BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

nismo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
erol_brcak je napisao(la):
Davor_ je napisao(la):
i meni nekako felne ne lijezu na ovo auto ....nove felne pls:D a auto je ODLICAN volio bi ovakvo sta posjedovati

Sve gore napisano! :)

Felge mi nekao bodu oci,auto crno,stopke crne i one krec bijele felge,njaaa! Radije crne onda.

Ali da,volio bih ovo posjedovati itekako! ;)

Najvjerovatnije da ce krakovi ipak i ici u crno...a falc smao ispolirati jos dodatno...jest da dosta auta to fura al stoji mu...mada i ove uzivo bolje puno izgledaju nego na ovoj slici :icon_rolleyes:

pobijedili ste ;) Majo slikaj kad ofarba da vidimo
Ma ja dok se zavrsi to sve pa onda...ne znam, meni dobre i ovako, tj nekako ubijaju monotoniju, al vecina je protiv pa tako... :icon_rolleyes:
 
Član
nekakve japanske malo brutalnije felge nisu ove za njega a inace fino auto ja sam se furao da kupim jednoga ali ih je jako malo u zadovoljavajucem stanju
 
Član
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju
 
Član
Murinho je napisao(la):
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju

Nije na prodaju :D kakvi nebih ga prodao prisrastao mi je za srce :123::123::123:

A fele cemo danas da ofarbamo ako stignem ubi me posao u zadnje vrijeme...

I ljudi hvala na komentarima ovo je samo pocetak heheh sledece sto radim je jedna sport turbina nehsto bijesno.... Nismo ce to da sredi :cool:

Uglanom bice sve bolji i ljepsi:D

RCat je napisao(la):
posto su stope crne.. isla bi sve na crno, znaci i felge :) kao i zatamniti inace mi je ovo jedan od ljepsih nissana, cestitam :)

HVALA ;)
 
Član
Ljudi usput da vas pitam :D znali neko gdje mogu da kupim 3 plavuse kao dodatna operema za nissana????

Ono bhas mi je hitno :cool::lol::123:
 
Član
madmono je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju


Nije na prodaju :D kakvi nebih ga prodao prisrastao mi je za srce :123::123::123:
 
nismo je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
nismo je napisao(la):
stvarno Djeno hoces prodati nissana :icon_question:


da hoće ja bi bila prva u redu da ga kupim i riješim se problema :D

hoces da ti ja prodam :icon_smile:

to prodaješ i drugog?hoću čim se riješim svog tereta :D
svakako clipsa ide na prodaju čim turbinu završim i ostalo šta ima da se pozavršava oko nje

Evo koja slikica nakon "kupanja" :icon_smile:
2d0i6pw.jpg

2wr2687.jpg

357odw7.jpg

zjgoz6.jpg

nve006.jpg

Kamera opet ne valja :icon_mad:
 
Top