BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

Član
HrSupra je napisao(la):
jesi to uzeo cijeli turbo kit? koliko te to koštalo?

"TURBO" (650 dolara)
"Fuel Pressure Regulator" (30 dolara)
"TURBO BLOW OFF VALVE BOV NISSAN 240SX" (50 dolara)
"Universal Turbo Boost Controller Kit Black TSX 240SX TC" (20 dolara)
"INTERCOOLER KIT w/BOV FLANGE C/B Jdm CA18DET S13 S14" (180 dolara)
"OBX TURBO HEADER MANIFOLD SILVIA 180SX 200SX CA18DET" (250 dolara)
"S13 RS13 CA18DET STAGE 2 RACING CLUTCH KIT 450HP" (170 dolara)
"NISSAN 300ZX Z32 FAIRLADY HEADLIGHTS VG30DETT" (220 dolara)

To je za sada ima johs nehsto spremam bude uskoro :icon_smile:
 
Član
nismo je napisao(la):
fali ti jos MAF :icon_question: hladnije svijece, jaca pumpa gotiva

Svijecice ima Sradzan iz SM-a i to sma pokrijo MAF i pumpu sad trenutno jos ne moram uzimati.. Ma da cemo i to uzeti defintivno :icon_smile:
 
Hoće li taj Nissan više?Prije ću ja kupiti Nissana izgleda nego što to bude gotovo :lol: :) Šalim se malo, de to ubrzaj šta :) i one dizne što si pitao ne pomišljaj kako rekoh već nego traži ono što i treba, da nema razlike ne bi džabe bile skuplje, niko nije lud
 
Član
stvarno me jako zanima kako će to radit.....
hoće ti motor izdržat ovu turbinu? jel imaš kovane klipove?
 
Administrator
HrSupra je napisao(la):
stvarno me jako zanima kako će to radit.....
hoće ti motor izdržat ovu turbinu? jel imaš kovane klipove?
izdrzat ce motor, turbak je, mogu klipovi do nekih cca 300 konja, problem ce biti ovi aftermarket dijelovi
 
Još uz to i da je naći kakve majstore dobre za toga možda bi i bilo odlično :) ovako se može reći samo nek je sa srećom...
 
Član
nismo je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
stvarno me jako zanima kako će to radit.....
hoće ti motor izdržat ovu turbinu? jel imaš kovane klipove?
izdrzat ce motor, turbak je, mogu klipovi do nekih cca 300 konja, problem ce biti ovi aftermarket dijelovi

ja sam mislio da će imat više od 300 konja pa sam zato pitao.....nadam se da će i ovi drugi djelovi izdržat pa da čujemo kako ide......
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
sviđa mi se ovaj projekat,nek je sa srecom u radovima da ispunis ocekivanja ;):cool:

HVALA :icon_smile:

HrSupra je napisao(la):
nismo je napisao(la):
HrSupra je napisao(la):
stvarno me jako zanima kako će to radit.....
hoće ti motor izdržat ovu turbinu? jel imaš kovane klipove?
izdrzat ce motor, turbak je, mogu klipovi do nekih cca 300 konja, problem ce biti ovi aftermarket dijelovi

ja sam mislio da će imat više od 300 konja pa sam zato pitao.....nadam se da će i ovi drugi djelovi izdržat pa da čujemo kako ide......

Ma neka bude 300 HP i ja sa prezodovaljan to je i vise nego dovoljno pa necu cisternu za sobom voziti :icon_smile::lol::123:
 
Administrator
moj Djeno za 300konja treba puno vise i kvalitetnije ne zanosi se, izguraj ti na 230 i to ce uspijeh biti
 
Top