Bjezanje od pandura

Bjezanje od pandura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja sam cuo za WRX Sti, kazu da imaju dvije, ali to su jos uvijek glasine i ne vjerujem dok ne vidim!
 
Član
Neznam vala ljudi ja sam cuo da nam je sumaher doniro 4 formule f1 potpuno nove nisu presle ni 0 kilometara .... al nevjerujem nista dok ne vidim svojim ocima :D:D:D:D

A sto se tice bjezanije, po tom pitanju sam najbolji od svih .... svaki put kad mi je neki polcajac izvadio lizalo pred nosom, ja sam mu stao .... svaki put kad sam mu stao, dobio sam neki komad papira na koji se moram svaki put potpisat .... i svaki put sam ga negdje zagubio .... neki kazu da je to samo puka sreca .... drugi pak govore .... GONE WITH THE WIND :D:D:D:D
 
Član
Dobili su 5ice GTI ako je VW poceo da radi GTI sa dizel motorom.. jer drugo nista ni neznaju da voze :D

A što se tiče bježanije od murije.. neznam..u početku su me peglali, al eto nisu me odavno zaustavili.. nisam imao prilike da im bježim nit potrebe.. obično kad jurim i nema ih (jer gledam da vozim brzo tamo gdje mogu i gdje nema murije) a ako me zaustave to je obično kad milim negdje i uvijek smisle neku kaznu ( ovo ono da janjetine ) :/

P.S. drug ih je jednom u gradu samo kulturno zaobišao, izašao na cestu mr. lizalo a on skrenuo i oko njega i samo produžio..kasnije ga uhvatiše pitaju što pobježe, kaže: "ko , gdje??? ma niasm vas vidio, izbjegavao rupu..."

:D :D :D
 
homer je napisao(la):
koristi li iko od vas radar detectore? koliko su učinkoviti, koliko pomažu

Nisam imao priliku, ali drug ga je nedavno kupio i prezadovoljan je, kaze da mu je spasio dosta love...
Drug, reci koju rijec o sebi u rubrici CLANOVI, ako nije problem...
 
Član
Ja_i_Moj_GTI je napisao(la):
homer je napisao(la):
koristi li iko od vas radar detectore? koliko su učinkoviti, koliko pomažu

Nisam imao priliku, ali drug ga je nedavno kupio i prezadovoljan je, kaze da mu je spasio dosta love...
Drug, reci koju rijec o sebi u rubrici CLANOVI, ako nije problem...

:) naravno
 
Član
heh... i kod nas u gz su tdi,polo....brzi....
hvala Bogu ja jos nemam problema sa policijom,jer nevozim josh...heh
al sad vecina novih policijskih auta u BiH imaju kamere,koje hvataju i pri velikon brzini...a normalnoi znate da u sa imaju i one stojece.......:)zzz
 
I ja sam cuo to za GTI 5, ali ko ih j... kad neznaju voziti, al nekad je bolje produziti kraj patrole, prijatelj mi je slicnu stvar napravio i dobio 100 km kazne...
 
Član
meni je tetak (radi u policiji u sarajevu) rekao da su nabavili nekoliko petica fsi,presretaci
 
Član
Nabavili su nekoliko petica 2.0 FSI 4motion, imaju par novih pasata ne znam koji motor, a sto se tice ovih TDI petica po gradu to je obicni 1.9 TDI 105 KS
 
Član
meni pajkan sjeo u auto i zelio da vozim autoputem da vidi kako ide osmica.. dok drugi na motoru pored.. samo su mi falila plava svijetla *g*
 
Član
eh da je ovo TITINA murija... u fići se vozali al' strah i trepet bili... kakvi ovi gulanferi...
 
Član
TDi Power je napisao(la):
Har3 je napisao(la):
u sarajevu su TDI :)

Jeli istina da nasa murija ima GTI mk5 za extremnije situacije,ja sam cuo od nekoga da su dobili par njih,a dali je istina ne znam...

jbga u doboju je do pre pola godine pila jedna lacia neznam naziv (italijan) 150ks (znam licno vozio) 4x4 za pratnje ISLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (i to kazem namjerno jer je sad u NEvoznom stanju motor ZARIBAO) a imaju 4 tdi 150 ks za pratnje i imaju neki japanski motor novi ako nije r(1-3-4 koji je ec br neznam stvarno)
a isto sam vidio sliku drug u novom sadu slikao M3 napucana (roll bar,motor valjda pucan i to ) pandurska nasli kazu nekog budalu da vozi tako da imaju par auta koja su ok za potjerat al opet rijetko inace kod nas sve SDI hahaha znaci motor PUCA od snage heheheh kad dodaju jaci gas motor se nasmije
 
Član
sasa opet zabusavas :p.hehe
meni se dogodilo 150 a ogranicenje 50 (sasa tamo u kotorskom kod enterijera na onoj krivini) a ja tek polozio imao onaj samo papir i stanem 0 posle okrenem se i vratim se pandur se sjebao,jos kad sam mu pokazao papir ...............
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top