BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

Član
180 ( 200sx ) je predvidjen samo za dvije stvari...tuniranje i vozenje bokom, nabavi guma, tvrdi ovjes, semi dif i goni oko cunjeva :lol:
 
Član
Evo mene opet sam se malo aktivirao :icon_smile:

Ja i NISMO smo ovih dana birali novu turbinu za mog nissana i evo sta je naruceno... Stize u Sarajevo za nekih 15 dana :123:



Nissan SR20DET Garrett T28 Turbo
Universal Turbo Boost Controller Kit Black
Universal fuel pressure regulator RED
UNIVERSAL TURBO BLOW OFF VALVE BOV NISSAN

Naravno ovu su mi poslali moji AMERI pa ce NISMO imati posla oko svega ovoga da stavi na auto :cool::123:

Uglavnom bice te obavijesteni :lol:
 
Administrator
fali ti jos da narucis
-intercooler i crijeva za isti
-veca pumpa goriva
-rijesiti kompletan auspuh (makar 60)
-dogovoriti za mapiranje s SM
a ne bi bilo lose naruciti
-MAF Z32
-dizne makar 444
 
Član
[[/quote]

fali ti jos da narucis
-intercooler i crijeva za isti
-veca pumpa goriva
-rijesiti kompletan auspuh (makar 60)
-dogovoriti za mapiranje s SM
a ne bi bilo lose naruciti
-MAF Z32
-dizne makar 444
[/quote]

OK sefe narucicemo i ostatak i auspuh se mora rijesavati citav to je definitivno cucemo se ovih dana ja i ti da se dogovorimo za auspuh :cool:
 
nismo je napisao(la):
fali ti jos da narucis
-intercooler i crijeva za isti
-veca pumpa goriva
-rijesiti kompletan auspuh (makar 60)
-dogovoriti za mapiranje s SM
a ne bi bilo lose naruciti
-MAF Z32
-dizne makar 444

To sam i ja pričala čitavo vrijeme al me ne sluša pa valjda će tebe :) nije samo skinut jednu turbinu i stavit drugu i eto ga 300 konjića odmah
 
Administrator
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
fali ti jos da narucis
-intercooler i crijeva za isti
-veca pumpa goriva
-rijesiti kompletan auspuh (makar 60)
-dogovoriti za mapiranje s SM
a ne bi bilo lose naruciti
-MAF Z32
-dizne makar 444

To sam i ja pričala čitavo vrijeme al me ne sluša pa valjda će tebe :) nije samo skinut jednu turbinu i stavit drugu i eto ga 300 konjića odmah

2500 - 3000KM bez turbine i pitanje je da li ce na 300 konja i koliko dugo bez kvacila i mjenjaca
 
nismo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
fali ti jos da narucis
-intercooler i crijeva za isti
-veca pumpa goriva
-rijesiti kompletan auspuh (makar 60)
-dogovoriti za mapiranje s SM
a ne bi bilo lose naruciti
-MAF Z32
-dizne makar 444

To sam i ja pričala čitavo vrijeme al me ne sluša pa valjda će tebe :) nije samo skinut jednu turbinu i stavit drugu i eto ga 300 konjića odmah

2500 - 3000KM bez turbine i pitanje je da li ce na 300 konja i koliko dugo bez kvacila i mjenjaca
To sam i ja govorila, ne piše bezveze svakako DO 300 i to naravno sa dodatnim preradama a samu turbinu našarafat ne ide nikako.Čitav spisak napravit šta se sve mora napravit da dobiješ tu neku snagu pa onda sabrati cijene toga svega pa razmišljati o kupnji i pravljenju toga
 
Član
pa ljudi...meni ništa na svijetu više ne bi trebalo do ovaj black monster sa 179ks
vozio sam se u njemu...kao rakeeeetttaaaaaaaaaa:lol::123::123:
 
Član
Neki sam dan vidio kao se probijas kroz guzvu, kontam hajde da te pozdravim, stao pored tebe, a ti digo nos, turiras...:icon_biggrin:
Sve u svemu jako lijepo auto, mozda neke samo druge felge,i jedva cekam da vidim kako ce mu turbo leci... :cool:
 
Član
pročitala sam cijelu temu, prekrasan auto, samo neke druge felge...
a kad složiš sve te naručene to ima da ore asfalt... ;)
Reci mi, hoće li te puno izić na kraju sav taj boost snage (mislim na dijelove)?:icon_question:
 
Član
Aditas je napisao(la):
Neki sam dan vidio kao se probijas kroz guzvu, kontam hajde da te pozdravim, stao pored tebe, a ti digo nos, turiras...:icon_biggrin:
Sve u svemu jako lijepo auto, mozda neke samo druge felge,i jedva cekam da vidim kako ce mu turbo leci... :cool:

Ma nisam drug digao nos nisam te skontao trebo si svirati tako nehsto da te skontam :)...

Normala da bi se pozdravio :)

jenny je napisao(la):
pročitala sam cijelu temu, prekrasan auto, samo neke druge felge...
a kad složiš sve te naručene to ima da ore asfalt... ;)
Reci mi, hoće li te puno izić na kraju sav taj boost snage (mislim na dijelove)?:icon_question:

PA mislim da hoce na kraju vse ce izaci oko 4000 KM mislim pitajete NISMU hehe on ce vam bolje to objasniti... :)

Meni licno vrijedi svakog feninga TURBINA je na putu radovi pocinju uskoro :123::123::123:
 
Evo da update-ujem malo garažu ovog "svog" Nissana :D
Stigli naručeni dijelovi pa evo i nekoliko slika da postavim.Još fali par stvari pa onda ide sastavljanje :icon_smile:

295qopd.jpg


eqe63c.jpg


14xhuo6.jpg


of81ex.jpg


I onaj glavni dio priče :)

zir3p0.jpg


fd4vg7.jpg


28icak9.jpg


2nl8ltv.jpg
 
Top