bmw 530m5 e60

bmw 530m5 e60

Član
Jest, jest, Mostar je ko dlan :D

Slažem se da većina vlasnika dizela priča bajke oko potrošnje. Ipak, nismo svi isti vozači, nismo u istim gradovima niti su svima auta ispravna. Oko gradske vožnje u Mostaru se ne slažem.
Vjeruj mi da bi ti auto skoro isto trošilo u Mostaru kao u Sarajevu. Zeleni val kod nas ne postoji, ogromne gužve, zbijen grad, većinom po jedna traka, ne možeš razviti brzinu preko 40. U Sarajevu glavnom džadom možeš šestom brzinom voziti
pogotovu oko 5 popodne kad krenem sposla :)

 
Član
ja ti iz izgustva govorim. imam istog bmw samo je facelift 2008 i benzin je 3.0 twin turbo. za manje od godinu vec sam mijenjao vodenu pumpu, svjecice, injektor goriva, kocnice i normala filtere i ulje. svaki 2-3 mjeseca se nesto pokvari al jebes ga ako volis i uzivas onda moras i platit sta ces. moja glas ide za novijeg facelift e60 ili e90.
okle ti znas da ce mi se odma za 3 mjeseca pokvarit
 
Član
okle ti znas da ce mi se odma za 3 mjeseca pokvarit

Ja samo hocu da ti pomognem u donosenju odluka. Meni se pokvario za 3 sedmice. Otisao mu injektor goriva koji kosta $200 i plus majstor.... Kao sto sam rekao buraz nek BUDE TVOJA ODLUKA a samo da racunas na to da su skupi za odrzanje, al jbg cejf se placa i to je to. ZIVIO!!
 
Top