bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma pusti ba
vidis da mlati i prica kojekakve gluposti nezna ni sam sta prica mozda su ga ti silni decibeli ubiili u mozak pa prolupo :D :D

joj memo je bog

hahahah
 
Član
puno toplih pozdrava iz Croatie....daj ti nama direktan link,pusti ti časopise....znači di i kada je zabilježen taj rezultat?????
samo to pa da ti se svi klanjamo.....i naravno ovaj od 156 i nešto....u bivšoj yugi prije 4 godine....čekamo...
 
Član
ma ima da se nacekas koliko hoces kakvi rezovi i reziltati
Svaki rez koji nije zabiljezen negdje nepika se kao rezzz tako da sine dragi prdi ti u sisu i dalje i pricaj koje kakve gluposti ima ovdje ljudi koji ce i povjerovati da si napravio te rezove sve dok ne pokazes crno na bijelo nista od toga ngo aj ti sine dragi piskit pa spavat brzo brzo

:123: :123: :123:
 
Član
Ev tek sad vidim auto , lijepo izgleda , nazalost procitah dosta ovi komentara , vidim napadaju te za neki DB rezultat , nezelim da se mijesam ne zanima me :)
Auto mi se svida...fino si uradio....ima koja sitnica da ne odgovara ali sve u svemu extra...
Zelim ti srecu u daljnjim radovima..
 
Član
MLADJO je napisao(la):
vi ocigledno ne znate da citate,www.auto-hifi.at kad otvorite sajt sa desne strane imate Schnajderovog Twinga sa rezlutatom 174.8 i moju pandu sa rezlutatom 171.1db!a oficijelno na adresi www.db-drag records.at pa na tabeli nadjite 2007god klasa super pro3 i moje ime!prolupao od decibela nisam sigurno,jer vidim da cutite ne komentarisete nista,jeli vam pojela vam maca te dugacke jezike kojima pljujete ljude po forumu ili ste ostali bez rijeci kada ste vidjeli rezlutate!MISLIM DA JE OVO DRUGO!!!!!!!:lol:

Napisao sam ti ja samo jako kralju, čak su i mene napali a ne tebe.:icon_twisted:
 
Član
ja našao pandu.....super....samo jel to ova crvena???
unutra su subovi cervin-vega....a ti si spominjao GZ i 171.....
ja te ne napadam...samo tražim slike tvojih set-upa....onog prvog pogotovo od 156 na našim prostorima....i ovaj link sa rekordom ti ne valja....probaj novi dati..
i obećao si mi slike na pm.....još ništa ne dobijam.....ja bi čak šta više volio jako da ti sve ovo što pričaš i potvrdiš....ovako više nema smisla....

MLADJO je napisao(la):
ma mogu da mi duvajuuuuuu,ignorisao sam smece i cao jer su procitali rezlutate i niko nista ne govori ne cuju se da su ziviiii!

i malo pazi koga nazivaš smećem.....tu su i tvoji prijatelji....dule,sanin,sa kojima si extra dobar....
a kad smo već na TI...možeš ga i ti meni poduvati....

MLADJO je napisao(la):
vi ocigledno ne znate da citate,www.auto-hifi.at kad otvorite sajt sa desne strane imate Schnajderovog Twinga sa rezlutatom 174.8 i moju pandu sa rezlutatom 171.1db!a oficijelno na adresi www.db-drag records.at pa na tabeli nadjite 2007god klasa super pro3 i moje ime!prolupao od decibela nisam sigurno,jer vidim da cutite ne komentarisete nista,jeli vam pojela vam maca te dugacke jezike kojima pljujete ljude po forumu ili ste ostali bez rijeci kada ste vidjeli rezlutate!MISLIM DA JE OVO DRUGO!!!!!!!:lol:
jooooj...ovo ne mogu prećutiti....čitaj ponovo šta si napisao!!!!!!!!!
DB-DRAG RECORDS da pogledamo.......aloooo!!!!
a onda ispod 2007 god i klasa SUPER PRO 3.....to je klasa iz DB-CUPA!!!!
daj nam samo određenije reci....u kojoj si se asocijaciji takmičio.....i koji ti je naziv bio,ili ime,nadimak....a sami ćemo naći rezultate i stavimo link ovde....da svi vide da si u pravu....

zašto ti nma nigde reza na ovom linku????
http://www.termpro.com/asp/lb.asp?ListMethod=3
evo sve pretraženo....nas 3 smo tražili....
imaš tek 2005 god 171,4 i to Tibor......znači nema tebe nigde....idemo mi još tražiti kad nikako da nam ti okačiš tačan link....
samo da znaš da ovo sve sad ide jako daleko....gospodin Detlef Hagel će dobiti mail sa ovim rezultatom i tvrdnjama...a naš kolega Lajchi koji ima jako puno prijatelja u Njemačkoj i Austriji isto sad njih kontaktira...
za 171 su sigurno svi čuli!!!!
i da...na kojim takmičenjima si u beogradu i novom sadu bio prvi,pa da te potraži kolega u arhivi takmičenja da i to vidimo....???
 

MTR

Član
aj ba decibelasi , svo preko 120 dB saberite se i kod mene na dernek , piva ima vazda i rostilj cemo potpalit , ubicemo se ko krave , jebo vas jeste LAHKOPOTPALJIVI.

JEL OVO FORUM ZA POMOC ILI SAVJETE I MISLJENJA ???? SAMO SE LOZITE DJABALUKE !!!!

