bmw 530m5 e60

bmw 530m5 e60

Super Moderator
kolko ti je trosio gradske

pa ovdje u travniku do 10 litara, s tim da se do mene ide prvom brzinom kuci uzbrdo pa to znatno digne prosjek. Ovaj je bio noviji model pa je imo onaj joytick mjenjac, 525d 3.0 145kW. imo sam poslije njega 535d i on je trosio litar-dva vise, a otvorene voznje oko 7-8 je iso zavisi kako vozis
 
Član
pa ovdje u travniku do 10 litara, s tim da se do mene ide prvom brzinom kuci uzbrdo pa to znatno digne prosjek. Ovaj je bio noviji model pa je imo onaj joytick mjenjac, 525d 3.0 145kW. imo sam poslije njega 535d i on je trosio litar-dva vise, a otvorene voznje oko 7-8 je iso zavisi kako vozis
to je za mene ništa do 10 litara
 
Član
Ma nije ti ovo ni blizu SPORT paket a ne M optic. Unutra klasika i normala ko i svaki drugi bmw e60. To sto je stavio felge i karambolke od M-a ne znaci da je M optic i na kraju ja mislim da je preskup za toliku kilometrazu. Racunaj odmah prva 3 mjeseca min 2K maraka na servis. Sretno i nek bude tvoja odluka.
 
Član
Ja sam se vise puta uvjerio da bmw uzme manje od audija. Meni u zavidovicima gdje ima dva semafora auto trosi 10l a od druga bmw 3.0 za litar ili litar i po manje. U sarajevu bi to bilo 12-13l gradske sigurno,ako ne i vise
 
Član
[QUOTE = "Armin01, post: 1.303.391, member: 1462"] Ma nije ti ovo ni blizu SPORT paket a ne M optic. Unutra klasika i normala ko i svaki drugi bmw e60. To sto je stavio felge i karambolke od Ma ne znaci da je M optic i na kraju ja mislim da je preskup za toliku kilometrazu. Racunaj odmah prva 3 mjeseca min 2K maraka na servis. Sretno i nek bude tvoja odluka. [/ QUOTE]
kralju ij sam vidio da ovo nije vidio e-M-a
Ma nije ti ovo ni blizu SPORT paket a ne M optic. Unutra klasika i normala ko i svaki drugi bmw e60. To sto je stavio felge i karambolke od M-a ne znaci da je M optic i na kraju ja mislim da je preskup za toliku kilometrazu. Racunaj odmah prva 3 mjeseca min 2K maraka na servis. Sretno i nek bude tvoja odluka.
kralju ij sam vidio da ovo nije vidio e-M-a
 
Član
Ma nije ti ovo ni blizu SPORT paket a ne M optic. Unutra klasika i normala ko i svaki drugi bmw e60. To sto je stavio felge i karambolke od M-a ne znaci da je M optic i na kraju ja mislim da je preskup za toliku kilometrazu. Racunaj odmah prva 3 mjeseca min 2K maraka na servis. Sretno i nek bude tvoja odluka.
Drug ne spominji kilometrazu :)


Sto se auta tice previse para za bmw-a starog 10 godina...a sto sam mogo procitati od ostalih na forumu da je uzasno skup za odrzavati prema tome drug razmisli jos jednom
 
Član
[QUOTE = "allroad, post: 1303427, member: 2341"] Ne znam koliko imas para, al na ove cijene dodas jos malo i kupis facelift :)[/ QUOTE]
drug staje facelfit
 
Član
ja ti iz izgustva govorim. imam istog bmw samo je facelift 2008 i benzin je 3.0 twin turbo. za manje od godinu vec sam mijenjao vodenu pumpu, svjecice, injektor goriva, kocnice i normala filtere i ulje. svaki 2-3 mjeseca se nesto pokvari al jebes ga ako volis i uzivas onda moras i platit sta ces. moja glas ide za novijeg facelift e60 ili e90.
 
Super Moderator
Da, facelift ide od 2007, al ima ih nekih napisu 2007 a nije facelift. Uglavnom facelift ima druge farove i stop svjetla, druge motore, mjenjac onaj sto izgleda ko joystick i brze salta, tapacirunzi vrata su drugaciji i prekidaci za prozore ne stoje onako ukoso nego normalno stoje ravno i tako tih sitnica
I svaki facelift sa 6 cilindara (i benzin i dizel) ima 3000 kubika a oznake 525, 530, 535....
 
Top