BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

Član
vidzam s vremena na vrijeme ovog nissana , i jos neki ko smedzi nezz neobicna boja ...
super je nema sta jos ti novi dijelovi sto su stigli i sto ce stic ;)
a sto nema ni jedna slika unutrasnjosti :D
 
Član
0g1 je napisao(la):
vidzam s vremena na vrijeme ovog nissana , i jos neki ko smedzi nezz neobicna boja ...
super je nema sta jos ti novi dijelovi sto su stigli i sto ce stic ;)
a sto nema ni jedna slika unutrasnjosti :D

Sivi je samorov :icon_smile: a moj crni

Pa vidis fakat nisam ga slikao unutra uopste slikam ovih dana pa postavim slike nije frka :icon_smile:
 
Administrator
s izduvnom se nemoj igrati, a pogotovo moras provjeriti da li ti 100% odgovara, da se ne jave novi problemi s montayom....
sto nisi mogao turbinu montirati na obicnu izduvnu :icon_question:
 
Član
Evo nehsto slika od radova ipak smo nehsto postavili :icon_smile:









Ostatak ce se staviti cim stignu dijelovi :icon_smile:

nismo je napisao(la):
s izduvnom se nemoj igrati, a pogotovo moras provjeriti da li ti 100% odgovara, da se ne jave novi problemi s montayom....
sto nisi mogao turbinu montirati na obicnu izduvnu :icon_question:

Nije mogla da stane nikako turbina prevelika turbina fali tacno 5 cm nemoze da pridze nikako.

A za izdunu provijereno 100% kupljena je u istoj firmi kao i turbina i intercooler kit za istu :cool:

Naravno trazeno za nissana po sreiskom broju kako si mi i rekao :icon_smile:
 
Član
Madmono prijatelju svaka čast, vidim potrudio si se pravo i kupio kvalitetne stvari, samo još treba naći pravog majstora da se takve stvari kvalitetno ugrade, jer kod nas malo ko zna oko japanaca.
Sretno u nastavku projekta.
 
Administrator
2FAST je napisao(la):
Madmono prijatelju svaka čast, vidim potrudio si se pravo i kupio kvalitetne stvari, samo još treba naći pravog majstora da se takve stvari kvalitetno ugrade, jer kod nas malo ko zna oko japanaca.
Sretno u nastavku projekta.
na osnovu cega ti zakljucujes sta je kvalitetno a sat nije, po ovim slikama se ne moze nista zakljuciti;) majstora ima ali ne radje djabe, znaci kvalitetnog majstora moras kvalitetno i platiti ;)
 
nismo je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Madmono prijatelju svaka čast, vidim potrudio si se pravo i kupio kvalitetne stvari, samo još treba naći pravog majstora da se takve stvari kvalitetno ugrade, jer kod nas malo ko zna oko japanaca.
Sretno u nastavku projekta.
na osnovu cega ti zakljucujes sta je kvalitetno a sat nije, po ovim slikama se ne moze nista zakljuciti;) majstora ima ali ne radje djabe, znaci kvalitetnog majstora moras kvalitetno i platiti ;)

Ja sam kvalitetno platila vrlo nekvalitetnog majstora...tako da ni to nije mjerilo vjeruj mi :lol: ako ostane ovo čudo ubuduće kod mene morat ću te pitati za kakvog boljeg majstora pošto vjerujem da ti takve bar znaš za japance ;) trebat će još par stvari uradit al o tom po tom...
 
Administrator
ti znas sta sam tebi rekao za majstora a i Djeni isto, vi ste ga hvalili, kad valja vama valja i meni al moje auto radit nece, sta je sad sto vam ne valja ;)
nije vazno vec govorim da se po slikama ne moze sigurno reci jel nesto kvalitetno (ne sumnjam da jeste) al slike ne pokazuju nista :cool:
 
nismo je napisao(la):
ti znas sta sam tebi rekao za majstora a i Djeni isto, vi ste ga hvalili, kad valja vama valja i meni al moje auto radit nece, sta je sad sto vam ne valja ;)
nije vazno vec govorim da se po slikama ne moze sigurno reci jel nesto kvalitetno (ne sumnjam da jeste) al slike ne pokazuju nista :cool:

