BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
Kenan28 je napisao(la):
Ebem li ih, dan prije uvedem Telemach kablovsku i prijavim se za njihov internet a sad ovi daju fair use, sta sad da radim veze nemam, imam bihnetov adsl koji radi bez problema i da li sad da rizikujem i uvodim Telemach zbog vece brzine i 8 KM razlike mjesecno?

Koji paket mislis Telemahov uzimat?
 
Član
negdje sam citao da telemachov internet nije bas stabilan, da navece padne brzina skroz.
sto se tice adsl nije mi se desilo svega da dva puta da ne radi net, jedina im je to prednost sto su pouzdani.
 
Član
ammel je napisao(la):
negdje sam citao da telemachov internet nije bas stabilan, da navece padne brzina skroz.
sto se tice adsl nije mi se desilo svega da dva puta da ne radi net, jedina im je to prednost sto su pouzdani.

odgovorno tvrdim da nije tako ;)

24/7, ista brzina.. pa ti vidi...
 
Član
Ja sam zadovoljan sa BHT, jest da je skup, ali u jedno 3 godine nikad nije bilo da samo 10 minuta ne radi, još jedna prednost je da udjem na net u bilo koje vrijeme ping nikad ne prelazi 65.

A vezano za Telemach nemam neko posebno mišljenje, čitam evo ima i zadovoljni a ima i ne zadovoljnih. http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=21&t=82151
 
Član
Jel mi može neko reći da li je ''telemach'' dostupan na lokalitetu cijelog Sarajevskog kantona ili ga ipak nema tamo gdje je HS-HKB gurnu prste?
Naime, konkretno me zanima područje opštine Novi Grad, precizniji da budem - aneks, hrasno brdo, švrakino selo, mojmilo?
Na tim područjima hara HS-HKB.
 
Član
ibizasa - Švrakino i Mojmilo 100 % telemach + sto imas izbor za odabir drugih kablovskih operatera za koje je malo ko zainteresovan Za Aneks i Hrasno ne znam
Na trzistu je pravi mali rat izmedju operatera Ceka se da telemach uvede fixnu telefoniju sto bi trebalo biti u skorije vrijeme tako da nece moci ostati ovakve cijene kakve jesu ;)
 
Član
niksa je napisao(la):
ibizasa - Švrakino i Mojmilo 100 % telemach + sto imas izbor za odabir drugih kablovskih operatera za koje je malo ko zainteresovan Za Aneks i Hrasno ne znam
Na trzistu je pravi mali rat izmedju operatera Ceka se da telemach uvede fixnu telefoniju sto bi trebalo biti u skorije vrijeme tako da nece moci ostati ovakve cijene kakve jesu ;)

Najbolje je izgleda pričekati. Trenutno sam korisnik ADSL-a i sve štima nevjerovatno dobro, nikada ali baš nikada niti najmanji problem nisam imao po pitanju konekcije (mogućnosti ili njene brzine) ali samo za to i plaćam cijenu nažalost. Vidjet ćemo šta će se desiti u skorije vrijeme. Naime uz mojatv paket (od strane BHTelecoma) se uz određen paket dobije i fixna linija s neograničenim brojem besplatnih minuta prema svim fixnim brojevima u okviru BHTelecoma (dakle prema svim korisnicima fixne bhtelecom mreže). :)
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Najbolje je izgleda pričekati. Trenutno sam korisnik ADSL-a i sve štima nevjerovatno dobro, nikada ali baš nikada niti najmanji problem nisam imao po pitanju konekcije (mogućnosti ili njene brzine) ali samo za to i plaćam cijenu nažalost. Vidjet ćemo šta će se desiti u skorije vrijeme. Naime uz mojatv paket (od strane BHTelecoma) se uz određen paket dobije i fixna linija s neograničenim brojem besplatnih minuta prema svim fixnim brojevima u okviru BHTelecoma (dakle prema svim korisnicima fixne bhtelecom mreže). :)

Ja ti preporucujem da se strpiš do Marta, pa da onda vidiš, jer kako čitam Telemach nije baš nešto.
 
