Bjezanje od pandura

Bjezanje od pandura

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trizex je napisao(la):
Jebiga care, tebi su gluposti, meni bas i nisu. Prekasno vidio policiju, drvece ih zaklonilo, prosao bi ih u traci kraj njih(4 su trake) sa barem 130-ak, a ogranicenje 40. Meni se itekako isplatilo.

dje to bogati? da je ogranicenje 40, a da se moze 130...
 
Član
Posted by tito_i_partija - Today 12:54 PM

trizex Wrote:
Jebiga care, tebi su gluposti, meni bas i nisu. Prekasno vidio policiju, drvece ih zaklonilo, prosao bi ih u traci kraj njih(4 su trake) sa barem 130-ak, a ogranicenje 40. Meni se itekako isplatilo.

dje to bogati? da je ogranicenje 40, a da se moze 130...

sve zavisi od kola do kola.....
 
Član
tito_i_partija je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jebiga care, tebi su gluposti, meni bas i nisu. Prekasno vidio policiju, drvece ih zaklonilo, prosao bi ih u traci kraj njih(4 su trake) sa barem 130-ak, a ogranicenje 40. Meni se itekako isplatilo.

dje to bogati? da je ogranicenje 40, a da se moze 130...

Dom zdravlja. Ogranicenje 50, za mene mladog vozaca 40 ;)
 
Član
trizex je napisao(la):
tito_i_partija je napisao(la):
trizex je napisao(la):
Jebiga care, tebi su gluposti, meni bas i nisu. Prekasno vidio policiju, drvece ih zaklonilo, prosao bi ih u traci kraj njih(4 su trake) sa barem 130-ak, a ogranicenje 40. Meni se itekako isplatilo.

dje to bogati? da je ogranicenje 40, a da se moze 130...

Dom zdravlja. Ogranicenje 50, za mene mladog vozaca 40 ;)

P.S. Imas i dole u miladijama, kod zicompa istu situaciju, onda na ircu kod medrese, i na jos par mjesta.
 
Član
zar i to ima za mladog vozaca 10km/h nize...a sranja,ja jesam par puta bio zaustavljan i nisam se zaustavio a ganje nije bilo :)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
zar i to ima za mladog vozaca 10km/h nize...a sranja,ja jesam par puta bio zaustavljan i nisam se zaustavio a ganje nije bilo :)

Ma jednom su mi samo to rekli, i to bas u miladijama, zato i znam da je dole 40 ;) Tad sam se izvukao na pricu. Nego proletio sam pored patrole jednom kod Kalesije, vid'li da nema fajde da idu zamnom i nisu ni krenuli. Samo ovo jednom mi se desilo da sam bas bjezo :)
 
Član
jbg zato je kod nas policija potpuno drugacija...kad vide da neko prodje brzo samo se okrenu i odu...ja s motorom prodjem kroz grad brzo a oni nista...najcesce ih uhvatim kad jedu ili spavaju...
 
Član
zavisi dje su me pokusali zaustaviti
ako je ko bio u ljubuskom kad se ide iz citluka za ljubuski na onom pravcu ja nabijem bmw preko 200 svaki put a uvjek je policija na istom mjestu zuuuuuum djabe njima lizalo dizati nevide ni sta je proslo :)
( ogranicenje je 40 tu dje oni stoje jer je trzni centar i benzinska pa eto nek neko skonta jel mi se isplati zaustaviti se
 
Član
imam i ja dobro iskustvo neki dan kod vojne bolnice sam prosao kroz crveno oko 100km/h i pobjegao im al me strah da me ne upamte posto sam heheh SEKSIPILAN I ATRAKTIVAN sa ovom bubom....
 
Član
mislim ganjali su me nisam samo prosao kroz crveno....i to sa renolom me ganjali kombi...traffic sta ce on meni hehehe
 
Heheh, rijetkost je da sada ganjaju, sada kad brzo proletite kraj policije, usput se i nasmjesite, da ljepse izgledate na slici, naime sada vas radar i uslika, tako da imaju dokaz i mogu dokazat kada te stignu i na parkingu. Govorim iz iskustva...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top