BLACK NISSAN 200SX

BLACK NISSAN 200SX

tek sam se sad ukljucio u temu, auto si je suoer... svaka cast...

moj prijetelj ima nisana 200 sx 1.8 turbo... i jedina mana kod njega je uljna pumpa koja nema dovoljno snage za podmazivanje motora... barem na njegova tri primjerka je bilo tako...
pa i o tome treba povesti racuna... sto je po meni i najvaznije na tom autu da je masina kako treba...

i ako ti treba kakvih djelova mozes se obratitiii....

pozzzz
 
Član
drug mi ima istog nissana...:)
180595_113187502090330_100001972424178_106315_5918647_n.jpg


auta idu predobro, za drifta se ubila..... ti farovi mu predobro stoje... ugl. dobar projekat... sretno u nastavku.... :icon_smile:
 
Član
stilo 1.6 16v je napisao(la):
tek sam se sad ukljucio u temu, auto si je suoer... svaka cast...

moj prijetelj ima nisana 200 sx 1.8 turbo... i jedina mana kod njega je uljna pumpa koja nema dovoljno snage za podmazivanje motora... barem na njegova tri primjerka je bilo tako...
pa i o tome treba povesti racuna... sto je po meni i najvaznije na tom autu da je masina kako treba...

i ako ti treba kakvih djelova mozes se obratitiii....

pozzzz

Hvala drug ako nisi procitao temu motor je nov uradzena generalka motora. Pa se onda narucivalo svega :icon_smile:

BlackPrince86 je napisao(la):
Drug pod hitno ti je potrebno jedno generalno pranje pod haubom.

Hahaha ma bice pranje radi se jbg mora biti prljavo :cool:
 
Član
MR2GTI je napisao(la):
ovo ima da leti samo sto farovi od zx? stock se neviđaju cesto i fora su sleepy eyes :)

Iskreno :lol: to je jedina stvar na autu koja mi se nije svidzala ona svijetla. A od ZX-a su odlicni farovi hehhe i fino su se uklopili u liniju puno ljepse izgleda sa ovim farovima. A i jedva sam do njih dosao..
 
Član
Cool je sa ovim farovima, prvo mi nesto cudno a ne kontam sta, onda skuzim :cool:

Valjda i mehanika bude na nivou...
 
Top