Član
ado_d je napisao(la):
Kenan28 je napisao(la):
Ebem li ih, dan prije uvedem Telemach kablovsku i prijavim se za njihov internet a sad ovi daju fair use, sta sad da radim veze nemam, imam bihnetov adsl koji radi bez problema i da li sad da rizikujem i uvodim Telemach zbog vece brzine i 8 KM razlike mjesecno?

Koji paket mislis Telemahov uzimat?

Mislio onaj neki od 22 km, ali evo vidim ima raje po forumu da se zali na stabilnost i veliki ping, pa sam u dilemi, a vala bi bio najsretniji da od*ebem i adsl i fiksni.
Nego evo jedan mali offtopic :)
Danas odem sa drugom da reklamira racun, znaci nevjerovatno kako kradu, telefon mu iskljucen od 10-tog mjeseca i odjednom mu dodje za 12 mjesec kao da je 7 km pricao sa jednim brojem koji je njemu poznat.
I fino mi na salter na dolac malti, kaze lik "pa vidite, pise ovdje da je vama iskljucen telefon, ali ovdje fino pise i da ste vi zvali taj i taj broj" i krenu on nama kao pokazivati...
Moj drug njemu "pa dobro vjerujem ja da vama to pise, moze vama pisati i da sam ja australiju zvao, ali jel fino pise da je telefon iskljucen od 10-tog mjeseca, pa kad pise kako sam ga mogao zvati u decembru"
Ovaj se na salteru zbunio i samo proslijedio neki papir za reklmaciju.
Znaci kad zavrcu na racunima telefona koji su iskljuceni, zamislite kako onda dodaju cifre na racune telefona koji rade. :icon_eek:
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
Najbolje je izgleda pričekati. Trenutno sam korisnik ADSL-a i sve štima nevjerovatno dobro, nikada ali baš nikada niti najmanji problem nisam imao po pitanju konekcije (mogućnosti ili njene brzine) ali samo za to i plaćam cijenu nažalost. Vidjet ćemo šta će se desiti u skorije vrijeme. Naime uz mojatv paket (od strane BHTelecoma) se uz određen paket dobije i fixna linija s neograničenim brojem besplatnih minuta prema svim fixnim brojevima u okviru BHTelecoma (dakle prema svim korisnicima fixne bhtelecom mreže). :)

Ja ti preporucujem da se strpiš do Marta, pa da onda vidiš, jer kako čitam Telemach nije baš nešto.

pusti ti te supljake sto pise raja. pitaj nekoga ko ga koristi, pa nek ti iz prve ruke kaze. jeste bilo problema na pocetku, dok nisu sve ustimali. sad sve po ps-u radi...

btw, ko nadje bolji omjer ulozeno-dobiveno od ovog 22KM - 4Mbps flat, ja ga dovedem kuci nek mi nosi komp :D
 
telemach je po pitanju stabilnosti i brzine trenutno No1, koristim na jednom od lokaliteta i taj net, prejako, film skida za 30min ko sale, brzina konstantna i konekcija stabilna, pri samom dolasku telemach-a i izmjenama koje su radile nije bilo neta naravno, ali to nije ni naplaceno nikome koliko se sjecam...

trenutno radi perfektno, zadnja 2 mjeseca, ako ne i duze, ni jedan jedini problemcic nije bio....
 
zen3dom je napisao(la):
telemach je po pitanju stabilnosti i brzine trenutno No1, koristim na jednom od lokaliteta i taj net, prejako, film skida za 30min ko sale, brzina konstantna i konekcija stabilna, pri samom dolasku telemach-a i izmjenama koje su radile nije bilo neta naravno, ali to nije ni naplaceno nikome koliko se sjecam...

trenutno radi perfektno, zadnja 2 mjeseca, ako ne i duze, ni jedan jedini problemcic nije bio....

Sa ovim se ne bi slozio ni sekunde!!!Od ADSL-a nema stabilnijeg i pouzdanijeg!A sto se tice cijene i toga je nula!
 
Član
imam ADSL, nikad nije pala konekcija ni brzina... papreno placam ali imam sigurnu konekciju...:D limit je bio problem ali od 1 marta stvari se mijenjaju...:D
 
Član
@troublemaker.
ja sam koristio sve i svasta.. i mogu ti sigurno reci da ADSL ni po cemu nije pouzdaniji niti stabilniji od Telemach-a...
bar ova 2 mjeseca unazad ;)
 
Top