Biseri clanova volume 1

Biseri clanova volume 1

Pasat VR6 3.0 :D:D:D:D:D:D

Evo sam i ja prelistao temu zgazene zivotinje i dobro sam se nasmijao. Steta sto je zakljucana. Jedan komsija je sa W202 na licu mjesta usmrtio 6 koza (v=110 km/h) a ostale 3 su umrle od posljedice jakog udara. Bruka stete na mercu. Ali je to epska prica koja ce se prepricavati.
 
haj pa kakvih sam se ja u zivotu lovackih prica naslusao :lol::lol::lol::lol: nebi da pisem off jer nije sa foruma :lol::lol::lol::lol:

sjecam se passata bijeli 3,0 vr6 dobio lik taj motor u zamjenu za vespu :smajli16: i sjecam seda je imao najbolju raputaciju -16 rekorder
 
GolFanatiCars je napisao(la):
haj pa kakvih sam se ja u zivotu lovackih prica naslusao :lol::lol::lol::lol: nebi da pisem off jer nije sa foruma :lol::lol::lol::lol:

sjecam se passata bijeli 3,0 vr6 dobio lik taj motor u zamjenu za vespu :smajli16: i sjecam seda je imao najbolju raputaciju -16 rekorder

ja, onaj sto ima airbrush "truhli" oko ivica na zadnjem djelu i "jazavac" cizu preko cjelog auta.
 
lhasa_green_beast je napisao(la):
GolFanatiCars je napisao(la):
haj pa kakvih sam se ja u zivotu lovackih prica naslusao :lol::lol::lol::lol: nebi da pisem off jer nije sa foruma :lol::lol::lol::lol:

sjecam se passata bijeli 3,0 vr6 dobio lik taj motor u zamjenu za vespu :smajli16: i sjecam seda je imao najbolju raputaciju -16 rekorder

ja, onaj sto ima airbrush "truhli" oko ivica na zadnjem djelu i "jazavac" cizu preko cjelog auta.

ma bilo profi odradjeno :D sve se slilo valjda je valjak imao posla a traka bile no name
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
prosireni cilindri sa 39 na 40, hahahahahaha. kakav bombas.
Ebes Boska Buhu,e bas sam se nasmijao ;)

hahaha čime ih je proširivao :lol:

al najajča mu je kad je stavio neku sliku s neta motorića i kaže :
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti

nebi za cijeli život i djete mu ako ga znadne napravit :lol:
 
Član
George je napisao(la):
hahaha čime ih je proširivao :lol:

al najajča mu je kad je stavio neku sliku s neta motorića i kaže :
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti

nebi za cijeli život i djete mu ako ga znadne napravit :lol:

:lol::lol:
 
George je napisao(la):
GTI FAN je napisao(la):
lhasa_green_beast je napisao(la):
prosireni cilindri sa 39 na 40, hahahahahaha. kakav bombas.
Ebes Boska Buhu,e bas sam se nasmijao ;)

hahaha čime ih je proširivao :lol:

al najajča mu je kad je stavio neku sliku s neta motorića i kaže :
evo slika sa novom mashinom nazalost imam samo sliku sa vec ubacenom masinom naravno nisam ja radio ja to ne bi znaao ni za godinu sastaviti

nebi za cijeli život i djete mu ako ga znadne napravit :lol:

stolnom busilicom :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 
Član
GTI FAN je napisao(la):
radi se o VR6 3.0 mashini sa 227kw :icon_biggrin:

:lol: ovu temu nisam ni vidio do sada :lol:

idem nakaciti neonku naprijed pa vam se javim sa slikom :D

Najjaci je onaj bio kad pita kako da napravi da mu dim iz auspuha bude u boji :D:icon_eek: :lol:to je jos 2007 bilo al ne mogu naci temu probo sam i preko googla, imo vectru A neku bijelu sa celicnim felgama :lol:
Gledo covjek previse brzi i zestoki u to vrijeme :D
 
Top