bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Procitah zadju stranicu i odmah mi nesto toplo oko srca.
Mladjo postovi su ti milina za citat, em razborito objasnjavas, em sto si pun znanja.
Kapa dole i samo napred.
 
Početnik
nemas MFL, BiXenon, kozu , M paket, siber , shadow line ,

stavio si ofirne Chrome tacho ringe

neznam kuda dalje da krenem :)

Imas M naljepnicu na osigurac na kocnicama OMG.. wannabe M..


a dB ima se pucas vidim u 16 :), niko u Bivsoj YU nije presao 160 do skoro a ti kazes da si radio 169 prije 4-5 godina... e sad neznam dje kvaka

osim toga razvijas software za BMW a neznas slike postaviti na forum

OMG..;)
 
Član
Ja mislim da mladjo ima kozu,ako sam ja dobro vidio slike :D Rijec je o tome da je kombinacija koza-platno,sto je josh bolje radi ljetnih vrucina.Prijatelju nemam sta reci,ovaj model bmw-a je vrlo lijep,a ti si svog pravo fino uradio.Cijenim tvoje znanje,vidi se da si skolovan i dobro pozicioniran.Svaka cast i na tome i na prelijepom BMW-u.Upravo jedan takav nam je trebao na forumu,covjek koji je pametan a koji hoce pomoci i ne javlja se u svakoj tebi da pametuje,pravi se najpametniji na svijetu,nikome ni rijeci pomoci,samo proziva i misli da je "glavni dasa" na forumu :D :D Samo nastavi tako,vidim da te dosta ljudi cijeni.
 
Član
MLADJO je napisao(la):
gajicu druze naci cu negdje slike i no koment.!o tome uopste i ne pricam jer ce gospoda iz db-a lagano pasti u nesvjest!169.9db je za njih nesto nedostizno i dva kickera solo x s18x2 nikada nisu vidjeli uzivo!i sam znas da je u autu bilou muzici jedan dobar m3 e46 ali necu ja o tome!Neka malo pitaju Duleta i Pantu iz N.Sada ko sam!

sto se tice moje tezine ona je 1550kg a sto se tice opreme slike govore sve!prije bi rekao da si ti go a ne ja!

sto se tice lece u farovima lijepo govorim od 04 mjeseca 96god do 10 mjeseca 98god nemaju lecu u farovima a imaju xenone fabricki!!!!!!!






E bas me zanima ko si, jer sam i ja u ovom sportu od prvih dana.
 
Član
kolko sam skuzio muha je neki fashion guru za bmw ovo ono daj brate ohladite sa tim oem sranjima
mladjo nadam se da uskoro stizes u ljubuski a da cu ja biti slobodan taj dan od posla da nedje stogod pojedem i malo popricamo o pametnim stvarima
 
Svaka tebi čast za strpljenje za ovoliko objašnjavanje svega jer je tema pretrpana poprilično...ja da sam u pitanju, bila ili ne u pravu, ne bi se ni trudila objasniti...ko hoće nek vjeruje, ko neće ne mora...al eto, ipak na svako pitanje imaš konkretan odgovor...auto ti neću hvaliti nikako jer će se i za to vjerovatno, kako je krenulo, isto naći neko pa reći-ma šta ona zna, žensko je to, kakvo na oko lijepo auto i eto ga, odmah valja :lol:
Zato...ništa ti ne valja to auto :lol: (šalim se naravno)
Sretno u objašnjavanju, vjerujem da će biti još puno toga, ali više sreće sa bitnijim stvarima u životu i autom takođe, naravno ;)
 
Član
Ovaj BME je perverzno "dotjeran".
Bukvalno citam postove 1 po 1 i divims e razboritosti i kolicini znanja koje posjedujes.
Moj respect.
 
Član
Evo ga i ja...I ja sam sa Shmajsom od prvoga dana u ovim vodama,mislim na Db..I mene jako interesuje taj tvoj rez od 156,6...Po prici,mislim da znam ko si,ali nisam siguran...Daj neku svoju sliku i daj nam linkove na rezultate...Jako sam se sad zainteresovao za sve ovo..Pozzzzzzz
 
Član
MLADJO je napisao(la):
pa mras me znati 100% jer sam sa njima extra samo pitaj za Mladena,extra samdobar i sa Saletom iz Zrenjanina to jest Novog Sada jer sada zivi u N.Sadu vozio je lagunu imao je dobru muziku amp.genessis i sisteme brax matrix-3way to je radilo opako,ne yato sto je nekad bilo moje:icon_smile:!a jbg.

MLADJO je napisao(la):
e vidis dynaudio je uzeo negde u nemackoj posle mojih brax,tad sam ja vec bio izasao iz svega ovoga i nemam dodirnu tacku sa db-om!sto se tice Osjeka veoma rado bi dosao ali idem na odmor sutra tako da neki drugi put 100%!obecavam!

