Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

ArminM je napisao(la):
Duke_Of_Harlem je napisao(la):
Astra je napisao(la):
non stop imam bliske susrete s golubovima ne znam koji im je vrag... jednom sam kulirao spustena oba prozora i on je proletio kroz moj prozor i izasao kroz drugi toliko sam se prepao samo sto nisam u banderu spucao :D i neki dan idem u sarajevo, idem 140 , kad samo BUMMMM u desni prozor kad opet idiotska zivotinja, prvo sam zaustavio da vidim jel mi sjebo prozor, nije mu bilo nista samo mu ostalo malo perja na prozoru i moro sam vodit auto na pranje da maknem neku zelenu tekucinu odatle :p macke i cuke nikad nisam, no kad bi mi izletila i kad bi bila situacija ili ja ili ona direkt bi presao preko nje... Uglavnom imam problema sa eskadrilom :p

ne znam jel bilo al ja sam oplako' :smajli10: :D

smijes se tudjoj nesreci:icon_biggrin:

Boze sacuvaj :D
 

MTR

Član
Nekad se zapitam da li taj momak uopste iz Zenice :D:lol: , mislim na ovog golubara :lol:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
cini mi se da si bas ti jos jednom govorio da ti je stari uletio u sobu kad si se nesto smijao, nije covjek znao sta se desava :D

Ne znaš ti kako je kad te uhvati, ja ne mogu sebi doći. Sjećam se da sam u temi "škripanje" i "cvil u trećoj" poslije sub3r-ovog komentara kad mu ga je sukn'o, za malo crk'o.:lol:

:lol::lol::lol:

jesam ga navuk'o :D
 
Član
sub3r je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
cini mi se da si bas ti jos jednom govorio da ti je stari uletio u sobu kad si se nesto smijao, nije covjek znao sta se desava :D

Ne znaš ti kako je kad te uhvati, ja ne mogu sebi doći. Sjećam se da sam u temi "škripanje" i "cvil u trećoj" poslije sub3r-ovog komentara kad mu ga je sukn'o, za malo crk'o.:lol:

:lol::lol::lol:

jesam ga navuk'o :D

jesu te to ameri navukli na pederluk?? :lol:
 
Početnik
drug pionir u temi clanovi na cesti...


ljudi izvinite na spamu,;) morao sam odo se banovati:lol:

kad neupado sa stolice
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
drug pionir u temi clanovi na cesti...


ljudi izvinite na spamu,;) morao sam odo se banovati:lol:

kad neupado sa stolice

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Kritična čoeka bože dragi
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
djeste jebaci:D ustvari bolje receno desnjaci:lol::lol::lol::lol:
ajd isti smo:lol::lol::lol::lol:
 
Član
sada ovdje treba staviti i onu temu o curi i policajcu, odjednom one što hvata policija na parkingu dok gu*e, sada imaju žuljeve po desanki.
Da ih možda nije hvatala policija dok dr*aju
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top