BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

Član
nismo je napisao(la):
a sta ocekivati od nove izduvne grane od 200 dolara , mozes se samo nadati najboljem
Ovo je za CA18DET pa ima vise sanse nego ona sta je bio narucio

Treba naci omjer cijene i kvalitete i minimalnog rizika, jer nikome nije do bacanja para

Ok Mislim da smo rijesili ovu izduvnu garnu :icon_biggrin: nasli smo pravu stavar..

OBX turbo stainless steel manifold for the CA18DET motor used on the 180SX / 200SX RWD (european market). This is a replacement for the stock manifold. This manifold is made from 321 stainless steel for better strength and durability over 304 stainless steel. This utilizes the factory turbo or any aftermarket turbo that uses a T25/28 based turbo inlet flange. Like all OBX turbo manfiolds, this too is backed by their lifetime warranty program.

NISMO mislim da je rijesen i problem sa velicnom turbine :icon_smile:;)

CIJENA US $250.00

Evo i par slika :icon_smile:





 
Član
OK evo mail update :) intercooler,izduvna grana i set kvacilo stizu 1 marta...
:icon_smile:

U medzu vremenu vec se radi motor skinuta glava motora da se predihtuje i svi dihtunzi da se zamiijene krenuli smo radovima opet:icon_smile:

NISMO trebaces mi ovih dana cujemo se:icon_smile:
 
Član
E da NISMO zaboravio sam ove bebice i one dolaze 1marta :icon_smile:



Pa bice nekog posla :icon_smile:

Hvala za karike kupio sam sve sto je trebalo :)
 
Član
ako se na varam ovo su farovi od 300ZX-a
ova grana je s ebay-a,mislim da ona naće izdržat neku veću torturu.....mogla bi se istopit....na takim stvarima ne treba štedit....neke stvari s ebay-a su ok,ali ispušne grane,turbine niru dobre....
 
Član
HrSupra je napisao(la):
ako se na varam ovo su farovi od 300ZX-a
ova grana je s ebay-a,mislim da ona naće izdržat neku veću torturu.....mogla bi se istopit....na takim stvarima ne treba štedit....neke stvari s ebay-a su ok,ali ispušne grane,turbine niru dobre....

TURBINA,IZDUVNA GRANA SU KUPLJENI U RADNJI I IMA GARANCIJU mislim da nece biti problema...

Da jesu farovi su od 300ZX hocu da ih stavim na svog NISSANA
 
Član
vw_tuner je napisao(la):
extra projekat bas me zanima koliko ces max izvuc iz svega toga

sretno s radovima

HVALA :icon_smile: vidjecemo na kraju kad odem u SM da se uradi RAMP i mapiranje pa cemo vidjeti koliko HP na kraju cemo dobiti:cool:
 
Član
madmono je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
ako se na varam ovo su farovi od 300ZX-a
ova grana je s ebay-a,mislim da ona naće izdržat neku veću torturu.....mogla bi se istopit....na takim stvarima ne treba štedit....neke stvari s ebay-a su ok,ali ispušne grane,turbine niru dobre....

TURBINA,IZDUVNA GRANA SU KUPLJENI U RADNJI I IMA GARANCIJU mislim da nece biti problema...

Da jesu farovi su od 300ZX hocu da ih stavim na svog NISSANA

koja je marka turbine? baš sam jučer gledao na američkom supra forumu komentare iskustava ljudi koji su stavitli ebay turbine, ima zadovoljnih ljudi koji se bez ikakih problema voze, a ima i loših iskustava gdje su komadi metala iz turbine ušli u motor i napravili veliko sranje...sad je pitanje dali se isplati reskirat.....nadam se da će u vašem slučaju proći dobro.....samo naprijed;)
bit će ljep auto kad se stav ovi farovi.....
 
Član
HrSupra je napisao(la):
madmono je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
ako se na varam ovo su farovi od 300ZX-a
ova grana je s ebay-a,mislim da ona naće izdržat neku veću torturu.....mogla bi se istopit....na takim stvarima ne treba štedit....neke stvari s ebay-a su ok,ali ispušne grane,turbine niru dobre....

TURBINA,IZDUVNA GRANA SU KUPLJENI U RADNJI I IMA GARANCIJU mislim da nece biti problema...

Da jesu farovi su od 300ZX hocu da ih stavim na svog NISSANA

koja je marka turbine? baš sam jučer gledao na američkom supra forumu komentare iskustava ljudi koji su stavitli ebay turbine, ima zadovoljnih ljudi koji se bez ikakih problema voze, a ima i loših iskustava gdje su komadi metala iz turbine ušli u motor i napravili veliko sranje...sad je pitanje dali se isplati reskirat.....nadam se da će u vašem slučaju proći dobro.....samo naprijed;)
bit će ljep auto kad se stav ovi farovi.....


T28 T380 TURBO CHARGER .86 TURBINE S13 S14 INTERNAL WG

PA mislim da nece biti problema sa ovom firmom daju 3 godine garancije na turbinu. U slucaju necega ne predidznog uvijek mogu vratiti TURBO i dobicu drugi...

Za svijtla vidjecemo trebace nekih prepravki na autu ali mislim da ce mu dobro stajati :icon_smile:

Ima johs toga dosta sto cekam da dodze fale mi dizne 400cc i mogu na RAMP lagano :D:123:
 
Top