Bjezanje od pandura

Bjezanje od pandura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
@magnum, vala ako nisi znao za maglenke.....

uglavnom, ko ce mu kociti kad ni dok mi stoji auto nisu u stanju da ga prepoznaju, a kamoli u pokretu, sjedim na kafi neki dan u mocartu, auto stoji ukoso na trotoaru i prilazi drot (u slusnom mi je dometu) i javlja na motorolu da dodju one tete sto pisu kazne, kaze golf 3 na trotoaru ima :) i to je vec 3ci put da ga tako oslovljavaju :)
 
a kolko sranja ima napisanih na ovoj temi mati mila..sve neki vozaci..najjaci je onaj sto vozi 130 u 40..pa sta mislis da je tu onako 40 ogranicenje..zbog takvih ko sto si ti gine se na cesti
 
Član
Integra_Gsi je napisao(la):
a kolko sranja ima napisanih na ovoj temi mati mila..sve neki vozaci..najjaci je onaj sto vozi 130 u 40..pa sta mislis da je tu onako 40 ogranicenje..zbog takvih ko sto si ti gine se na cesti

Taj sam - na tom dijelu su 3 trake u jednom smjeru, u to doba nigdje nikog, hvala bogu da necu to raditi na nekom puteljku izmedju 2 avlije.
 
Član
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
hmmm primjecujem dosta lovaca ovdje al ajd:D...moj slucaj tj. ono sto mislim da bi uradio ako vozim preko stoje a ovaj degenerik mi dize tablu normalno da cu projurit...al ako je to manja brzina i onako istrci pred mene stat cu sigurno al to izletanje mi je presmjesno kod njih....sta mi je bilo smjesno neki dan me zaustavio i kaze gospodine imate upaljene maglenke a nema magle htio sam mu rec daj me nemoj zajebavat jer veze nisam imo da je zabranjeno a jos i zaboravio da su mi upaljene uopste...degenerik od drota a i glup zakon...sta rec drugo
Tako ti je to, kad na stelu polozis...
Ako uopste imas polozeno...
 
poKle je napisao(la):
MagNum_VTDI_GTI je napisao(la):
hmmm primjecujem dosta lovaca ovdje al ajd:D...moj slucaj tj. ono sto mislim da bi uradio ako vozim preko stoje a ovaj degenerik mi dize tablu normalno da cu projurit...al ako je to manja brzina i onako istrci pred mene stat cu sigurno al to izletanje mi je presmjesno kod njih....sta mi je bilo smjesno neki dan me zaustavio i kaze gospodine imate upaljene maglenke a nema magle htio sam mu rec daj me nemoj zajebavat jer veze nisam imo da je zabranjeno a jos i zaboravio da su mi upaljene uopste...degenerik od drota a i glup zakon...sta rec drugo
Tako ti je to, kad na stelu polozis...
Ako uopste imas polozeno...

Kleeepooo:icon_biggrin: imam polozeno;) nego nikad nisam obracao na to paznju da je zabranjeno, mozda zato jer sam prije ovog godinu dana vozo golfa dvicu koji uopste nije imao maglenke...i pitao me neko dal mi to smeta kod drugih vozaca ne uopste mi ne smeta...samo auto ljepse izgleda nocu
 
Član
kad imas svu opremu u autu i kad je auto tehnicki ispravno,ne moze ti nikakve kazne napisati ni za sta drugo,dakle ako se ne zaustavis i ako te nakon 3 dana zaustavi i kaze ti ti meni neku vece nisi stao,samo ga fino priupitas,kolega jeste li sigurni da sam to ja bio?ovakvih auta ima 50 u gradu,zasto me niste onda stigli ili dojavili patroli ili tako nesto.
ovo naravno nista ne treba raditi ali u slucaju da se pravi pametan i da ti pametuje kako nisi stao a mozda i nisi bio ti uvijek imas drugu opciju...

mene je jednom zaustavio i kaze proso si kroz crveno,a dvije trake i semafor ispred,ja u lijevom a taksista u desnoj i taksista je stao u lijevoj tacno pred semafor i ja naravno prodjem jer je zeleno,kad on iskoci i kaze kroz crveno si proso gledo sam ja drugi semafor nako vako...
sad cemo kaze pitati taksistu
zaustavi taksistu kaze covjek ja stao primio poziv...i sta cemo reko sad,nista kaze hajd vozi
nije ni njima svaku vjerovati nekad sunce udari u glavu nekad se precijene u svojim sposobnostima
 
Član
cuj ovog nije znao da se maglenke ne smiju paliti? momcino jesil ti mogli ili tarzan? dosao iz prasume? ili se samo pravis retardiran? stvarno si smjesan
 
Astra je napisao(la):
cuj ovog nije znao da se maglenke ne smiju paliti? momcino jesil ti mogli ili tarzan? dosao iz prasume? ili se samo pravis retardiran? stvarno si smjesan

stvarno ti je konstruktivan komentar MOMCINO samo ne znam sta zelis postic s njim...ja sam naucio lekciju i nisu mi potrebni tako pametni momci da mi nesto potvrdjuju...i drago mi je sto sam te uspio nasmijati uistinu...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top