Bjezanje od pandura

Bjezanje od pandura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma jok ba kad budemo imali autoput tad ćemo imat' i GTI a dotad nishta (za jedno 5-10 godina)
 
Član
prebacim se ja na jesen u gimnaziju koja je 50 km od kuce ( drugo mesto, totalno ), i posto sam polozio naravno kolima u skolu.Mozda treci-cetvrti dan zaustavi mene radar na 160 a ogranicenje 60 (kao zbog nekog naselja) mada mislim da je bilo 80 i napisu oni meni kaznu , jedva mi cale od druga sto radi u policiji sredi to, pre neki dan me isto zaustave dam im 20 eura "za pice" i puste me, sad sam u nedoumici da li uopste da stajem, malo me plasi to sto u Bijeljini ima samo jos 1 ovakav passat ko moj (mislim crveni)!
 
addo je napisao(la):
Ja sam cuo za WRX Sti, kazu da imaju dvije, ali to su jos uvijek glasine i ne vjerujem dok ne vidim!

Heheh i ako je to istina bas me zanima do kad ce im one biti, ovim nasim "specijalcima" sta god dadnu u ruke oni pokvare hehe..
 
Član
Ma ljudi ako letis i vidis muriju,nema stajanja.
Nedavno me zaustave,otvorena cesta,ogranicenje 60 radi dvije kuce nakve pisane i ja 100jom idem,ono ko puz...i svira antiradar ko lud...kad momci u crnom.Isli ste gospodine 86km na sat hahah,reko momak zurim se,evo 20 KM za kafe...aj ciao..
Da sam profurao...druga patrola je bila nedugo nakon te,ne znam koliko bi mi bilo lijepo.
 
Član
Jel im ziva ona zelena Omega v6? ili je i njoj motor riknuo :)
Bila je aktivna prije 3-4 godine po gradu hehehe
 
Član
bjezat od policije s autom je suludo, do sada nisam nikada uradio nesta slicno niti namjeravam...
Ja sam jednom na ogranicenju od 50 km/h vozio astru g i naletio na radar 186 km/h tacno, zaustavljali me, noc bila, kocio sam kada sam ih vidio, trebalo mi je jedno cc 150 metara da stanem dalje od policijskih kola... vratio se rikvercom, uz normalnu pricu i objasnjenje sta je auto i kakvo, prosao sam s 50 km na kafu... inace bih do sada vozao biciklo i gulio za neku kaznu...

neki dan zaredom 2 radara s puntom naletim duplo preko ogranicenja, oba puta na kafu po 20 i cao...
poslije toga frend Eko zakuca neki radar s mojim puntom i s 10 km na kafu nastavi frku trku po putu :-D...

ako neko bude u Istocnoj BiH... tacnije Gorazde, Visegrad, Rogatica, Foca i sl... neka ne pomislja bjezat... u gradu i van grada uvijek je 1-2-3 patrolna auta tako da nemate gdje pobjeci.

bjezanje od policije se isplati jedno u gradu s motorom ako poznajete dobro dio grada gdje mozete proci s motorom a oni ne s autom...

poz..
 
Član
hmm mislis da bi krenuo za tobom kad proletis kraj njeg 200km/h?
pa covjece oni kad stanu sa radarom kao da su dosli na rostilj,trebalo bi im 5 minuta da se spakuju i krenu.tablice da vide i zapamte nema sansi,pogotovo ako je noc.
ja jednom prilikom nisam stao na nisickoj visoravni,onaj veliki pravac,on sa lijeve strane stoji i mene zaustavlja dok ja preticem auto ispred sebe,i mase nesto,i pun gas i idemo dalje.

eh sad druga je prica ako su oni recimo 15km dalje na toj cesti,a tom cestom nemas gdje drugo pobjeci osim prema njima onda ces tesko pobjeci,ali uvijek postoji neki sumarak,neki parking i parkiras se i ugasis auto izadjes iz auta malo prosetas i to je to.
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
hmm mislis da bi krenuo za tobom kad proletis kraj njeg 200km/h?
pa covjece oni kad stanu sa radarom kao da su dosli na rostilj,trebalo bi im 5 minuta da se spakuju i krenu.tablice da vide i zapamte nema sansi,pogotovo ako je noc.
ja jednom prilikom nisam stao na nisickoj visoravni,onaj veliki pravac,on sa lijeve strane stoji i mene zaustavlja dok ja preticem auto ispred sebe,i mase nesto,i pun gas i idemo dalje.

eh sad druga je prica ako su oni recimo 15km dalje na toj cesti,a tom cestom nemas gdje drugo pobjeci osim prema njima onda ces tesko pobjeci,ali uvijek postoji neki sumarak,neki parking i parkiras se i ugasis auto izadjes iz auta malo prosetas i to je to.
neznam, ali dosad dok su me zaustavljali, na radaru, 3-4puta sam primjetio da im je auto bilo upaljeno, zasto? ne znam...
 
