostalo na konceptu. Htjeli neki priznati ili ne, dizeli se jos uvijek gledaju kao stedljivi motori i radne masine, a ne kao nesto vise. Neko napisa da su dizeli danas razvijeniji od benzinaca, sto je takodjer pomalo smjesno. A i da jesu, opet im ni takvi nemogu prici ni blizu. Dovoljno je pogledati neke utrke gdje imaju i dizeli, recimo WTCC, do ove godine su po pravilima bili u istoj klasi 1.9 TDI sa 2.0 atmosferskim benzincima. Al sad promjenise pravila, pa umjesto 2.0 atmosferaca, benzinci smiju biti 1.6 Turbo. I sta se desilo, nije ni polovina sezone stigla, ostao samo 1 (JEDAN) auto sa dizel motorom - a i on ce uskoro otici u "penziju", svi presli na benzince (koji su potpuno novi, neistestirani). Toliko o prednosti dizela i vecoj razvijenosti. Ako neko slucajno zeli spomenuti LeMans, treba znati da i tu pravila favoriziraju dizele, jer u najjacoj klasi LMP1 dozvoljeni su 2.0 Turbo benzinci (ili 3,4 atmosferci) i 3.7 Turbo dizeli. Dizel znaci po pravilima ima skoro duplo vecu zapreminu od benzinca jednake koncepcije. To sve govori...

Al trke su jedna stvar, a sportski cestovni auti druga. Visoki obrtaji dobrog benzinca, zvuk, pucanje iz auspuha, te stvari imaju neprocjenjivu vrijednost i vazan su dio karaktera sportskog auta. Dizel ima samo snagu, zvuk jako rijetko, a i kad ga ima, opet je miljama daleko od zvuka "rasnog" benzinca.
 
Recimo stvar ukusa...Tvrdim da niko nece uzeti ovako auto da voza zato sto je iskljucivo ekonomicno,ima i ovo auto svoj karakter zbog samog kmaraktera dizel motora i cak bi meni bila furka pojaviti se na GUMBALL-u sa dizelom,hehe
Nebi da se svadjam dzaba ovdje sa vama,jer nemozemo nista promijeniti na ovome nego samo "voljeti ili ne"...Ljudi su u tome mozda vidjeli novi trend i poceli sa proizvodnjom..
 
A glupe rasprave Bog te vidjeo, ma bolan svaka roba ima svog kupca, tako i ovo, onaj ko je privrzeniji dizelu uzece dizela, drugi ce uzeti benzinca, i sta dalje da se prica! Niko nije poistovjetio dizela i benzinca ali budimo realni da i ovaj dizel moze priusititi ugodjaj i adrenalin, zvuk naravno da ne moze! I ljudi iz BMW znaju zasto su ubacili dizela u sesticu, ocigledno su imali razlog, a sad sto vi pljujete njihov rad sto to ne moze tako po vasem misljenju, zato njih zaboli ona stvar! Potrosnja vise manje to je diskutabilno, ko ima pare da kupi ovo auto ima i da naspe, e sad sto je potrosnja 5 litara to je jos jedan dodatni plus, zato skidam kapu BMW-u, mada slabo ce ko gledati na to! Kontra misljenja ce postojati uvijek, sto ljudi sto cudi! Eto vidjecemo kroz godinu dvije kojih ce vise biti na cesti! Ja sam ubjedjen da ce nasi ljudi mahom kupovati dizele, i neka! Neka kupuju ako mogu! Samo sto ce i dalje biti zavidnih ljudi pa ce reci, sad svaka mraka moze da vozi sesticu, jer malo trosi vam tam . . .!
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Eto vidjecemo kroz godinu dvije kojih ce vise biti na cesti! Ja sam ubjedjen da ce nasi ljudi mahom kupovati dizele.
Prenjet cu rijeci jednog inzinjera sa drugog foruma.Za 10 godina dizele ce voziti samo dinosaurusi jer nastupa era daleko boljih turbo benzinaca u cestovnim autima koji ce tek dodatno napredovati i biti nedodirljivi ;), ko zna vidicemo ali stvarno je malo glupo kupiti dizela u skupom sportskom automobilu.
 
GTI FAN je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Eto vidjecemo kroz godinu dvije kojih ce vise biti na cesti! Ja sam ubjedjen da ce nasi ljudi mahom kupovati dizele.
Prenjet cu rijeci jednog inzinjera sa drugog foruma.Za 10 godina dizele ce voziti samo dinosaurusi jer nastupa era daleko boljih turbo benzinaca u cestovnim autima koji ce tek dodatno napredovati i biti nedodirljivi ;), ko zna vidicemo ali stvarno je malo glupo kupiti dizela u skupom sportskom automobilu.

Vidjecemo, era turbo dizela je tek nastala:) Nisu to vise oni stari tromi dizeli, koji idu ko k. a trose ko tenk! Vidis i sam, da izlaze sve jaci motori, bolji, nareduje tehnologija, smanjuje se potrosnja a poboljsavaju performanse! I meni je glupo sto je Porsche napravio Kajena i Panameru, sto nije ostao doslijedan sportskim autima, ali postoje drugi razlozi zasto su se odlucili na taj korak, isto kao i ovaj dizelski motor u sestici! i glupo je o tome raspravljati! Nije sestica neki super car(ono jest da je nepristupacan za vecinu) pa sad da je glupo ubaciti dizela! i opet kad pogledas, nisu oni izbacili benzince, oni i dalje ostaju ali su ponudu prosirili i na dizela, pa ko voli nek izvoli!
 
Član
<object width="560" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/QN4-KA0VGzs?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/QN4-KA0VGzs?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="349" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>


Jako davno ;)
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
Vidjecemo, era turbo dizela je tek nastala:) Nisu to vise oni stari tromi dizeli, koji idu ko k. a trose ko tenk!
Era turbo dizela je vec na zalasku i njome je bilo obuhvaceno zadnjih 15 godina.Danas nema atmosferskog dizela nigde.Svi su TDI,CDTI,TDCI,dCi,pa bili od 1,2 ili od 4,2 l.
Tako ce biti i sa benzincima.Ustvari vec je pocela i era turbo benzinaca.1.4 TSI (170 KS),trosi 6-7 litara.Toliko trosi i neki klasican 2.0 TDI (140 KS)
Pojavili su se VW 1,4 TSI 120-170 KS 2,0 TSI 170-265 KS, Opel 1,6 T 150-192 KS 2,0 T 170-240 KS, Renault 1,2 TCE 106 KS, 2,0 T 165-225 KS, Fiat 1,4 T-Jet 120-150 KS.Dizel iz takvih malih motorica nemoze izvuci takve performanse.
 
Top