BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

BH Telecom uvodi flat rate na sve ADSL G pakete

Član
lahko je vama koji mozete birat od milion nekih kablovskih operatera :D

nek su makar ovo fair uveli, jest da ce sad brzinu spustit na 128kb, ko na dial-up :icon_biggrin:
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Pa to je sve zato sto je Telemach u Sarajevu ponudio paket koji nudi:
4Mbit brzinu
flat rate
i sve to za 22KM sa ukljucenim PDV

Hiljade i hiljade ljudi je u Sarajevu odjavilo ADSL i prebacilo se na ovaj paket!

I ja sam o tome razmisljao, samo me prijasnje iskustvo sa kablovskim operaterima odbijalo od prelaska.

Pricekat cu onda jos mjesec, da vidim sta ce to BIHNET ponuditi, jedino mi je limit stvarao problem :icon_biggrin:
 
xrx je napisao(la):
Znaci u mjesecu ima 3600*24*30 sekundi i dobijes da maksimalno mozes skinuti 1296000 MB, 60% od toga je oko 760GB . Ako nekome treba vise onda fakat...

to i ja kazem, kakve veze ima sto je fair use, pa nece downloadovat nitko 100% cijeli mjesec, tj bez prestanka..
 
Početnik
samo ja ovo nerazumijem nista,jel npr ako ja imam adsl od 8 giga hocul dobit to ili,,u mene je limit na 160giga jer sam preko moje tv,,,ali ako je ovako ko sto sam gore naveo onda nezz
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
samo ja ovo nerazumijem nista,jel npr ako ja imam adsl od 8 giga hocul dobit to ili,,u mene je limit na 160giga jer sam preko moje tv,,,ali ako je ovako ko sto sam gore naveo onda nezz

Kako sam negdje pročitao,cijene Moja Tv padaju ko kamenje:)


E sad,ja sam prijavio Adsl,jer kablovski internet mi je najavio tek za mjesec,dva uvodjenje interneta.Radi toga što ovdje ima milion ljudi,ima li iko babu,mamu,dajdžu u telekomu ko mi može pogurati adsle,da i njega ne bih čekao nekoliko mjeseci????
 
Član
Ebem li ih, dan prije uvedem Telemach kablovsku i prijavim se za njihov internet a sad ovi daju fair use, sta sad da radim veze nemam, imam bihnetov adsl koji radi bez problema i da li sad da rizikujem i uvodim Telemach zbog vece brzine i 8 KM razlike mjesecno?
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Pa to je sve zato sto je Telemach u Sarajevu ponudio paket koji nudi:
4Mbit brzinu
flat rate
i sve to za 22KM sa ukljucenim PDV

Hiljade i hiljade ljudi je u Sarajevu odjavilo ADSL i prebacilo se na ovaj paket!

najjaci su definitivno.
 
Član
od koga je dobro je:icon_biggrin:
jest da mi stari radi u telecomu,ali brate moramo bit realni,nemaju dovoljno jakog konkurenta,i onda peru narod samo tako
 
Top