BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

RCat je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju


Nije na prodaju :D kakvi nebih ga prodao prisrastao mi je za srce :123::123::123:

Dino je napisao(la):
Je li insan na prodaju?

Goco nije Nissan nego insan (čovjek) :D odnosilo se valjda na ovo gore što je napisao za plavuše :D
 
Član
djavolica je napisao(la):
RCat je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju


Nije na prodaju :D kakvi nebih ga prodao prisrastao mi je za srce :123::123::123:

Dino je napisao(la):
Je li insan na prodaju?


Goco nije Nissan nego insan (čovjek) :D odnosilo se valjda na ovo gore što je napisao za plavuše :D

Ma nissan :icon_biggrin: Sta ce mi plavuse imam ja svoju smedju hanumu :icon_biggrin:
 
Dino je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
RCat je napisao(la):
madmono je napisao(la):
Murinho je napisao(la):
Heehehe vidam ovoga nisana svaki dan jer je iz mog kvarta nisan mnogo ljepse izgleda u stvarnosti i mnogo se radilo na njemu samo sto nije postavljeno kao stopke felge su uradene ma prelijep i da pitam dali je na prodaju


Nije na prodaju :D kakvi nebih ga prodao prisrastao mi je za srce :123::123::123:

Dino je napisao(la):
Je li insan na prodaju?


Goco nije Nissan nego insan (čovjek) :D odnosilo se valjda na ovo gore što je napisao za plavuše :D

Ma nissan :icon_biggrin: Sta ce mi plavuse imam ja svoju smedju hanumu :icon_biggrin:

Nismo se sporazumjeli jbg (šta dva zamjenjena slova naprave :D ) ja kontala ti za njegov komentar govoriš nisam ja ni mislila da ti tražiš sebi pored svoje žene :icon_smile:
 
Član
Dobar autić,da se svašta snjim napraviti.
Boja mu stoji ali felge nikako.
Nije to za JAP auto.

U pod i neka JAP styl felgica i da vidiš.

Evo neki od primjera za se povedi za njima.








 
4g63t je napisao(la):
Dobar autić,da se svašta snjim napraviti.
Boja mu stoji ali felge nikako.
Nije to za JAP auto.

U pod i neka JAP styl felgica i da vidiš.

Evo neki od primjera za se povedi za njima.









kad si ti presao u ricere :icon_question:
samo ova druga slika necem sto valja...
 
Član
Dobar CRNI GROM,kad sam juče vidio Deju kako drifta i ja se nafuro,reko treba kupiti Nissana ili u moju harabatiju ubacit kakvog šestaka i derat gume :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobar CRNI GROM,kad sam juče vidio Deju kako drifta i ja se nafuro,reko treba kupiti Nissana ili u moju harabatiju ubacit kakvog šestaka i derat gume :cool:

Ako hoces motor za kockicu javi se Deji on ti to moze zavrsiti ;)
 
Član
MALA ISPRAVKA IPAK NISSAN NIJE NA PRODAJU :icon_biggrin:

"NISMO" trebaces mi ovih dana da se dogovorimo za UŽICE :123::123::123:
 
Član
Bezveze je ovo zajebavanje sa oglasima... nije da sam se nalozio za kupnju, nego samo kazem... Nemoj ga prodavati, predobar je...:cool:
 
Top