Ma nisam ja ni mislila na slike nego za majstore i plaćanje pod ovim kvalitetnim :D a za tog majstora smo imali jednog "prijatelja" koji je njega srdačno pohvalio pa znaš kako ide...Mislim neću da vrikeđam, Dženi je još prijatelj al kod mene se barem pokazalo nešto drugo sasvim pa sam i njemu predložila da potraži nekog rećeg za taj posao al eto to je već do njega.Za onu njegovu staru turbinu što si onda govorio da nije uopće s njegovog auta nego je zamijenjena ja sam isto tog "našeg" majstora pitala koji je također kategorički tvrdio da jeste njegova al takve stvari me više ne čude nimalo...Ja kažem samo da mi nije žao nikad platiti dobrog majstora ako sam u mogućnosti da mi kvalitetno uradi auto, ako nisam neću ga radije ni raditi, nek stoji i čeka bolje dane nego da neko pravi veći belaj na njemu nego što jeste al eto dok ne osjetiš na svojoj koži ne znaš...I to nije samo moje i Dženino auto nego i još X njih kao i recimo onaj bijeli 300zx između ostalih...
 
Član
nismo je napisao(la):
2FAST je napisao(la):
Madmono prijatelju svaka čast, vidim potrudio si se pravo i kupio kvalitetne stvari, samo još treba naći pravog majstora da se takve stvari kvalitetno ugrade, jer kod nas malo ko zna oko japanaca.
Sretno u nastavku projekta.
na osnovu cega ti zakljucujes sta je kvalitetno a sat nije, po ovim slikama se ne moze nista zakljuciti;) majstora ima ali ne radje djabe, znaci kvalitetnog majstora moras kvalitetno i platiti ;)

Pošto i sam voziš Nissana, trebao bi znati da se za takva auta teško rade kopije. Kao drugo čovjek ne kupuje dijelove na auto pijaci, neko je lijepo poručio iz Amerike, a na slikama se vidi o kakvim se proizvodima radi, tako da ne sumnjam u čovjeka da nas laže i postavlja lažne slike.

Neka se sam madmono javi, i kaže koliko je platio navedene dijelove pa ćeš i sam zaključiti koliko su kvalitetni.

A za ovo oko majstora, pošto zaista nemam sreće sa njima, i puno je skuplje popravljati poslije amatera, zamolio bih te da mi pošalješ br telefona od tog majstora koji radi kvalitetno, jer ga ja nažalost do danas nisam uspio pronaći. Naravno pri tome mislim na nekog poštenog čovjeka koji cijeni svoj rad, i naplaćuje pošteno odnos cijena-kvalitet.
Problem je što mnogi misle da znaju, a nažalost je suprotno.
 
2FAST je napisao(la):
Pošto i sam voziš Nissana, trebao bi znati da se za takva auta teško rade kopije. Kao drugo čovjek ne kupuje dijelove na auto pijaci, neko je lijepo poručio iz Amerike, a na slikama se vidi o kakvim se proizvodima radi, tako da ne sumnjam u čovjeka da nas laže i postavlja lažne slike.

Neka se sam madmono javi, i kaže koliko je platio navedene dijelove pa ćeš i sam zaključiti koliko su kvalitetni.

A za ovo oko majstora, pošto zaista nemam sreće sa njima, i puno je skuplje popravljati poslije amatera, zamolio bih te da mi pošalješ br telefona od tog majstora koji radi kvalitetno, jer ga ja nažalost do danas nisam uspio pronaći. Naravno pri tome mislim na nekog poštenog čovjeka koji cijeni svoj rad, i naplaćuje pošteno odnos cijena-kvalitet.
Problem je što mnogi misle da znaju, a nažalost je suprotno.

On nije često na forumu pa ja povremeno napišem nešto umjesto njega, a ove slike turbine i ostalog što je tad stiglo sam ja lično slikala i postavila ovdje, a naručeno je i ostalo i poslato već...a što se tiče kvaliteta jeftino nije bilo svakako, pa trebalo bi onda i da je kvalitetno al o tom po tom, pokazat će se valjda :icon_smile: I da, ako nađeš kakvog majstora javi :D ima kod mene još dosta posla s autom :D
 
Član
80 % stvari na autu radim sam, jer sam jedino tako siguran u kvalitet.
Ne radi se samo o tome da majstori ne znaju, nego jednostavno niko ne radi ko sebi, pa je i to jedan od razloga zašto sam nezadovoljan.
Ovih 20% što je ostalo, idem kod majstora kada su u pitanju stvari za koje nemam alat, i uslove za rad.
Ako zadržiš auto, pa na proljeće kad otopli zovi ako ti treba ikakva pomoć.
 
Ostalo još da se zamijeni pumpa od goriva i hladnjak, naravno kad bude boljeg vremena za sad mogu i ovi proći...i ako nađem ikakav hladnjak da valja :icon_rolleyes:
 
Top