bmw 330d

bmw 330d

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja licno poznajem mladju i kad sam poceo citat one postove kontam covjek puko skroz :icon_smile: a kada sam rekao da postavi slike od auta mislio sam na predhodnog bmw-a kojeg je imao sve u svemu dobro je da se ovo razjasni ;)
 
Član
ma to je sve ocigledno,tu je suvisno bilo sta pricati decko je jedan veliki pametnjakovic!

gajicu druze ti me znas extra,slike od bmw-a kockice 320is cu naci pa da pojedinci vide o cemu je rijec!bar ti znas sta je bilo u autu!
 
Član
samo mi nije jasno odakle zna da imam fiat bravo hgt!:icon_rolleyes:vjerovatno ima dobar izvor informacija!

jesi li namontirao sondu!
 
Član
nisam brate do 7 sam radio pa imao dogovor neki tamo amo a u subotu se nadam da cu stici da je postavim na auto nemogu prije nikako uglavnom zovem te kad budem
 
Član
vidjeces sta su komplikacije brate kad mu budem napisao puno ime i prezime br.tel i adresu gdje stanuje,neka svi znaju kakav je to debil!
 

MTR

Član
daj napisite ko je taj frajer sto ti se uvaljivao , vako jos nisam na cisto , sve sam konto da nas levatis .
reko frajer se provalio , jos ga Muha odradio pravo , pa momak skonto foru "neko drugi" i onda se poslije javio kao bio na putu . Nego de ti nama napisi ko je taj levat da znamo , a admini valjda mozete po IP broju skontat gdje je ko i odakle se javlja , jbg.
 
Član
bulex je napisao(la):
ime prezime adresa broj telefona broj pasosa maticni broj licne karte :123:

:lol::lol:

e majkemi treba malo poostriti ovaj forum...barem sto se tice registrovanja na bhtuning....
dodje budala rega se ,posvadja se sa svima ,jos ga moze ko istuci bezzveze ...evo mladjo sranje napravio,honda civic,ima onaj sto svaki dan dodje trabant .... ima ih pun qurac koji su tu radi zajebavanja...

brate bujrum svima ...al napravite nesto da se nije tako lako regati ...

fino je nama i sa starom rajom ... netreba mi dodji neko novi i posvadjati nekog ili sta ti ja znam .....
 
Član
pa brate ja se u zivotu nikad nisam provaljivao pa necu ni sad!a admini 95% znaju ko je ali cekam da mi to i potvrde i da i oni budu 100% sigurni u to!jer bez njihove potvrde to nesmijem napisati!a osim toga da sam to ja pisao sa teme mi nikada ne bi bio skinut ban,jer su admini skontali o cemu je rijec i skinuki ban!a inace covjek koji se pojavljivao kao trabant.bravo hgt,honda civic,je jedan covjek(budala)!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top