IMAM I JA VES MASINU NASIBO JE NA 200 dB , KAD JE NA CENTRIFUGI DODJE MI NA KAFU IZ BANJE U DNEVNU SOBU - ETO REZULTATI NA www.centrifugalica.com

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dabogda svi imali po min 150 dB i 700 konja iz 1600 kubika

Pozzz , i de ba , sta ce nam mahalanje ovdje
 
Početnik
sta ce nije on kriv , sav je takav " na zraku"

nego Mladjo, jel taj BMW tvoj ili si ga posudio od nekog prijatelja???

ima drug kod mene M5 sa kompresorom 550KS, full opremu ima sve M :p


EDIT : BMW software developer nezna ni link kopirati , mozda bi znao kad bi znao koja je stranici gdje imaju takve stvari :p

evo cak i ja imam na termpro...

http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=9342&Method=11
 
Član
MTR je napisao(la):
aj ba decibelasi , svo preko 120 dB saberite se i kod mene na dernek , piva ima vazda i rostilj cemo potpalit , ubicemo se ko krave , jebo vas jeste LAHKOPOTPALJIVI.

JEL OVO FORUM ZA POMOC ILI SAVJETE I MISLJENJA ???? SAMO SE LOZITE DJABALUKE !!!!

IMAM I JA VES MASINU NASIBO JE NA 200 dB , KAD JE NA CENTRIFUGI DODJE MI NA KAFU IZ BANJE U DNEVNU SOBU - ETO REZULTATI NA www.centrifugalica.com

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dabogda svi imali po min 150 dB i 700 konja iz 1600 kubika

Pozzz , i de ba , sta ce nam mahalanje ovdje

pa kad neko priča nešto što se ne može potvrditi....mislim jel....malo jadno zvuči...
i ponavljam meni je bmw super....ali sa taknio nečega što nije trebao,a mi se svi godinama bavimo sa tim,i poznajemo sve ljude sa prostora biše yuge i sa svima smo dobri.....neznam čemu onda ove priče mlađine koje ne može potvrditi niko u evropi....barem za sada,jer pola njmečke i austrije sad to traži....
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
MLADJO je napisao(la):
vi ocigledno ne znate da citate,www.auto-hifi.at kad otvorite sajt sa desne strane imate Schnajderovog Twinga sa rezlutatom 174.8 i moju pandu sa rezlutatom 171.1db!a oficijelno na adresi www.db-drag records.at pa na tabeli nadjite 2007god klasa super pro3 i moje ime!prolupao od decibela nisam sigurno,jer vidim da cutite ne komentarisete nista,jeli vam pojela vam maca te dugacke jezike kojima pljujete ljude po forumu ili ste ostali bez rijeci kada ste vidjeli rezlutate!MISLIM DA JE OVO DRUGO!!!!!!!:lol:

Napisao sam ti ja samo jako kralju, čak su i mene napali a ne tebe.:icon_twisted:

MLADJO je napisao(la):
ma mogu da mi duvajuuuuuu,ignorisao sam smece i cao jer su procitali rezlutate i niko nista ne govori ne cuju se da su ziviiii!

@ BaXRS4 :

Niko ovde nikog ne napada.Mozes slobodno drzati stranu kome ti je volja ali nemozes pisati gluposti tipa niko nije cuo ni video ovo ili ono.Ima ovde ljudi koju su probali i imali uredjaja i opreme koje je masa njih mogla videti samo na slikama po internetu ;)

@ MLADJO :

Drug moj tebe izgleda niko nije ucio lepom ponasanju!!!!!!

To sto si napisao da ti ga poduvamo i da smo smeca samo dokazuje koliko si prost i nevaspitan

Ljudi te pitaju da se uvere dali su to pravi rezultati ili ne.Jesu li ili nisu to nema nikakve veze sa vredjanjem drugih clanova foruma

Na kraju krajeva tema ovog thread-a nije ni bila koliko je ko imao DB-a gde i kad,vec predstavljanje tvog auta.Kad si to vec spomenuo trebao si argumentovati.Ne stavljanjem nekih bezveznih linkova sa kojih se nista nemoze videti.Mene licno ni neinteresuje dali si imao te rezultate ili ne.Veruj mi.I ako jesi ili nisi tvoja je stvar,ja nemam nista od toga...

Hocu javno da mi se izvinis ovde na forumu za vredjanje jer ja tebe nisam nicim uvredio ili povredio

@ ADMINISTRATOR :

Zamolio bih da se ovo ne izbrise nego da stoji kao primer kako treba da se ponasa na forumu!!!
 
Član
Ja mislim za sebe da jesam.Mozda i gresim.Ali necu da dozvolim da neko ovako pise bez razloga.Na kraju krajeva ja i coveka licno poznajem te neznam sta mu bi da ovako pise...
 
Član
cudno mi je samo kako i mene nije naveo kao jako dobrog prijatelja.. ;);)

inace, ovo je presmijesno.. aco, dule, sale - mozda bude i ovdje slika neka sa opremom i natpisom?? :) :) :)

uf, vec vidim zanimaciju za cijeli dan...
 
Član
Sine Mladjo mogo bi ga ti svima nama poduvati ???

Pripazi na taj rjecnik malo sine dragi nevalja ti to takvo balavo ponasanje !!!

PS
slomise se ljudi trazeci taj tvoj famozni REZ i nigdje ga nema da se nije slucajno izbrisao negdje ??? ili si ti takav hudnik da samo prosipas suplju ovda i lazes raju po forumu samo da bi nekom zamazo oci i vidim da pojedinci koji nemaju za zraka a kamo li pisljivih 120 db u autu ovdje se dive tim tvojim famoznim REZOVIMA nemogu da vjerujem kako ste naivni ???
Usput posto vidm da imas glasnogovornika svojih i koji lupetaju svasta i kojekakve gluposti molio bih da ostanete suzdrzani jer mi samo hocemo da vidimo crna na bijelo na PAPIRU taj famozni rez o kojem mladjo prica uvjerljivo......... :123:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top