Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

Član
evo malo bisera sa stare teme vw vs opc . izvala ima strahota :lol:




i utupi uglavu da je g60 sila i da se nemože snjom mjerit auto bilo koje godine bila 88 ili 2008

Ma kad je opel pravio masine, GSI je samo nafurana prica GTI je bio i ostat ce definitvno klasa bez konkurencije.

nikad necu razumit ljude koji kupe golfa 85gp za 2000km i misle da su na boga sjeli...

prodajem Supru i kupujem G60 da operem sve aute od 88. do 2008.-
Tebe ce oderati romanov golf kad god pozelis...Jos GTI....hahahhah.. -
i onda dodju dva opela i otresu romana ti ko slinu,ono ladno-
da upravo si rekao dva opela..Nije jedan,kao u njega jedan jedini ispod haube GTI


Ma kakav kadett, oni u katalogu vec bili truhli.Icon_lolIcon_lolIcon_lolIcon_lolIcon_lol
Hrda im je zastitni znak-
VW-ovci, pričate sami sa sobom, saberite se malo

kida cestu duja na ovome zadnjem videu, koja supra, pa jos onaj video di kecina brije opet supru, hahaha, koja supra...di je supra hahahhaIcon_lolIcon_lolIcon_lol di je supra Icon_lolIcon_lolIcon_lol:lol:haha koja supra


i da vas jos jednom podsjetim, kada smo svi u kruskama i skuzimo da je vw zakon zakona Icon_lolIcon_lol onda pocmete u jabukama bananama, sljivama



Pa black_devilu na celu pise LOZIONICAR, samo dodje, potpali vatru i pobjegne,;):lol:
 
Član
nije nije gti fan mada je i on govorio da okolo stavim slikon, ja stavio onaj crveni za visoke tempreture, pravi ga abro, ma nista ide ko i prije.....curi nafta i dalje. sad mi trosi 6l po gradu:lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
nije nije gti fan mada je i on govorio da okolo stavim slikon, ja stavio onaj crveni za visoke tempreture, pravi ga abro, ma nista ide ko i prije.....curi nafta i dalje. sad mi trosi 6l po gradu:lol::lol:
Ja ni kriv ni duzan iako nije losa ideja :icon_biggrin:
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
mokeBass je napisao(la):
nije nije gti fan mada je i on govorio da okolo stavim slikon, ja stavio onaj crveni za visoke tempreture, pravi ga abro, ma nista ide ko i prije.....curi nafta i dalje. sad mi trosi 6l po gradu:lol::lol:
Ja ni kriv ni duzan iako nije losa ideja :icon_biggrin:

ma zezamo se kolega, opet probacu ja sa obicnim silikonom, ko ga jebe nedaje mi se 100km za pumpu, ili stavim kakav kansiter ispod pumpe pa opet u rezervoar :lol::lol::lol:
 
Član
mokeBass je napisao(la):
ma zezamo se kolega, opet probacu ja sa obicnim silikonom, ko ga je*e nedaje mi se 100km za pumpu, ili stavim kakav kansiter ispod pumpe pa opet u rezervoar :lol::lol::lol:
Dobar sistem :lol:
 
Top