bmw 530m5 e60

bmw 530m5 e60

Član
Mene je izmijena ulja, filtera ulja, goriva i klime na bmw 325i došlo 320 km. Na motorima s lancem nemaš izmijene zupčastog ali svejedno moraš promijenuti vodenu pumpu i druga remenja.
 
Član
imam takav auto, ovako ti ide 9 kila ulja ide u njega.... tj. 8.25 kila, ali moraš kupiti 9..... servis mene izađe , sa orginal bmw-ovim uljem castrol 5w30 i svim filterima 400km ....

auto troši oko 8-9 po gradu, 7 otvorene..... kod te godine, moraš paziti na klapne u usisnoj grani, znaju punkuti i upasti u motor, najbolje ih je skinuti, motori s particle filterom nemaju tih problema......

mana auta je ispušna grana i letva volana, to pripazi.... također pripazi stanje podvozja....jer se u njega nemogu mjenjati posebono caure, vec se mjenjaju komplet lafete itd.


i ovo auto ti nije orginal m-paket
 
imam takav auto, ovako ti ide 9 kila ulja ide u njega.... tj. 8.25 kila, ali moraš kupiti 9..... servis mene izađe , sa orginal bmw-ovim uljem castrol 5w30 i svim filterima 400km ....

auto troši oko 8-9 po gradu, 7 otvorene..... kod te godine, moraš paziti na klapne u usisnoj grani, znaju punkuti i upasti u motor, najbolje ih je skinuti, motori s particle filterom nemaju tih problema......

mana auta je ispušna grana i letva volana, to pripazi.... također pripazi stanje podvozja....jer se u njega nemogu mjenjati posebono caure, vec se mjenjaju komplet lafete itd.


i ovo auto ti nije orginal m-paket
auh hvala Bogu pa se rijetko to ulje mjenja :D
 
Član
mjenjam ulje svakih 15tkm i filtere.... po meni to nije puno novaca tko zeli vozat takav auto

problem ga nije održavati redovno, problem ga je udariti, jer su mu djelovi nenormalno skupi, i podvozje mu je dosta skupo, ja sam primjerice mjenjao lijevu lafetu 250km je lafeta bez ruka, zato što mi je otišla čaura


vodena pumpa orginalna je 240km, a zamjenska 100tinjak km
 
Član
imam takav auto, ovako ti ide 9 kila ulja ide u njega.... tj. 8.25 kila, ali moraš kupiti 9..... servis mene izađe , sa orginal bmw-ovim uljem castrol 5w30 i svim filterima 400km ....

auto troši oko 8-9 po gradu, 7 otvorene..... kod te godine, moraš paziti na klapne u usisnoj grani, znaju punkuti i upasti u motor, najbolje ih je skinuti, motori s particle filterom nemaju tih problema......

mana auta je ispušna grana i letva volana, to pripazi.... također pripazi stanje podvozja....jer se u njega nemogu mjenjati posebono caure, vec se mjenjaju komplet lafete itd.


i ovo auto ti nije orginal m-paket
aj mi reci po čemu znaš da ovo auto nije original m
 
Top