Bjezanje od pandura

Bjezanje od pandura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kad vec vozis 150+ (ili vise) na ovim nasim putevima,nema vajde stajati...samo produzi...gasi svjetla,povuci blic...dok oni krenu za tobom...mozes kod kuce biti...sta mislite o ovome? imate li vi problema sa murijacima? ja nikako na kraj izaci sa njima...a bas ne vozim brzo... :)
 
Član
Slicna situacija, skontao da imam prednosti, opleo po gasu, dok su oni krenuli za mnom imao 300m prednosti (ovo je u gradu), i izvukao se.
 
Član
trizex je napisao(la):
Slicna situacija, skontao da imam prednosti, opleo po gasu, dok su oni krenuli za mnom imao 300m prednosti (ovo je u gradu), i izvukao se.

pametno :icon_biggrin: to se cijeni...
 
Član
Ma stari moj oni kad vide sa koliko ti proletis pored njih i ne isplati im se ganjat te. jest da imaju dobre masine ali ipak velika je to prednost.
 
Član
Jebiga care, tebi su gluposti, meni bas i nisu. Prekasno vidio policiju, drvece ih zaklonilo, prosao bi ih u traci kraj njih(4 su trake) sa barem 130-ak, a ogranicenje 40. Meni se itekako isplatilo.
 
Član
HuKa je napisao(la):
samo bjezite, al kad vas ufate ............ strik i vjesanje

jaha je napisao(la):
Sve dojednom,samo kad je bas nuzda,a ovako pazte se.

Sto jes jes, da nisam isao tako brzo ne bi mi na kraj pameti palo da se s policijom ganjam. Kad te adrenalin opali, za sekundu neko sranje napraviti, ne do bog.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top