Prvenstveno sam covjek i drug pa sve ostalo!!!!!!hvalaaaa!



Pozdrav Mladenu....samo da razjasnimo nekoliko stvari,verovatno ti se omaklo jer je tastatura cudna stvar ;)
Nesto me bas ne sluzi pamcenje da sam ja od tebe kupio Brax matrixa,ali jbg imam ja i godina postaje covek senilan..;)
Moj sistem u Laguni je isprva bio sa Clarionom i DLS-om
13857091_th.jpg



a kasnije je dosao Dynaudio,Scan speak,Perlees,Genesis itd...

dsc01234wb7.jpg



A sto se tice tvojih rezultata na takmicenjima moras nekako dokazati ljudima da je to tako,jer se tu pominju bas ozbiljne cifre tako da...
 
Član
mene zanima onaj 156.6 prije 4 godine tu kod nas.....da kažem u bivšoj yugi...
a o onome 171 da i ne pričam,ako je bilo službeno daj nam samo link na db-drag stranicu iz 200+ i neke godine di si postigao taj rezultat....
evo primer....odeš na db-cup.de i nađeš moj svetski rekord....
http://www.db-cup.de/dBCup/index.php?site=powerzone_worldrecords
tražiš pod 2007 god,CLIMBER A....db team vukovar-alex....

i samo da budemo jasni.....bmw mi je extra dobar....ali od 2005 se aktivno takmičim....srbija,hrvatska,bosna(bio na 2 samo)njemačka(bio sam deo teama Sound Garage,i napravili smo svetski rekord)slovenija.....iskreno kažem Mlađo da nikad nisam čuo za tebe,ni za takve rezultate...
Herman je imao 2005 god nezamislivih za nas 155,4.....i to je bilo ajme za sve...nedostižno....
i naravno samo poprati nekim dokazima ove tvoje rezove i ja se odma javni izvinjavam....evo unapred...što sam ovo započeo uopšte...
 
Početnik
nemojte vise blatiti covjeka, propast ce mu cijela prica, a taman je napravio bajku u koju su svi povjerovali :)
 
Član
MLADJO je napisao(la):
gajicu druze naci cu negdje slike i no koment.!o tome uopste i ne pricam jer ce gospoda iz db-a lagano pasti u nesvjest!169.9db je za njih nesto nedostizno i dva kickera solo x s18x2 nikada nisu vidjeli uzivo!

BaXRS4 je napisao(la):
Meni je najzanimljivije što znam za tebe Mladjo da je to istina. Pa se onda uhvatim smijati ovim gore komentarima zavidnih dečki.
Respect brate... njih ovdje i dalje 90% nezna čega je marka Kicker... to ti sve govori, lijep pozdrav i bez živciranja.

Kicker...jer to ona firma sto pravi usisivace i fenove za kosu..:icon_question:

Prvi koji je stigao na prostore bivse YU je bio u ZG u Leocommercu.Zatim odmah i moj iza njega.

A i taj je zavrsio kod Mladena.Sto jest jest

Evo par slika cisto da se dokumentuje



Evo taj drugi na slici sto mu se vidi samo ruka je Dule GTI tako da je i on imao priliku da vidi ponesto od Kickera...
 
Član
inače u pravim set-up ima teško da se i može više viditi kicker.....neznam zašto....većina je DD,HIFONICS,CACTUS,GZ,ATOMIC.....a kicker,pioneer i sl su više komercijalizirani i prodaju se po trgovinama za every-day....

i da....koji auto je to imao 156 i koji je imao 171???
 
Član
Ja koliko znam da je svjetski rekord u dB 186.5 dB tu negdje i te cufre od jedno 171 dB trebale bi se nalaziti medju oficijelnim rezultatima a ja evo vec skoro 2 sata trazim po netu neke info o najvecim postignutim rezultatima i nemogu da nadjem tebe nigdje a spominju se vishestruko momci koji su dogurali do 164+ dB-a i to na vishe nezavisnih stranica tako da bi se takav rezutat morao negdje dokumentovati ako si na ustvario i napravio kao sto kazes. i ova sva prica o tvojim dB rezultatima ne drzi vodu osim ako ne opravdash svoje rijeci i dash nekih konkretnih dokaza o tome tipa slika linkova s rez i sl.
pozz:D

eh da i ovu sam stranicu nasao sa dB svjetskim recordima u Evropi u zadnjih nekoliko godina i nemogu da te pronadjem medju ovim rez : http://www.db-cup.de/dBCup/index.php?site=powerzone_worldrecords sad koliko je vjerodostojna neznam ali et
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top