BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
Nakon ulaska stranih kablovskih operatera na domaće tržište i njihovog uvođenja usluga neograničenog pristupa internetu bilo je pitanje dana kada će i BH Telecom uvesti pristupačne flat rate pakete.

Za sve pretplatnike ADSL G paketa koji su do sada imali ograničen pristup internetu, BH Telecom od 1. marta uvodi pristup internetu na flat rate osnovi i to za istu mjesečnu naknadu kao i do sada, objavljeno je na web stranici BH Telecoma.

Novi ADSL paketi namijenjeni su postojećim ADSL G pretplatnicima, ali i novim pretplatnicima koji imaju veće potrebe za download-om multimedijalnih podataka, pri većim brzinama pristupa Internetu, poručuju iz BH Telecoma.

Korisnici ADSL G paketa će zadržati svoj username, password, e-mail adrese i hosting paket uz neograničeno korištenje Internet saobraćaja na fair use osnovi.

Korisnicima će biti ponuđena i dva nova flat rate paketa većih pristupnih brzina od po 6 Mbps i 10 Mbps.

BH Telecom za svoje korisnike uvodi i novi ADSL 1G paket sa 1G uključenog saobraćaja. ADSL 1G je paket namijenjen korisnicima koji nemaju velikih zahtjeva po pitanju pristupnih brzina i downloada.
 
Član
bitchnet je to... naravno nisu definisali "fair use... ali pretpostvka je 60% od teoretski maksimalno moguceg downloada...
 
Član
ma zna se sta je fazon kod telekoma... procitaj ugovor i sve ti jasno, obavezes se na dvije godine... idemo prvi, uzimamo vise... zivo me interesuju brzine, jer recimo ze, pa nisu ni optiku razveli kako treba, odustali,..., nekih 90% ljudi u ovdje gradu je na kablovskom, a bihnet razvodi "zice" po selima gdje nema kablovskom...
 
dobro su se sjetili skinuti ogranicenje na bhtelecomu, mislim da su radi toga korisnika i korisnika zijanili......
 
Član
Pa to je sve zato sto je Telemach u Sarajevu ponudio paket koji nudi:
4Mbit brzinu
flat rate
i sve to za 22KM sa ukljucenim PDV

Hiljade i hiljade ljudi je u Sarajevu odjavilo ADSL i prebacilo se na ovaj paket!
 
sta fali fair use-u, kako god bolje je nego da je limitarno na 8-20GB.. na 4Mbita je pofina cifra od 60% moguceg.. mrsko mi sad racunat koliko tacno..
 

xrx

Član
Cijene ce valjda biti iste kao sto su na G paketima samo se ukida limit. Znaci imas recimo 20G paket, dobit ces flat od 4Mbps po istoj cijeni (oko 50 km koliko ja znam)
Fair use 60% je sasvim ok i ne znam nikoga ko je to uspio konstatno da prekoracuje. Recimo ako imas 4Mbps onda ti treba 2 sek da skines 1MB. Znaci u mjesecu ima 3600*24*30 sekundi i dobijes da maksimalno mozes skinuti 1296000 MB, 60% od toga je oko 760GB . Ako nekome treba vise onda fakat...
 
Top