BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

Administrator
GOX01 je napisao(la):
HEHEE pa ja zato on brani svoje felge sad je sve jasno
legendo, smaras
nisu to moje felge ja sam ih prodao ;) i nissana sam mu prodao ;) i opet cu ih kupiti ako budu na prodaju ;) i opet na nissana postaviti ;) i slikati da ti strucnjak das svoje misljenje


tema ociscena od off-a
 
Član
RE: BLACK NISSAN 200SX (UPDATE)

Evo i mene opet sam se malo aktivirao sve sto je naruceno je stiglo.. Što znaci za par dana sve ide na montazu evo slike IC-a To je sve za sada sto imam slika ali slikam i ostatak i postavim...






E da umalo da zaboravim uradzena je generalka motora i sve je spremno za sastavnje... U medzu vremenu turbinu smo nosili na provijeru i turbina OK :cool: Blnsirana i na mijestu za par dana cemo poceti da sastavljamo motor:icon_biggrin: Naravno dosli su i svi ostali dijelovi na koje sam malo duze cekao ali tu su sto je najbitnije...


:123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123::123:
 
Član
Jeli ovo drzis pod jastukom IC! ;) Samo polako i postavljaj nam slikice kada bude sastavljen:cool:!
 
Član
addo je napisao(la):
Jeli ovo drzis pod jastukom IC! ;) Samo polako i postavljaj nam slikice kada bude sastavljen:cool:!

:lol: Hehehe aha da imam bolje snove dok ga ne postavim....

nismo je napisao(la):
kupi kablova (ima u MERCUR na metar), akomulator mora u gepek da bi IC postavio ;)

Aaaaaa to mi je bhas problem vec imam jednu bateru u gepeku.:icon_mad:

Kako da stavim 2 baterije imas li ikakve prestave??:icon_question:
 
Član
SM chip tuning je napisao(la):
djavolica je napisao(la):
I onaj glavni dio priče :)

zir3p0.jpg


fd4vg7.jpg


28icak9.jpg


2nl8ltv.jpg

Nemojte misliti da nesto govorim protiv projekta,stvarno svaka cast za projekat i sve,ali nije mi jasno zasto ste uzeli kinesku turbinu ???

Ovo na slici nije orginal garrett,ja imam veoma losa iskustva sa kineskim turbinama a pogotovo na turbo benzincima a pogotovo na motorima koji se pojacavaju.

Mogu li znati gdje ste kupili turbo i da li ste svjesno kupili kineza ili ste trazili orginal a dobili ovo?

Eh poslije dosta nerviranja i da dovedemo ovu pricu sa turbinom na kraj.

Ovo nije kineska turbina nego je doradzena turbina.

Evo web stranica firme koja je radila ovu turbinu http://www.arturbo.co.uk
Ime turbine je AR.. To je kao neka tunerska firama za turbine :D

TURBINA je bila na ispitavanju i u odlicnom je stanju izgurala je 150.000 obrtaja u minuti. Ostatak dijelova je stiglo i uskoro ide na sastavljanje.

Umalo da zaboravim evo i listing turbina za nissana medzu kojim je i ova moja
:icon_smile:

http://arturbo.co.uk/catalogue_turbos.asp?Make=25
 
Top