Član
ma ne pucam,al kad izleti ko srndać ne stajem mu nisam lud da naglo kocim.ako hoce nek pali auto i nek ide za mnom,jednostavno nisam ga vidio,pogotovo kad sa lijeve strane iskace,moja je dsna strana i znakovi i auta u lijevoj me ne interesuje sta se desava osim kad neko ulijece u makazice.
 
Član
poKle je napisao(la):
lov2xlr8 je napisao(la):
hmm mislis da bi krenuo za tobom kad proletis kraj njeg 200km/h?
pa covjece oni kad stanu sa radarom kao da su dosli na rostilj,trebalo bi im 5 minuta da se spakuju i krenu.tablice da vide i zapamte nema sansi,pogotovo ako je noc.
ja jednom prilikom nisam stao na nisickoj visoravni,onaj veliki pravac,on sa lijeve strane stoji i mene zaustavlja dok ja preticem auto ispred sebe,i mase nesto,i pun gas i idemo dalje.

eh sad druga je prica ako su oni recimo 15km dalje na toj cesti,a tom cestom nemas gdje drugo pobjeci osim prema njima onda ces tesko pobjeci,ali uvijek postoji neki sumarak,neki parking i parkiras se i ugasis auto izadjes iz auta malo prosetas i to je to.
neznam, ali dosad dok su me zaustavljali, na radaru, 3-4puta sam primjetio da im je auto bilo upaljeno, zasto? ne znam...
ma muriji je auto uvijek upaljeno...
ne znam ali ja ne bih smio proc bolje je stat :icon_biggrin:
 
hmmm primjecujem dosta lovaca ovdje al ajd:D...moj slucaj tj. ono sto mislim da bi uradio ako vozim preko stoje a ovaj degenerik mi dize tablu normalno da cu projurit...al ako je to manja brzina i onako istrci pred mene stat cu sigurno al to izletanje mi je presmjesno kod njih....sta mi je bilo smjesno neki dan me zaustavio i kaze gospodine imate upaljene maglenke a nema magle htio sam mu rec daj me nemoj zajebavat jer veze nisam imo da je zabranjeno a jos i zaboravio da su mi upaljene uopste...degenerik od drota a i glup zakon...sta rec drugo
 
Član
@kaca
nije im uvijek upaljeno auto zasto bi auto 3 sata ili vise koliko traje smjena radilo na leru i trosilo gorivo?nemaju oni bash para da drze upaljena auta...a i da je upaljeno,trebna mu vrmena da udje i krene za tobom,a ti vozis 180,a on treba sa golfom 3 ili golfom 4 ili fecliijom ili polom da nabere tu brzinu,znas kad ce te stich,kad budes u garazi ostavio auto i kod kuce spavao...
za te stvari sluze presretaci kojih je na srecu malo ili je to dobro sto ih nema.
@magnum
nije valjda da nisi znao da maglenke ne smiju biti upaljene kad nema magle ili ako nije toliko oslabljena vidljivost.
nikad ti nije zasmetalo kad neko naidje navece sa meglenkama a nema magle?
 
Član
Nikad nisam bjezao niti namjeravam, prvo sto sam kriv, drugo sto ce me zapamtit i na cistu miru drugi put zaustavit i gnjavit pola sata, trazit neke gluposti po zakonu i napisat debelu kaznu, sve po zakonu (pisham se na njega).
Kad preserem i radar me uhvati, nista, fino stanes, ako nije fino vracas se u rikverc :) izadjem iz auta, pozelim im dobro vecer, pustim da isprica onu standardnu, pogledam radar (na radaru TILT) :) Odem nazad do auta, strpam 20KM u saobracajnu i gospon policajac to fino odnese do svog auta, vrati se, pozeli mi laku noc i sporiju voznju.

U 8 godina voznje jos se nije nasao policajac koji je odbio takvo nesto. Cvaja cuda radi!
Nisu ni oni travu pasli, u jednoj smjeni samo 10 takvih auta daje 200KM, znaci mjesecno to je 6000KM, podijeli na dva gospon policajca. Hellouuuu, ko je ovdje lud? :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top