BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

nismo je napisao(la):
Aditas je napisao(la):
Meni jedino sto se ne svidja su felge... One su super, ali ne stoje ovom autu... mozda malo spustiti i neke felge sa vise krakova ...:cool:

nisi u pravu vjeruj mi
nije znao slikati, los ugao pa je ovako bezeee a tek spusten s dizalice pa jos podignut

uzivo auto milion puta ljepse i felge ne mogu bolje leci, jos poravnate s blatobranom
samo ga treba neko lijepo uslikati

Nisam znala ja, nije do njega :icon_redface:
salim se, ne valja kamera inace pa tako da moras bas pogadjati ugao da to izgleda kako treba na slici a ovo bila jedna onako bezveze kad sam se vec smrzla :)
ma super su mu legle, kako god bolje od onih i kombinacija dobra taman da otvori malo auto, bolje jos nego da su isle u crno
 
Član
posto su stope crne.. isla bi sve na crno, znaci i felge :) kao i zatamniti inace mi je ovo jedan od ljepsih nissana, cestitam :)
 

IGY

Član
Samke da ja koju sliku opalim :D

puno je bolji sad kad je skroz crn, i felge bi mozda unutra u crno a fac ispolirao do te mjere da se mozes ogledati u njega
 
Administrator
IGY je napisao(la):
Samke da ja koju sliku opalim :D

puno je bolji sad kad je skroz crn, i felge bi mozda unutra u crno a fac ispolirao do te mjere da se mozes ogledati u njega
mozes al moras se s Djenom dogovorit :lol:i, ovo je moj bivsi nissan :lol:
ne znam previse je crnih felgi a falc je vec ispoliran :cool:
uzivo skroz drugo auto
 
Član
i meni nekako felne ne lijezu na ovo auto ....nove felne pls:D a auto je ODLICAN volio bi ovakvo sta posjedovati
 
Davor_ je napisao(la):
i meni nekako felne ne lijezu na ovo auto ....nove felne pls:D a auto je ODLICAN volio bi ovakvo sta posjedovati

Sve gore napisano! :)

Felge mi nekao bodu oci,auto crno,stopke crne i one krec bijele felge,njaaa! Radije crne onda.

Ali da,volio bih ovo posjedovati itekako! ;)
 
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
i meni nekako felne ne lijezu na ovo auto ....nove felne pls:D a auto je ODLICAN volio bi ovakvo sta posjedovati

Sve gore napisano! :)

Felge mi nekao bodu oci,auto crno,stopke crne i one krec bijele felge,njaaa! Radije crne onda.

Ali da,volio bih ovo posjedovati itekako! ;)

Najvjerovatnije da ce krakovi ipak i ici u crno...a falc smao ispolirati jos dodatno...jest da dosta auta to fura al stoji mu...mada i ove uzivo bolje puno izgledaju nego na ovoj slici :icon_rolleyes:
 
Administrator
djavolica je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
i meni nekako felne ne lijezu na ovo auto ....nove felne pls:D a auto je ODLICAN volio bi ovakvo sta posjedovati

Sve gore napisano! :)

Felge mi nekao bodu oci,auto crno,stopke crne i one krec bijele felge,njaaa! Radije crne onda.

Ali da,volio bih ovo posjedovati itekako! ;)

Najvjerovatnije da ce krakovi ipak i ici u crno...a falc smao ispolirati jos dodatno...jest da dosta auta to fura al stoji mu...mada i ove uzivo bolje puno izgledaju nego na ovoj slici :icon_rolleyes:

pobijedili ste ;) Majo slikaj kad ofarba da vidimo
 
Top