bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Mladjo,a sta ti je ovo trebalo????????? Mislim,da mi tebi poduvamo?? Tebe nije niko vredjao,ali vidim da ti malo preterujes..Mi smo svi samo trazili neki pravi link da bi videli taj tvoj rez...Ako si u pravu,svaka cast i skidamo kapu,ali ovako..Evo vidis,ovako lepo pokazes link i da svi vidimo i mi onda cutimo..

http://www.dbcup.com/dBCup/index.php?site=eventresults_detail I onda vidis da sam ja taj sa 156,1db i to onda svi znaju..

Ovako inace,ovo ne sluzi nicemu...Lep auto,a ovakva prica o tim rezovima..ccccccccccc...A ni ovde u Srbiji nisi pobedjivao kao sto pricas...Jedino ako moje,Shmajsove ili Pantine rezove ne pripisujes sebi...
 
Početnik
mladjo svi smo uz tebe auto TI ( ako je tvoje ) je extrica :).....

Dule ne pika ti se score nije na oficijelnom eventu , nije bio ni jedan certifikovani sudija , bila su 2 i headjudge licno hahahahahha
 
Član
pozzz svima na forumu i jedno veliko izvinjenje od strane mene za sve gore navedene postove koji su pisani od 16jula.jer njih nisam pisao ja!(bio sam odsutan)!posto mi je tema bila banovana kontaktirao sam sa administratorom i utvrdili da je doticni gospodin(no name) koristio moj logo i pasword da bi mene ispljuvao i izblamirao pred ostalim clanovima!ta osoba koja je to uradila me veoma dobro poznaje jer jer je pisala masu stvari koje mogu znati samo ljudi iz moje blize okoline!sto se tice db takmicenja na njemu nisam nikada ucestvovao ali sam prisustvovao vecini takmicenja!pored toga gospodin je napravio gresku kada je napisao da sam ja prodao Saletu iz N.Sada prednji sistem za njegovu Lagunu,to nije tacno!od saleta sam ja kupio sub kicker solo x i nista vise!inace jedan veliki pozdrav za njega Duleta,alexa-vu....,i jos jedno izvinjenje u moje ime,mada to nisam ja pisao jer to nije moj rijecnik i odraz vaspitanja!Sale ako iko bar me ti poznajes jer na forumu ocigledno ima ljudi koji su bolesno ljubomorni i stvarno ne znam sta im trebaju ovakve gluposti!a sto se tice gospodina koji je pisao gore navedene postove 99% znam koje,tako da kad budemo sigurni 100% i kad mi i administrator to potvrdi javno cu napisati njegovo ime da svi znate o kome je rijec!POZZZ za sve a pogotovu za Saleta i Duleta!
 
Super Moderator
i mislio sam da je o tome rijec
jbg drug taj ti je ''jaran'' papak zesci
odkako si se registrovo na forum vidio sam odma kakav si pa se da primjetit da ti nisi to piso ;)
 
Član
ne druze taj covjek je bolesnik i jedan veliki pametnjakovic,samo da saznamo 100% da je to on na koga mislimo,bolje mu je da se odjavi sa foruma!

to je bolesnik ljubomorni pacenik jednom rijecju magarac,jer ako kazem da je konj uvredicu konja jer je to plemenita zivotinja!on da je malo pametniji mogao je biti konj ali ovako je samo magarac!
 
Super Moderator
MLADJO je napisao(la):
ne druze taj covjek je bolesnik i jedan veliki pametnjakovic,samo da saznamo 100% da je to on na koga mislimo,bolje mu je da se odjavi sa foruma!

to je bolesnik ljubomorni pacenik jednom rijecju magarac,jer ako kazem da je konj uvredicu konja jer je to plemenita zivotinja!on da je malo pametniji mogao je biti konj ali ovako je samo magarac!



ma pusti kraju
boli te qrac nemoj se sikirat bezveze radi magaraca :D
mogo bi novu temu napravit nek ovu sklone ima puno glupih komentara ;)
 
Član
ma vidjecu sa administratorom stvarno je shit,a sem toga imam i novih slika od auta tako da bi trebao i njih staviti i da bude ok.
 
:icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek: :icon_eek:
ah jarane,ja mislio ti neko dijete...tj ovaj sto svaku noc dolazi sa novim nickom i zajebaje se po forumu,pa sam se poceo saliti na tvoj racun :icon_sad:
uh jbt koja zabuna...ev da se i ja tebi izvinem ;)
 
Član
ma brate ok.je!jbt.koji debil ali iole pametni ljudi ce skontati od kada je to pocelo da se desava kada dobro procitaju postove!treba obratiti paznju na 15,16 jul1sve ce vam biti jasno!
 
meni je bilo ne jasno kako ce jedan takav debil onako lijepo objasnjavati neke stvari sto se tice bmw-a svojim rijecima :icon_question:
al sad mi je jasno...
tebi nek je sa srecom u vezi bmw-a,a on nek voza trabanta,fiata ili sta vec :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top